Recenze Leifheit Regulus PowerVac 11926

Tyčový aku vysavač Leifheit Regulus PowerVac 11926 je ideální volbou na koberce s krátkým vlasem, laminát, vinyl a všechny typy tvrdých podlah. Nabíjí se zhruba 3,5 hodiny a na jednou nabití vydrží v rámci ekologického provozu pracovat zhruba 40 minut.  Celková hmotnost vysavače je asi 2,8 kg, takže je to takový roztomilý diblík, kterého snadno unesete.

Leifheit Regulus PowerVac 11926 jsou vlastně 2v1, neboť můžete oddělit samostatný ruční vysavač vytažením hlavní motorové jednotky z konstrukce vysavače a vysát drobnější nečistoty třeba z nábytku. Tento ruční vysavač váží pouhých 1,3 kilogramů. Kapacita nádoby je 450 ml a hlučnost 78 dB.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Tyčový vysavač Leifheit Regulus PowerVac 11926 má skládací rukojeť a díky integrovanému LED osvětlení je ideální i pro vysávání pod nábytkem. Ve výbavě najdete nástavce na čalounění, nábytek i do auta, nechybí také kloubový kartáč a rotující elektronický kartáč DuoBristle.

Díky tomu, že je opatřen měkkými kolečky, je naprosto tichý během pohybu po podlaze a ještě nepoškrábe povrch. Akumulátorový pohon je skvělý v tom, že vám během čištění podlah nepřekáží žádný kabel.

Leifheit Regulus PowerVac 11926 pracuje ve dvou režimech, přičemž Turbo režim zatočí s velkou vrstvou hrubých nečistot a dokonce zvládne i koberce s vysokým chlupem. Jedinou nevýhodou je o něco vyšší spotřeba energie, takže se bude rychleji vybíjet.

Oproti tomu Eco režim umožňuje vysávání po dobu 40 minut, takže hravě zvládnete i větší prostory a dokonce to stačí i na tvrdé podlahy či nižší koberce, které nejsou moc znečištěné. Elektronicky poháněný rotační kartáč odstraní jakékoliv nečistoty. Odnímatelný filtr je praktický v tom, že ho snadno opláchnete pod tekoucí vodou, což značně zlepšuje hygienu.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Leifheit
Zařazení:vysavač pro suché sání
Hmotnost:2,8 kg
Hlučnost:71 dB
Délka přívodového kabelu:na baterii
Příkon:
Filtr:bezsáčkový
Objem sáčku/nádoby na prach:0,45 l
Akční rádius:
Energetická třída:

zpět k obsahu ↑

Fotografie

 

1x1.trans - Recenze Leifheit Regulus PowerVac 11926

zpět k obsahu ↑

Návod – Leifheit Regulus PowerVac 11926

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8 Hodnocení
Ideální pro rychlý úklid

Dle našeho názoru je Leifheit Regulus PowerVac 11926 velmi tichým, praktickým a snadno ovladatelným pomocníkem, který bez problémů vysaje koberce i tvrdé podlahy. Je lehký, dobře se přenáší a pracuje i bez kabelu. Neváhejte a porovnejte ho například s ETA Andare Animal 1493 90020, jehož recenzi tu také najdete.

8Naše hodnocení
Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
4.6Hodnocení uživatelů
Design
8
Ovládání
5
Údržba
1
KLADY
 • tichý
 • snadná manipulace
 • osvětlení před vysavačem
 • bez kabelu
ZÁPORY
 • nízký výkon
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o tomto vysavači Leifheit najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohli zajímat

2 komentáře
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Petr Kurfürst 24.8.2019 v 11:36
  2.3
  Design
  80
  Ovládání
  50
  Údržba
  10

  tento vysavač bych si nikdy nekoupil,mít možnost si ho vyzkoušet,jeho hlavní funkce-vysávání je velmi nízká

  KLADY: jelikož se jedná o vysavač,žádné nemohu najít
  ZÁPORY: velmi nízký výkon,sebere pouze jemný prach,nic více,jsem zklamán,pokud se nádobka naplní jen z poloviny,nevysává vůbec,je k ničemu.
  (0) (0)You have already voted this
 2. Reagovat
  Gabriela 18.9.2019 v 13:13

  jsem zklamaná žádný výkon, vědět to dopředu nikdy bych si ho nekoupila, pouze dobře vypadá, vyhozené peníze

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz