Philips PowerPro Aqua FC6408 01

Hledáte skvělého pomocníka pro úklid podlah ve vaší domácnosti? Neradi se staráte o to, zda se kabel od vysavače zase někde nezachytil a hodil by se vám i ruční vysavač?

Pak čtěte dále, protože dnes jsme se pro vás rozhodli otestovat vysavač PowerPro Aqua FC64808 01, který kromě vysávání dokáže i efektivně vytírat, stačí si jen vybrat, kterou funkci chcete právě používat.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Tento tyčový vysavač má krásné designové provedení, které se drží čistých linií. Navíc barevné provedení je velmi líbivé, protože kombinuje stříbřitě šedou s efektními tyrkysovými detaily a transparentními prvky.

Na přední straně vysavače pak najdete dvě zapínací tlačítka, jedno slouží k zapnutí vysavače v tyčovém provedení, druhé pak k zapnutí odnímatelného ručního vysavače. Úchop je ergonomicky tvarovaný.

zpět k obsahu ↑

Funkce

Jelikož se jedná o akumulátorový vysavač je základním parametrem výdrž baterie na jedno nabití. Zde je plně nabitá baterie schopná poskytnout elektrickou energii až na jednu hodinu provozu, což s přehledem stačí i na 100 m2 podlahové plochy, takže je tento vysavač vhodný i pro velké byty nebo rodinné domy. Nabití baterie trvá 5 hodin.

Kromě toho, že se jedná o bezsáčkový vysavač, je tento vysavač s mopem v jednom dokonalým řešením pro všechny typy podlah, včetně koberců s vysokým chlupem. Motorizovaný kartáč a optimalizované proudění vzduchu se postará o odstranění veškerého prachu a nečistot.

Ruční vysavač se pak skvěle hodí jak k úklidu pracovního stolu, čalounění v automobilu nebo sedací soupravy v obýváku, když dojde k drobné nehodě. Další skvělou funkcí tohoto vysavače je jeho účinná filtrace, která zachytí až 90 % nečistot a alergenů, což potěší nejednoho alergika.

zpět k obsahu ↑

Náš test

Vysavač jsme se rozhodli vyzkoušet jak pro vysávání, tak i pro vytírání podlah. Nejprve jsme prostor vysáli. Ovládání a manipulace s vysavačem byla velmi jednoduchá, díky jeho nízké váze a skvělé ergonomii. Vysavač skvěle fungoval jak na tvrdém povrchu, tak i na koberci, což nás velice nadchlo.

S výsledky vytírání je to náročnější, protože je vhodné vytírat jen v jednom směru, aby na podlaze nezůstaly viditelné stopy. Zároveň může nastat problém s nečistotami na kolečkách, protože to hned vytřenou podlahu znečistí.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Philips
Vysávání:vysavač pro suché a mokré sání
Hmotnost:4,7 kg
Hlučnost:83 dB
Délka přívodového kabelu:4 l
Příkon:
Baterie:Li-Ion
Objem sáčku/nádoby na prach:0,6 l
Filtr:bezsáčkový
Napájení:akumulátorové

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Philips PowerPro Aqua FC6408 01

Philips PowerPro Aqua FC6408 01

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8.5 Hodnocení
Vysavač 2v1

Vysavač patří mezi lepší kousky mezi akumulátorovými vysavači, díky své velkokapacitní baterii, rovněž jeho sací výkon je úctyhodný. Vytíraní sice není jeho silnou stránkou, ale pořád vyžaduje vytírání s Philips PowerPro Aqua FC6408-01 méně námahy než standardní vytírání s mopem nebo hadrem.

Design
8.5
Ovládání
8.5
Údržba
8.5
KLADY
 • praktický
 • pěkný design
 • dobrá výdrž baterie
 • poměr cena/kvalita
 • snadná manipulace
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Mall.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohli zajímat

1 komentář
 1. Reagovat
  Aníčka 16.8.2021 v 22:07

  Velmi moc se mi líbí váš článek + další podobné články např., “Jak vybrat vysavač” nebo “Test vysavačů”.

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz