TOP produkt

Rowenta RO6477EA

Pokud hledáte opravdu ideálního pomocníka na dokonalý úklid podlah v domácnosti, pak je to rozhodně Rowenta RO6477EA. Byl navržen tak, aby si snadno poradil s tou nejtěžší prací a dosáhl přitom vynikajících výsledků a přitom u toho nevytvářel hluk. Přestože to není úplně nejdůležitější údaj, je dobré zmínit, že svou minimální spotřebou zapadá do energetické účinnosti třídy A.

Během vysávání koberců i tvrdých podlah pracuje s nejvyšší účinností nejen, pokud jde o sání, ale taky z pohledu filtrace nečistot, která je stejně účinná jak dlouhý je název tohoto vysavače.

Věřte, že to není žert, protože pokud byste si měli zapamatovat přesné znění tohoto modelu, pak je to Rowenta Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care RO 6477EA, ale myslím, že my se budete raději držet jeho kratší verze. Hlučnost dosahuje 66 dB, zatímco kapacita sáčku je 4, 5 litrů nečistot. Co se týká hmotnosti, tam je to 9,19 kilogramů, což je takové hodně velké miminko, které se ale stále dá unést.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Co potěší je akční rádius, který v tomto případě činí 11 metrů podle délky šňůry. Hravě tak vysajete větší plochy bez nutnosti neustále přepojovat z jedné zásuvky do druhé nebo vytahování prodlužovací šňůry.

Nehledejte klasická velká kola běžně umístěná po stranách, Rowenta RO6477EA má totiž 4 stejně velká kolečka, u kterých je výhoda pohybu do všech stran, navíc to dělají s naprostou lehkostí a bez problémů se pohybují po koberci i tvrdé podlaze, takže jim nedělá problém žádný přechod.

Vedle drobečků a dalších nečistot, zvládne vysát i zvířecí srst, což uvítáte hlavně u hojně línajících plemen psů a podobně. Filtrace dosahuje až 99,99 % účinnosti, zejména díky nově vyvinutému sáčku Hygiene+ a permanentnímu HEPA filtru na výstupu vzduchu. S ohledem na samozavírací uzávěr sáčku nedochází k úniku prachu zpět do ovzduší, když ho budete měnit, snadno tak chrání zejména alergiky.

Regulace sacího výkonu má 5 poloh a ovládá se prostřednictvím LED panelu. Radost vám udělá ergonomická rukojeť Ergo Komfort, teleskopická trubice, kartáč na nábytek a také hubice Deep Clean, klasická parketová nebo mini/maxi turbo kartáč.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Rowenta
Zařazení:vysavač pro suché sání
Hmotnost:8,7 kg
Hlučnost:66 dB
Délka přívodového kabelu:8,4 m
Příkon:750 W
Filtr:sáčkový
Objem sáčku/nádoby na prach:
Akční rádius:11 m
Energetická třída:A

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Rowenta RO6477EA

zpět k obsahu ↑

Návod – Rowenta Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care RO6477EA

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

10 Hodnocení
Top vysavač

Vysavači Rowenta RO6477EA nemáme v podstatě co vytknout, protože je extrémně tichý, výkonný a vhodný i pro uživatele s alergií. Jednoduše a velmi komfortně se ovládá, sáček se vyměňuje naprosto bez komplikací a ještě má bohatou výbavu v podobě příslušenství. Za nás rozhodně oba palce nahoru. Pokud chcete porovnat i s jinými produkty, přečtěte si recenzi ETA Andare Animal 1493 90020.

10Naše hodnocení
Design
10
Ovládání
10
Údržba
10
9.6Hodnocení uživatelů
Design
9.6
Ovládání
9.6
Údržba
9.6
KLADY
 • výkon
 • výbava
 • velmi tichý
 • cena sáčků
 • kvalita zpracování
ZÁPORY
 • těžší
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o tomto vysavači Rowenta najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

3 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Tereza 26.4.2020 v 21:36
  4.5
  Design
  90
  Ovládání
  90
  Údržba
  90

  Je výborný. Snad bude dlouho pomáhat.

  KLADY: příznivá cena výkon spokojenost
  (0) (0)You have already voted this
 2. Reagovat
  Kamila 26.4.2021 v 20:20
  5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Tento vysavač máme pouze krátce. Je velmi tichý, mnoho příslušenství a dobře saje. Jsme zatím spokojeni.

  (0) (0)You have already voted this
 3. Reagovat
  Romča 16.8.2021 v 22:09
  5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Díky vašeho článku jsem se dozvěděla spousta věcí ohledně tohoto produktů.

  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz