Cena / kvalita

Rowenta RH 6751 WO

Většina z nás se cítí ve svém domově pohodově, když působí útulně. Abychom tento pocit podpořili je nutné aspoň trochu dbát na úklid. Sice uklízení nemá moc lidí rádo, ale s kvalitními pomocníky je hned úklid příjemnější.

S pohodovým úklidem určitě pomůže kvalitní vysavač s jednoduchou manipulací. Dnes jsme se rozhodli vyzkoušet vysavač Rowenta RH 6751 WO, který podle zákazníků patří do top desítky.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Tak jak je u výrobků značky Rowenta zvykem, má i tento vysavač propracovaný design v krásném modročerném provedení, které působí trochu netradičně, ale je opravdu velmi pěkné. Díky sklopnému madlu je pak vysavač i velmi dobře skladný a vejde se třeba i do šatní skříně.

Ovládací tlačítka jsou přehledná a rychle si na ně přivyknete, i vyjímání ručního vysavače je pohodlné a zpátky také zapadá bez jediného problému.

Funkce a příslušenství

Jak již zřejmé z výše popsaného Rowenta RH 6751 WO je akumulátorový vysavač 2 v 1, kde je možné si zvolit, zda chcete vysávat větší plochy s tyčovým vysavačem nebo menší plochy s ručním vysavačem. Na jedno nabití dokáže vysavač vysávat až 45 minut a nabíjení trvá 5 hodin, takže je vysavač vhodný i pro každodenní použití.

Aby byl úklid ještě efektivnější disponuje vysavač led osvětlením, abyste viděli před vysavač a v tmavých místech nepřehlédli žádnou nečistotu.

Bezpečnost

O bezpečnost během vysávání se stará především ergonomický úchop vysavače a jeho nízká hmotnost, takže nehrozí jeho vypadnutí z ruky.

Náš test

Vysavač jsme se rozhodli otestovat v domácnosti, kde jsou plovoucí podlahy doplněné koberci a sedací souprava chlupatá od domácích zvířat. Když zkoušet, tak je třeba pořádně zatížit.

S nečistotami na plovoucí podlaze si vysavač poradil hravě a za chvíli jsme mohli přejít na úklid koberce. S chlupy a nečistotami na koberci si také poradil, ale každé místo bylo potřeba přejet minimálně dvakrát, což není u tak lehkého vysavače žádný problém.

Následovala sedací souprava, která má různé záhyby a je tak velmi členitá a problematická i na úklid. K úklidu jsme tedy použili malý ruční vysavač. Ačkoli je samozřejmě určen na malé plochy a úklid větší sedací soupravy tak chvíli trval, byli jsme s výsledkem spokojeni.

Vysypávání zásobníku na nečistoty je také jednoduché a nádobka se dá díky bezsáčkovému provozu snadno opláchnout. Parkovací poloha vysavače drží a není tak nutné se obávat jeho pádu.

Parametry

Výrobce: Rowenta
Vysávání: vysavač pro suché sání
Hmotnost: 2,5 kg
Hlučnost: 79 dB
Příkon:
Baterie: 21.6 V Lithium ion
Objem sáčku/nádoby na prach: 0,6 l
Provedení: sáčkové/bezsáčkové
Filtr: cyklónový
Napájení: akumulátorové
Regulace sání: ne
LED osvětlení: ano
Doba provozu: 45 min.
Doba nabíjení: 5 hod.
Indikátor plnosti sáčků: ne
Indikátor zanesení filtru: ano
Kartáč na čalounění: ne
2v1: ano

Fotografie

rowenta rh 6751 wo

Rowenta RH 6751 WO

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení
Vysavač 2v1

Z našeho pohledu se jedná o velmi povedený model akumulátorového vysavače 2v1, který obstojí v každé domácnosti. Nezabere příliš místa, takže se hodí i do menších bytů a díky vysoké stabilitě nevyžaduje žádný držák při odstavení v nečinnosti.

Design
9.0
Ovládání
9.0
Údržba
9.0
Klady
  • led osvětlení
  • výdrž baterie
  • pěkný design
  • poměr cena/výkon
  • snadná manipulace
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Okay.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Rowenta RH 6751 WO se mi líbil na první pohled, takže jsem ho hned objednal manželce. Od té doby na něj nedá dopustit a používá ho v podstatě pořád, navíc si ho hodně chválí. Já jsem ho zkoušel párkrát a moc dobře se s ním manipuluje, dobře vysává a nikde nepřekáží, dá se uklidit bez problémů, aniž by se o něj neustále zakopávalo, jako je tomu u klasických vysavačů.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo