Cena / kvalita

Rowenta RH 6751 WO

Většina z nás se cítí ve svém domově pohodově, když působí útulně. Abychom tento pocit podpořili je nutné aspoň trochu dbát na úklid. Sice uklízení nemá moc lidí rádo, ale s kvalitními pomocníky je hned úklid příjemnější.

S pohodovým úklidem určitě pomůže kvalitní vysavač s jednoduchou manipulací. Dnes jsme se rozhodli vyzkoušet vysavač Rowenta RH 6751 WO, který podle zákazníků patří do top desítky.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Tak jak je u výrobků značky Rowenta zvykem, má i tento vysavač propracovaný design v krásném modročerném provedení, které působí trochu netradičně, ale je opravdu velmi pěkné. Díky sklopnému madlu je pak vysavač i velmi dobře skladný a vejde se třeba i do šatní skříně.

Ovládací tlačítka jsou přehledná a rychle si na ně přivyknete, i vyjímání ručního vysavače je pohodlné a zpátky také zapadá bez jediného problému.

zpět k obsahu ↑

Funkce a příslušenství

Jak již zřejmé z výše popsaného Rowenta RH 6751 WO je akumulátorový vysavač 2 v 1, kde je možné si zvolit, zda chcete vysávat větší plochy s tyčovým vysavačem nebo menší plochy s ručním vysavačem. Na jedno nabití dokáže vysavač vysávat až 45 minut a nabíjení trvá 5 hodin, takže je vysavač vhodný i pro každodenní použití.

Aby byl úklid ještě efektivnější disponuje vysavač led osvětlením, abyste viděli před vysavač a v tmavých místech nepřehlédli žádnou nečistotu.

zpět k obsahu ↑

Bezpečnost

O bezpečnost během vysávání se stará především ergonomický úchop vysavače a jeho nízká hmotnost, takže nehrozí jeho vypadnutí z ruky.

zpět k obsahu ↑

Náš test

Vysavač jsme se rozhodli otestovat v domácnosti, kde jsou plovoucí podlahy doplněné koberci a sedací souprava chlupatá od domácích zvířat. Když zkoušet, tak je třeba pořádně zatížit.

S nečistotami na plovoucí podlaze si vysavač poradil hravě a za chvíli jsme mohli přejít na úklid koberce. S chlupy a nečistotami na koberci si také poradil, ale každé místo bylo potřeba přejet minimálně dvakrát, což není u tak lehkého vysavače žádný problém.

Následovala sedací souprava, která má různé záhyby a je tak velmi členitá a problematická i na úklid. K úklidu jsme tedy použili malý ruční vysavač. Ačkoli je samozřejmě určen na malé plochy a úklid větší sedací soupravy tak chvíli trval, byli jsme s výsledkem spokojeni.

Vysypávání zásobníku na nečistoty je také jednoduché a nádobka se dá díky bezsáčkovému provozu snadno opláchnout. Parkovací poloha vysavače drží a není tak nutné se obávat jeho pádu.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Rowenta
Vysávání:vysavač pro suché sání
Hmotnost:2,5 kg
Hlučnost:79 dB
Příkon:
Baterie:21.6 V Lithium ion
Objem sáčku/nádoby na prach:0,6 l
Provedení:sáčkové/bezsáčkové
Filtr:cyklónový
Napájení:akumulátorové

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Rowenta RH 6751 WO

Rowenta RH 6751 WO

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení
Vysavač 2v1

Z našeho pohledu se jedná o velmi povedený model akumulátorového vysavače 2v1, který obstojí v každé domácnosti. Nezabere příliš místa, takže se hodí i do menších bytů a díky vysoké stabilitě nevyžaduje žádný držák při odstavení v nečinnosti.

Design
9.0
Ovládání
9.0
Údržba
9.0
KLADY
 • led osvětlení
 • výdrž baterie
 • pěkný design
 • poměr cena/výkon
 • snadná manipulace
Napsat hodnocení

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Okay.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz