Fitness České Budějovice

České Budějovice mají více než 750letou tradici a patří mezi města plná historie. Vedle mnoha památek se pyšní krásnou přírodou, ale i spoustou zajímavých míst, kde si můžete užít některý ze svých oblíbených koníčků.

Chodíte rádi cvičit a snažíte se najít to nejlepší fitness v Českých Budějovicích? Ze všeho nejlepší je, když si zvolíte takové místo, kde je možné vyřídit rezervaci online. Fitness centrum může vypadat různě, ať už zvolíte klasickou posilovnu nebo provozovnu, která se specializuje na určité cvičení.

Nabídka fitness míst se značně rozšířila, takže je nabídka vcelku dost pestrá. Někdo se zaměřuje na běžecký pás, další rád zvedá činky a někteří milují pocení u pilates.

Pro každého se tu něco najde, stačí si jen vybrat to nejvhodnější místo. To je také důvod, proč jsme pro vás připravili zbrusu novou kategorii, kde se zaměříme na jednotlivé aktivity a pokusíme se najít co nejzajímavější místa, kde můžete svůj koníček provozovat.

Co si vzít s sebou za oblečení a pomůcky?

Samozřejmostí je sportovní oblečení, které bude prodyšné a pokud možno čisté. Věřte, že v propoceném oblečení mez ostatní fitness nadšence nezapadnete. Další, co budete potřebovat, je kvalitní sportovní obuv.

Přestože mnozí nejraději cvičí naboso, tak ve chvíli, kdy vám upadne nějaké náčiní na zem, budete rádi, že nějaké boty máte. Neměl by chybět také ručník, nejen na otření potu, ale takový, který můžete použít k položení na lavičku, kde mohl předtím sedět někdo zapocený.

BcrossGYM & CrossFit

BcrossGYM & CrossFit je moderní a velmi příjemné fitness, kde najdete spoustu kvalitních cvičebních strojů, které vám pomohou dosáhnout co nejlepších výsledků. K dispozici máte osobního trenéra, s jehož pomocí se můžete naučit opravdu cokoliv, co vás jen napadne.

Nejen, že vám vše pečlivě a trpělivě vysvětlí, ale hravě vám sestaví vhodný cvičební plán přesně na míru. K dispozici jsou také různé výživové doplňky a nechybí ani wellness. Je dobré zmínit, že BcrossGYM & CrossFit přijímá kartu Multisport.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený bcrossgym (@bcrossgym)

Co se týká ceny, tak jednorázový vstup do fitka či na lekci stojí 180 korun. Pořídit je možné také permice (permanentky), kdy za 10 vstupů zaplatíte 1390 Kč s omezením na 2 měsíce. Měsíční permanentka do gymu i cross arény vyjde na 1390 korun, na 6 měsíců vychází na 7290 Kč a roční permice vás bude stát 13 900 korun.

Kdo bude chtít do sauny, ten zaplatí 180 korun za 65 minut, plus 2 koruny za každou další minutu nad daný časový limit. Fitness najdete v ulici Dvořákova číslo 17/383, a to nejen ve všední dny, ale také o víkendu.

Kontakty:


KVALITA profi fitness

KVALITA profi fitness nabízí hned několik cvičebních zón, a to strečinkovou zónu, kardio zónu, činkovou zónu a nakonec zónu na funkční trénink. Pokud jde o cvičební stroje, tak máte k dispozici běžecké pásy, eliptické stroje, kola, steppery, a v neposlední řadě i veslovací trenažéry.

Můžete si také užít bar přímo v posilovně, kde je možné zakoupit různé občerstvení a nápoje. Z aktivit je v nabídce alpinning, dance aerobic, funkční trénink, jumping, kruhový trénink, tabata, total body, TRX, power jóga, silový trénink, nebo také workout a další.

Samozřejmostí jsou také osobní trenéři, kteří se zaměřují na jednotlivé typy tréninku, a vy si tak můžete vybrat toho trenéra, který vám bude nejlépe vyhovovat, přesně podle toho, co hodláte cvičit. Využít je možné i wellness, masáže a prodejní automat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený kvalitafitness (@kvalitafitness)

Základní první služba stojí měsíčně 1 366 korun, každá další pak 354 Kč. Pokud si zaplatíte roční členství ve výši 13 108 korun, pak vás měsíc za první službu vyjde na 1 092 a další služba na 283 korun na měsíc (tedy 3 396 Kč za rok). Jednorázové zapůjčení čipové karty stojí 22 korun, vlastní čipová karta je zdarma, náramek za 322 Kč. KVALITA profi fitness najdete na adrese Husova třída číslo 13/1373.

Kontakty:


Fitness Pouzar

Fitness Pouzar má velmi pestrou nabídku služeb, takže máte kromě spousty nástrojů, možnost využít také spinning, fitbox, aerobic, jógu, funkční trénink, crosstraining, piloxing, tabatu, bodystyling, ale také například cvičení mamky s dětmi, cvičení po porodu a jiné. K dispozici je také solárium, squash, cardio zóna, redukční kurzy a samozřejmostí je možnost využít služeb osobního trenéra.

Co se týká cen, ty jsou dost slušné, například na 1 měsíc vás fitness vyjde v základu na 1 290 Kč, za 3 měsíce zaplatíte 3 400 korun, zatímco 6 měsíců vychází na 6 200 Kč. Při ročním předplatném vás bude permanentka stát 10 900 korun. Jednorázový vstup do fitness stojí 150 korun a je časově neomezený.

Studentské vstupné s pedagogickým dohledem stojí 110 korun za 60 minut, přičemž musí být minimálně tři studenti. Permanentka se nedá přenášet, je platná jen pro danou osobu a vstup je možný jedenkrát za den.

V platném ceníku najdete i další ceny, například půjčovné atd. Fitness Pouzar se nachází v ulici Dlouhá 1371/35a a je k dispozici 7 dní v týdnu. Najdete zde rovněž kavárnu s občerstvením, ať se můžete po náročném cvičení posílit před cestou domů.

Kontakty:


Fitness 14

Fitness 14 má v nabídce opravdu hodně služeb. Najdete zde kruhový trénink, jumping, pilates, TRX, fitbox, bodyform, piloxing, deep workout, bříšní pekáč, pump, indoor cycling, kdy je k dispozici hned 20 kol, dále velmi účinné aerobní cvičení na chodeckých pásech H.E.A.T. program, posilovnu plnou strojů z řady Fit Evo i cardio zónu.

Nechybí ani wellness, ganbanjoku, masáže a pro ty z vás, co přijdou s potomkem, je tu i dětský koutek, ovšem bez chůvy. K dispozici máte i profesionální osobní trenéry. Pokud jde o ceny, tak máte na výběr hned tři druhy členství.

Členství Premium umožňuje neomezeně využívat sálové lekce a posilovny. Roční cena je 14 800 korun, přičemž můžete využít možností úhrady v 12měsíčních splátkách, kdy každá jednotlivá splátka činí 1 299 Kč, nebo to mohou být dvě půlroční splátky ve výši 7 600 korun. Měsíční předplatné vás vyjde na 1 599 Kč.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený fitness14cb (@fitness14cb)

Předplatné Basic sály zahrnuje neomezené využívání sálových lekcí při roční ceně 13 680 korun. Opět je možné zaplatit 12x měsíční splátku ve výši 1 199 korun, nebo dvě půlroční splátky ve výši 7 015 Kč. Měsíční předplatné pak vychází na 1 599 korun.

Předplatné Basic posilovna vám umožňuje využívat posilovny při roční ceně 13 680 Kč. Platbu je možné rozdělit na dvanáct měsíčních splátek o výši 1 199 korun, nebo na dvě půlroční splátky ve výši 7 015 Kč. Při platbě za jeden měsíc vychází poplatek na 1 599 korun. Fitness 14 se nachází v ulici F. A. Gerstnera 2151/6 a fungují po celý týden, tedy včetně víkendů.

Kontakty:


Heaven Gym

Heaven Gym nabízí různé sportovní aktivity, a to jak v individuální podobě, tak v rámci skupinového cvičení. Z bojových sportů je to box, kickbox, thaibox či MMA. Dále lze vyzkoušet kruhový trénink, Wonder Woman, Get Fit, jógu, ale také různé kurzy pro začátečníky.

Ten, kdo má problémy s bolestmi zad, kloubů a končetin má možnost využít sportovní terapii, od počátečního vyšetření a fyzioterapeutické analýzy, přes aplikaci potřebných léčebných metod až po následnou konzultaci terapeutického plánu. Sportovní terapie probíhá v prostorách Heaven Gym na Náměstí Přemysla Otakara II.

Ceny jsou velmi zajímavé a dostupné. Osobní trénink s trenérem vás vyjde v rozmezí od 800 do 1 600 korun, vstup na Open gym či skupinové lekce stojí v obou případech 150 Kč. Také je tu neomezený vstup – nebeské členství v ceně 1 500 korun za měsíc.

Permanentka na 10 vstupů vychází na 1 300 korun, pronájem Gymu stojí 500 – 1 500 Kč. K dispozici jsou dokonce dvě budějovické pobočky – pobočka náměstí na Náměstí Přemysla Otakara II. a pobočka výstaviště v ulici Husova tř. 523/30.

Kontakty:


Sportcentrum Delfín

Sportcentrum Delfín nabízí prémiové a komplexní fitness, které si můžete užít v přátelském a velmi příjemném prostředí. V nabídce je aerobik, bowling, squash, wallyball, ale najdete tu samozřejmě také kinesis, TRX, bosu, jógu, pilates, kruhový trénink, funkční trénink, spinning, squash nebo také solárium.

K dispozici je rovněž služba výživového poradenství, fyzioterapie a masáže. Nechybí ani profesionální instruktoři a trenéři, kteří vám pomohou se vším, co bude třeba. Dokonce je zde možnost Pole Dance a Heels Pole, což je tanec na vysokých podpatcích s tzv. platformou, ale i další tance.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený sportcentrumdelfin (@sportcentrumdelfin)

První návštěva sálových akcí je zdarma, ale pokud budete chtít připravit nabídku členství, stačí na stránkách centra vyplnit formulář, případně kontaktovat Péči o klienty, kde se dozvíte i samotné ceny. Sportcentrum Delfín je otevřené každý den v týdnu od pondělí do neděle a najdete ho v ulici B. Němcové 54.

Kontakty:


Fitness Club Start 4

Fitness Club Start 4 je moderní dvoupatrové fitness centrum, kde najdete to nejmodernější vybavení (lavice, činky atd.) a pestrou nabídku různých sportovních aktivit. Cvičební aktivity jsou k dispozici pro všechny úrovně fitness.

Kromě sálových lekcí, máte možnost využít služeb osobních trenérů, ale také si užít individuální přístup. Co se týká cen, tak jednorázový vstup vás vyjde na 140 korun, výhodný vstup 10+1 zdarma stojí 1 400 Kč, 1 měsíční členství invalida je za 700 korun, běžný 1 měsíc členství vyjde na 1 290 Kč, pro studenty pak 1 190 korun.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený fitnessclubstart4 (@fitnessclubstart4)

Dále si můžete zaplatit 3 měsíce členství v ceně 3 390 Kč pro běžného člena a za 3 190 korun pro studenty, na 6 měsíců je cena 6 190 Kč (5 890 korun pro studenty), roční členství pak vyjde na 10 890 Kč (10 490 korun pro studenty). Fitness Club Start 4 najdete v ulici Křižíkova 734/1 a to po celý týden.

Kontakty:

Závěr

Když už se jednou rozhodnete cvičit, rozhodně se toho držte, protože to neděláte jen pro svou postavu, ale také pro své vlastní zdraví. Čím více budete cvičit, tím lépe se budete cítit. No, a pokud se budete po cvičení nudit, můžete si zajít na nějaké dobré jídlo nebo si projít zajímavá místa, kterých v Českých Budějovicích najdete víc než dost.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (171 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo