C.S.Cargo

C.S.Cargo je česká firma, která se zabývá logistikou. Především ve střední a východní Evropě jde o jedno z nejvýznamnějších jmen co se této oblasti týče. Z malé společnosti se během jedné generace rozrostla na evropského giganta se stamilionovými tržbami.

cscargo

Logo – CSCARGO

Představení dopravce

Skupina C.S.Cargo byla založena v roce 1995 v Jičíně jako lokální dopravní společnost. V současnosti působí ve třech evropských zemích – České republice, Slovensku a Polsku. Zaměstnává přes 1900 zaměstnanců a vlastní 2400 nákladních vozidel.

Přehled služeb

C.S.Cargo nabízí zákazníkům komplexní logistická řešení opřená o vlastní IT technologie. Neustále rozšiřují a přizpůsobují paletu služeb tak, aby je zákazníci považovali za významného strategického partnera. Kromě dopravního portfolia (nákladní doprava, letecká doprava a další) můžete vybírat z logistických služeb jako je skladování, cross-dockové služby, milk-run řešení a dalších optimalizačních procesů. Specializuje se na automobilový průmysl, potravinářství a nápojářství, stavební průmysl, elektroniku a maloobchod.

C.S.Cargo sdružuje několik společností najednou, každá je pak specializovaná na určitou odnož služeb na partikulárním území. Jde o velmi efektivní systém, který pracuje rychle a spolehlivě. C.S.Cargo provozuje několik chráněných dílen a přispívá na výzkum udržitelného vývoje a inovací v oblasti přepravy.

Zajímavé odkazy

Kontakty

Telefon: +420 493 506 111

Email: cscargo@cscargo.cz

Centrála společnosti: C.S.CARGO a.s., Hradecká 1116, 506 01 Jičín

Hodnocení

9 Celkové hodnocení
Česká logistická společnost

Rychlost doručení
9
Jednání se zákazníkem
7
Klady
  • široká nabídka služeb
  • doručování ve střední a východní Evropě
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo