C.S.Cargo

C.S.Cargo je česká firma, která se zabývá logistikou. Především ve střední a východní Evropě jde o jedno z nejvýznamnějších jmen co se této oblasti týče. Z malé společnosti se během jedné generace rozrostla na evropského giganta se stamilionovými tržbami.

1x1.trans - C.S.Cargo

Logo – CSCARGO

Představení dopravce

Skupina C.S.Cargo byla založena v roce 1995 v Jičíně jako lokální dopravní společnost. V současnosti působí ve třech evropských zemích – České republice, Slovensku a Polsku. Zaměstnává přes 1900 zaměstnanců a vlastní 2400 nákladních vozidel.

zpět k obsahu ↑

Přehled služeb

C.S.Cargo nabízí zákazníkům komplexní logistická řešení opřená o vlastní IT technologie. Neustále rozšiřují a přizpůsobují paletu služeb tak, aby je zákazníci považovali za významného strategického partnera. Kromě dopravního portfolia (nákladní doprava, letecká doprava a další) můžete vybírat z logistických služeb jako je skladování, cross-dockové služby, milk-run řešení a dalších optimalizačních procesů. Specializuje se na automobilový průmysl, potravinářství a nápojářství, stavební průmysl, elektroniku a maloobchod.

C.S.Cargo sdružuje několik společností najednou, každá je pak specializovaná na určitou odnož služeb na partikulárním území. Jde o velmi efektivní systém, který pracuje rychle a spolehlivě. C.S.Cargo provozuje několik chráněných dílen a přispívá na výzkum udržitelného vývoje a inovací v oblasti přepravy.

zpět k obsahu ↑

Zajímavé odkazy

zpět k obsahu ↑

Kontakty

Telefon: +420 493 506 111

Email: cscargo@cscargo.cz

Centrála společnosti: C.S.CARGO a.s., Hradecká 1116, 506 01 Jičín

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9 Hodnocení
Česká logistická společnost

Rychlost doručení
9
Jednání se zákazníkem
7
KLADY
 • široká nabídka služeb
 • doručování ve střední a východní Evropě
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz