Der kurier

Der kurier je známá dopravní společnost, která je specialistou na poli doručování zásilek z Německa a zpět. Služby jsou rychlé, spolehlivé a precizní. Pokud potřebujete směrovat své zásilky právě tímto směrem, je ideální volbou pro každého z vás.

KLADY
  • Špičkové služby
  • Rychlost dodání
  • Možnost sledování zásilek
  • Již následující den je možné pracovat se zbožím
  • Spolehlivost a kvalita

ZÁPORY
  • Zatím o žádných nevíme

Der kurier

Představení dopravce

Společnost Der kurier je německého původu a vznikla roku 1979. V roce 1984 byl založen servis Overnight v rámci Německa, přičemž v roce 1998 se začala společnost rozšiřovat do dalších států Evropy.

Slovenského zastoupení se Der kurier dočkal roku 2002, zatímco v České republice to bylo až v roce 2004. Centrální sídlo pro české zastoupení najdete v Praze. Nové depo bylo otevřeno v Ústí nad Labem v roce 2010.

Firma se zaměřuje zejména na firemní klientelu a je známá tím, že je schopna v standardu doručit jakoukoliv zásilku do druhého pracovního dne do 12:00. Zaručuje stejné podmínky pro přepravu jako je tomu u konkurence v Německu. Der kurier preferuje rychlost, efektivnost a bezstarostnost.

Přehled služeb

Kromě již zmiňovaných kurýrních služeb v podobě přepravy zásilek do Německa a zase zpět do České republiky, nabízí Der kurier také služby s přidanou hodnotou.

Do této kategorie patří skladování zboží spolu s jeho expedicí. K dispozici je přehledný a velmi on-line systém, kde můžete vytvořit a spravovat každou jednotlivou zásilku.

Sledování zásilek

Na webu společnosti Der kurier najdete záložku Tracking v pravé horní části, nebo Sledování zásilek ve spodní části. Tady je možné si zadat číslo vaší zásilky spolu s poštovním směrovacím číslem a dát si jí vyhledat. Je to snadné a rychlé.

Zajímavé odkazy

Kontakty

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Dopravní společnost

Rychlost doručení
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo