Pošta bez hranic

Pošta bez hranic je dopravce, který se zabývá přepravou balíků do zahraničí. Specializuje se především na české eshopy, které posílají zásilky do ciziny. Využitím této služby eshop ušetří peníze. Pošta bez hranic sama zaveze zásilky do zahraničí a rozešle místními přepravními službami. Vám tak odpadnou náklady za zahraniční poštovné.

posta bez hranic

Logo – Pošta bez hranic

Představení dopravce

Pošta bez hranic je zajímavý projekt, který vznikl v roce 2010. Od té doby rozeslali balíky téměř 11 milionům adresátů po celé Evropské unii. Specializuje se na to, jak eshopům zajistit levnější dopravu do zahraničí. Jsou schopni převzít i velké množství zásilek. Cena se dohaduje individuálně, při větším množství se vytváří cena průměrná.

Přehled služeb

Pošta bez hranic zajišťuje odeslání zásilky v den přijetí a její sledování. Zásilky kontrolují a informují o případném riziku nepřevzetí. Využívají služby více přepravců. V jejich režii je rovněž inkasování dobírek a zasílání na váš účet, a to bez poplatku.

Rovněž se postarají o případnou reklamaci s cílovými dopravci. Zásilka bude odeslaná vždy pod vaším jménem, reklamace a nepřevzaté zásilky se vrátí zpět na jejich sklad. Zásilky mohou zasílat kumulovaně ale i jednotlivě. Nabízí také širokou škálu obalových materiálů. Máte možnost rovněž odeslat zásilky bez uzavření smlouvy.

Sledování zásilek

Sledování zásilek můžete provést jednoduše pomocí online trackingu. K tomu vám stačí referenční číslo, které vám firma při převzetí vygeneruje.

Úspora nákladů probíhá následovně – klient všechny zásilky do zahraničí přepošle Poště bez hranic. Ta je převezme a sama převeze za hranice. Předá je místním přepravcům. Ti je poté rozešlou koncovým zákazníkům.

Zajímavé odkazy

Kontakty

 • Telefon: +420 576 013 970
 • Email: info@postabezhranic.cz
 • Centrála společnosti: FROGMAN s.r.o., Komenského 25, 763 02 Zlín

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Evropská přepravní společnost

10Naše hodnocení
Rychlost doručení
9.5
Jednání se zákazníkem
10
2.7Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3.2
Jednání se zákazníkem
2.3
Klady
 • spolehlivost a komunikace
 • rychlost doručení
 • široká nabídka služeb
Zápory
 • některé lokality mají problémy s rychlostí doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

7 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Prvá a veľmi zlá skúsenosť !!! Číslo zásielky: 13262-bb22695/Odosielateľ: PLAČEK PREMIUM, s.r.o./ Váš kuriér mi chcel dodať zásielku , bez akéhokoľvek avíza ,zrovna v deň ,keď som bol objednaný na celý deň na zákrok nemocnici bez . Požiadal som ho aby aby bol doručený v najbližší pracovný deň , namiesto doručenia zásielku uložil v BA Petržalke. – došiel mi sice mail, ale bez oznámenia čo Ďalej aký bude postup , či mal som ja bez invalida bez nohy a hendikepovaný utekať do Petržalky či -čo??? , Okrem toho som objednal dopravu zásielky na byt a nie do skladu! Takže som bez zásielky , Váš telefón 16 877 je nefunkčný .
  Kopriva, mob. +421 911 425 685

 2. Už včera bol na ceste ku mne balík (sledovanie zasielky) z eshopu z ktorého mi dnes volali ci ho môžu poslať aj nekompletny ??
  Tomu hovorím super služba.

 3. Od 22.12.2021 je na sklade Bratislava – Petržalka zásielka, do dnešného dňa nebolo vykonané jej doručenie.

 4. 5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  zásilky do FR – rychlejší doručení a taky levnější než např. ČP

  Klady: - komunikace - zákaznický servis odpovídá rychle - fakturace až po doručení zásilky
  Zápory: - prozatím nic
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. Dobrý den, Jsem uživatel Pošty bez hranic. Poslední dobou se vyrojilo několik problémů.
  Mojí zásilku zapomněli 14 dní ve skladu zákazník v Německu na ní marně čekal – vyskytla se systémová chyba.
  Mojí zásilku do Belgie odeslali s DHL a nikdo z pracovníků nevěděl kde zásilka je. Po třech týdnech se podařilo zásilku doručit.
  Velký problém mám s vyúčtováním faktur, kde nejsou uvedeny příplatky za nadrozměrnou zásilku, ale přitom se skrytě započítají do výsledné ceny. To je velmi nepřehledné a nestandartní.
  Někdy dojde k naúčtování tohoto poplatku 2x. Je velmi těžké to vyhledat. Zatím jsem to odhalil 3x během 2 měsíců. Přitom jde o tisícové částky. Je velmi obtížné se s nimi domluvit komunikace vázne a trvá dlouho, tvrdí že je vše v pořádku a nechtějí to řešit. Po telefonátu najednou uznali svou chybu – opět systémová chyba. Reklamace jsou časově velmi náročné. Rád bych napsal někomu z vedení, ale na stránkách mají jenom jednu e-mail adresu a pouze jeden telefon.
  Přeji hezký den

 6. Problémy s reklamací ztracené zásilky. Pošta bez hranic neodpovídá na dotazy a nechce ztracenou zásilku řešit :(

  • Reply
   Pošta bez hranic 10.8.2021 v 9:03

   Dobrý den, Martine, reklamace běžně řešíme a odpovídáme na všechny dotazy. Pokud bylo něco v nepořádku, napište nám přímo na vedeni@postabezhranic.cz a my se to podíváme.

   Díky moc za pochopení a hezký den. Tým Pošty bez hranic

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo