Společnost SDS se pyšní mnohaletými zkušenostmi v oblasti logistiky. Vedle individuálních dopravních řešení nabízí komplexní logistické služby, které mají velmi vysokou úroveň.

SDS

Představení dopravce

Slovenská přepravní společnost SDS se pyšní nejen zkušenostmi, ale také profesionálním týmem, dynamičností, efektivností a chutí poskytnout logistické řešení na míru. Díky strategicky rozmístěným pobočkám po celém Slovensku disponuje širokou sítí, která je schopna uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Každá jednotlivá pobočka má k dispozici moderní technologie umožňující poskytovat služby té nejvyšší kvality. Slovenská doručovací služba má jasně stanovené hodnoty, kterých se od svého založení drží.

Patří mezi ně udržitelnost, kvalita, integrace a samozřejmě dlouhodobá spokojenost nejen zákazníků, ale také zaměstnanců, aby pracovní prostředí bylo maximálně pozitivní.

Přehled služeb

SDS nabízí kvalitní přepravní služby, a to od nejjednodušších variant až po logisticky velmi náročné procesy. Mezi službami je samozřejmostí vnitrostátní přepravy, kdy je možné nechat si doručit jakoukoliv zásilku na celém území Slovenské republiky.

Většinou je toto doručení uskutečněno následující den od chvíle, kdy je zásilka vyzvednuta kdekoliv u odesílatele v rámci Slovenska. Další službou je možnost co nejrychlejšího doručení do České republiky, přičemž doručení zásilky od vyzvednutí u odesílatele probíhá do 72 hodin.

Samozřejmostí je mezinárodní přeprava, stejně jako přeprava nadrozměrných zásilek s velkým objemem či hmotností nad 2 600 kilogramů. SDS má pro své zákazníky k dispozici jak vlastní, tak pronajaté skladové prostory a to v rámci celého Slovenska. Společnost poskytuje také službu v podobě balení zboží přesně na míru, včetně dodání potřebného obalového materiálu.

Sledování zásilek

Tracking, tedy sledování zásilek, je většinou u dnešních dopravců samozřejmostí a nejinak je tomu i v případě společnosti SDS. Přímo na jejich internetových stránkách můžete kliknout na záložku Sledovat zásilku, kde zadáte číslo zásilky a vyhledáte si aktuální informace k dané zásilce.

Zajímavé odkazy

Kontakt

  • Email: info@sds.sk
  • Telefon: 18 108*
  • Sídlo společnosti: SDS – Smart Delivery Service SK, s.r.o., Dunajská 46, 811 08 Bratislava

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Logistická společnost

Slovenská doručovací služba (SDS) má rozhodně velký potenciál a snaží se pro své zákazníky udělat maximum, aby byly jejich zásilky doručeny vždy ve správný čas. Nabídka služeb je dostatečně pestrá a ještě je možné sledovat veškeré zásilky, pomocí online trackingu. Za nás dáváme oba palce nahoru a doufáme, že i nadále bude služba fungovat na jedničku. Přečtěte si i další recenze v kategorii Dopravci, které jsme pro vás připravili již dříve.

Rychlost doručení
9
Jednání se zákazníkem
9.5
Klady
  • rychlé doručení
  • široká nabídka služeb
Zápory
  • občas není dodržen termín pro doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo