FOFR je česká přepraví společnost, která se zabývá doručováním zásilek, nadměrných nákladů a nebezpečného zboží. Rozváží kusové a balíkové zásilky. FOFR operuje v síti, která je složená z 8 renomovaných logistických společností.

fofr

Logo – FOFR

Představení dopravce

FOFR se specializuje převážně na Českou republiku, ale nabízí i možnost přepravy kusových zásilek i do zahraničí. Omezuje se však pouze na evropský prostor. Společnost vznikla v roce 2010, v současné době sídlí v Praze. Funguje jako aliance úzce spolupracujících ekonomických subjektů, přičemž každý jeden je odborníkem na určitou oblast přepravy. Díky tomu jsou jejich služby rychlé a spolehlivé. A pokud z nějakého důvodu nejsou schopni vyhovět, můžete využít služby FOFR spedice.

Přehled služeb

FOFR transport nabízí vnitrostátní přepravu kusových zásilek, mezinárodní přepravu kusových zásilek, přepravu nadměrných nákladů a ADR. Přeprava se děli na několik modulů v závislosti na objemu zásilky. Od toho se odvíjí cena a rychlost doručení.

Kromě klasické přepravy zásilek můžete využít FOFR kurýrní službu (i do zahraničí), paletovou přepravu, cisternovou přepravu a také sklady společnosti. FOFR nabízí spediční služby v případě, že se vaše zakázka nevejde do přepravní nabídky (váha, objem). Sami pro vás vyhledají náhradní přepravu u jednoho z partnerů. Na společnost se můžete obrátit i v případě, že potřebujete zajistit složitější logistické služby.

Sledování zásilek

Dopravce FOFR můžete kontaktovat pomocí online formulářů nebo na zákaznické lince, která je vám neustále k dispozici. Pro přepravu mimo ČR je potřeba se registrovat. Vnitrostátní objednávky lze provádět bez registrace. Zásilky můžete sledovat pomocí online trackingu za použití referenčního čísla, které je vygenerováno při předání.

V naší recenzi na dopravu nesmíme zapomenout zmínit, že lidé často vyhledávají tohoto přepravce kvůli nízkým cenám, které za balíkové služby nabízí. Doporučujeme ale zavčas ověřit čas doručování, jelikož ne vždy dávají dopředu vědět. Balíky rovněž můžete vyzvednout na jednom z výdejních míst – depo Fofr najdete například v Brně a dalších větších městech.

Zajímavé odkazy

Kontakty

 • Zákaznický servis
 • E-mail: info@fofrcz.cz
 • Sídlo společnosti: RSC Logistics, logistické družstvo, Masarykovo nábřeží 2018/10, 120 00 Praha 2 – Nové Město

Hodnocení

7.5 Celkové hodnocení
Česká přepravní společnost

7.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
7.5
Jednání se zákazníkem
7
3.3Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3.8
Jednání se zákazníkem
2.9
Klady
 • možnost sledování zásilky
 • lze změnit termín doručení
Zápory
 • špatná komunikace
 • občas není dodržen termín pro doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Zdroje: www.firmy.cz

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

165 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 2
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  0

  Sluzbu zasadne nedoporucuji.
  Ridic zavola minutu pred dorucenim s komentarem, ze cekat a at sebou hodim. Zbozi hodil pres plot a odjel bez jakehokoliv potvrzeni prevzeti zasilky.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. Reply
  Pavlína V. 6.6.2024 v 6:22

  Opět další společnost, které je jedno, co zaměstnává za lidi! Přepravce nepříjemný arogantní, sprostý…. Never more! Určitě nedoporučuji a přes tuhle společnost si už nikdy nic neobjednám!!! Brno!

 3. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Doufám, že se tento komentář dostane k lidem, kteří začnou něco dělat se svými zaměstnanci! České Budějovice – 24.5.2024, pán arogantní, nepříjemný a vrchol všeho bylo, že mi řekl “tak si to zboží vyndejte z auta, já vám ho vyndavat nebudu!” Když pominu, že se jedná o jeho práci, neozval se včas, že zboží doručí, tak nemůžu pominout fakt, že se choval jako zamindrákovaný blbec.
  To opravdu majiteli firmy nevadí, že zaměstnává hulváty?

  Klady: Žádné.
  Zápory: Doufám, že se tento komentář dostane k lidem, kteří začnou něco dělat se svými zaměstnanci! České Budějovice - 24.5.2024, pán arogantní, nepříjemný a vrchol všeho bylo, že mi řekl “tak si to zboží vyndejte z auta, já vám ho vyndavat nebudu!” Když pominu, že se jedná o jeho práci, neozval se včas, že zboží doručí, tak nemůžu pominout fakt, že se choval jako zamindrákovaný blbec. To opravdu majiteli firmy nevadí, že zaměstnává hulváty?
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. 0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  S vámi nikdy více

  Klady: Žádné
  Zápory: Naprosto nemožná komunikace a sledování zásilky rychlost doručení? šnek je mnohokrát rychlejší .
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. 5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  S firmou FOFR jsem velice spokojena, balík doručen dle dohody a velice ochotná paní řidička.Kopecká.

  Klady: Rychlost,ochota.
  Zápory: Žádné.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 6. Reply
  Michaela Růžičková 2.5.2024 v 13:46

  Dobrý den, absolutní neschopnost doručit zásilku. Ráno přijde SMS, že dnes budou dodávat a odpoledne koukám, že prý dopravce zanechal oznámení – jenže to jsem tedy nikde nenalezla a to jsem byla doma a druhý den opět – pro změnu už jsem nevydržela a kontaktovala řidiče …. no a zásilku sice má v papírech, ale v autě ne. Dovolat se na pevnou linku – nereálné – jednou zazvoní a pak to ihned skočí obsazeno. Tedy již druhý den čerpám dovolenou, aby mi tato amatérská firma mohla doručit balíček. NEDOPORUČUJI OD NICH ČERPAT JAKÉKOLIV SLUŽBY. Škoda, že při nákupu nebyla možnost vybrat si dopravce. Růžičková

 7. 2
  Rychlost doručení
  70
  Jednání se zákazníkem
  10

  přepravní společnost je jedna velká pohroma dnes mě doručovali zboží nejdřív přišla jedna SMS že to budou doručovat vzápětí na to přišla druhá SMS do půl hodiny tam budu. Řidič volal že je na místě oznámila sem že nikdo není doma že měli dát vědět do předu tak mě seřval co bych ještě nechtěla a že si mám někoho zajistit kdo to vyndá on to tahat nebude protože je to těžké. Pak mě oznámil že to odveze zpátky do Budějovic přitom to vyzvedával v Písku. tak sem mu řekla ať si to teď odveze kam chce ale pak že to duručí na tu adresu kam má že já nikam proto nepojedu a zavěsila sem. Společnost Fofr si myslí že pracují jen oni.

  Klady: rychlost
  Zápory: jednání neochota řidiče
  Přínosný(1) Nepomohl(1)You have already voted this
 8. FOFR je jedna velká katastrofa. Řidič nekomunikuje. Velmi arogantní, zboží nechal venku a ještě byl drzý. Zboží dodáno pozdě a nekompletní.
  Tuhle společnost nedoporučuji ani zadarmo..

 9. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nedoporučuji,přepravní služba předražená. Řidič neochotný, arogantní hulvát. Nikdy více. Zboží nedodáno kompletně. Chyběla část zboží.

  Klady: Žádné
  Zápory: Zásilka doručena neúplná další pokus za 3 dny. Řidič arogantní, neochotný, hulvát. Nedoporučuji. Předražené. Už nikdy více.
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 10. nejhorsi moznost prepravy. nefunkcni tracking zasilky. sms o doruceni 10 minut po odjezdu ridice. nekomunikace.

1 2 3 16

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo