FOFR

FOFR je česká přepraví společnost, která se zabývá doručováním zásilek, nadměrných nákladů a nebezpečného zboží. Rozváží kusové a balíkové zásilky. FOFR operuje v síti, která je složená z 8 renomovaných logistických společností.

fofr

Logo – FOFR

Představení dopravce

FOFR se specializuje převážně na Českou republiku, ale nabízí i možnost přepravy kusových zásilek i do zahraničí. Omezuje se však pouze na evropský prostor. Společnost vznikla v roce 2010, v současné době sídlí v Praze. Funguje jako aliance úzce spolupracujících ekonomických subjektů, přičemž každý jeden je odborníkem na určitou oblast přepravy. Díky tomu jsou jejich služby rychlé a spolehlivé. A pokud z nějakého důvodu nejsou schopni vyhovět, můžete využít služby FOFR spedice.

Přehled služeb

FOFR transport nabízí vnitrostátní přepravu kusových zásilek, mezinárodní přepravu kusových zásilek, přepravu nadměrných nákladů a ADR. Přeprava se děli na několik modulů v závislosti na objemu zásilky. Od toho se odvíjí cena a rychlost doručení.

Kromě klasické přepravy zásilek můžete využít FOFR kurýrní službu (i do zahraničí), paletovou přepravu, cisternovou přepravu a také sklady společnosti. FOFR nabízí spediční služby v případě, že se vaše zakázka nevejde do přepravní nabídky (váha, objem). Sami pro vás vyhledají náhradní přepravu u jednoho z partnerů. Na společnost se můžete obrátit i v případě, že potřebujete zajistit složitější logistické služby.

Sledování zásilek

Dopravce FOFR můžete kontaktovat pomocí online formulářů nebo na zákaznické lince, která je vám neustále k dispozici. Pro přepravu mimo ČR je potřeba se registrovat. Vnitrostátní objednávky lze provádět bez registrace. Zásilky můžete sledovat pomocí online trackingu za použití referenčního čísla, které je vygenerováno při předání.

V naší recenzi na dopravu nesmíme zapomenout zmínit, že lidé často vyhledávají tohoto přepravce kvůli nízkým cenám, které za balíkové služby nabízí. Doporučujeme ale zavčas ověřit čas doručování, jelikož ne vždy dávají dopředu vědět. Balíky rovněž můžete vyzvednout na jednom z výdejních míst – depo Fofr najdete například v Brně a dalších větších městech.

Zajímavé odkazy

Kontakty

 • Zákaznický servis
 • E-mail: info@fofrcz.cz
 • Sídlo společnosti: RSC Logistics, logistické družstvo, Masarykovo nábřeží 2018/10, 120 00 Praha 2 – Nové Město

Hodnocení

7.5 Celkové hodnocení
Česká přepravní společnost

7.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
7.5
Jednání se zákazníkem
7
3Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3.5
Jednání se zákazníkem
2.6
Klady
 • možnost sledování zásilky
 • lze změnit termín doručení
Zápory
 • špatná komunikace
 • občas není dodržen termín pro doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Zdroje: www.firmy.cz

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je cílem celého týmu Recenzer. Více o nás.

107 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Vřele nedoporučuji špatný přístup a zásilka doručena s prominutím pro psa🙈🙈.Opravdu špatný

 2. Nedoporucuji, velmi negativni ukusenost 2x

 3. Katastrofa. Nedostal jsem e-mail, sms, nikdo nevolal, byl jsem doma a najednou jsem prý nebyl zastižen. Telefony absolutně neberou, i když slyším, že volají. Co bude nevím, ani dnes nic nevezou

 4. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Už mají zboží dva dny a nic, kdy se uráčí ozvat a dovézt zboží?

  Klady: zatím žádné
  Zápory: všechny
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. 5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Za mě spokojenost, řidič pomohl s nábytkem do obýváku. Příště zas objednám přes Fofr – Expres Van. Záleží na jakýho kurýra narazíte za mě spokojenost.

  Klady: Ochotný kurýr
  Zápory: Nic
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 6. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nejhorší dopravce, neskutečné chování operátory na zákaznické lince

  Klady: Zasne
  Zápory: Celá služba
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 7. Reply
  Zuzana Paščáková 24.8.2022 v 17:44

  Perfektní komunikace, ochota řidičů při změně termínu dodání.

 8. 0.5
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  0

  Jak napsat recenzi, aby nebyla plná vulgarit? FOFR je doslova bordel na kolečkách – zboží vykládají jinde a přivážejí cizí zboží. A následně výmluvy, lži, arogance. Bohužel mají nasmlouváno s prodejci, takže si někdy nemůžete vybrat.

  Klady: někdy přivezou správné zboží včas
  Zápory: většinou něco podělají komunikace
  Přínosný(2) Nepomohl(1)You have already voted this
 9. Nejhorší dopravce do znám, zboží doručuje 2 dny. Když přijel, řekl, že to je těžký a není to povinný skládat. Zboží vyložil před dveře (hned za těmi dveřmi to měl složit) a vyložil to stylem, že dveře nešly otevřít. Vůbec nedal vědět, kdy budou zboží doručovat, ani den ani hodinu, nic.

 10. 0.5
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  20

  Dost hrozná zkušenost. Nejprve prodlení bez vysvětlení, pak si řidič svévolně upraví termin, že prý po dohodě se zákazníkem a přitom nikdo nevolal ani nepsal a nakonec nepříjemný operátor. Tak tyhle fakt už ne.

  Zápory: Pozdní doručení Svévolné změny termínu Nepříjemný operátor na telefonu
  Přínosný(2) Nepomohl(0)You have already voted this
1 2 3 10

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo