FOFR

FOFR je česká přepraví společnost, která se zabývá doručováním zásilek, nadměrných nákladů a nebezpečného zboží. Rozváží kusové a balíkové zásilky. FOFR operuje v síti, která je složená z 8 renomovaných logistických společností.

fofr

Logo – FOFR

Představení dopravce

FOFR se specializuje převážně na Českou republiku, ale nabízí i možnost přepravy kusových zásilek i do zahraničí. Omezuje se však pouze na evropský prostor. Společnost vznikla v roce 2010, v současné době sídlí v Praze. Funguje jako aliance úzce spolupracujících ekonomických subjektů, přičemž každý jeden je odborníkem na určitou oblast přepravy. Díky tomu jsou jejich služby rychlé a spolehlivé. A pokud z nějakého důvodu nejsou schopni vyhovět, můžete využít služby FOFR spedice.

Přehled služeb

FOFR transport nabízí vnitrostátní přepravu kusových zásilek, mezinárodní přepravu kusových zásilek, přepravu nadměrných nákladů a ADR. Přeprava se děli na několik modulů v závislosti na objemu zásilky. Od toho se odvíjí cena a rychlost doručení.

Kromě klasické přepravy zásilek můžete využít FOFR kurýrní službu (i do zahraničí), paletovou přepravu, cisternovou přepravu a také sklady společnosti. FOFR nabízí spediční služby v případě, že se vaše zakázka nevejde do přepravní nabídky (váha, objem). Sami pro vás vyhledají náhradní přepravu u jednoho z partnerů. Na společnost se můžete obrátit i v případě, že potřebujete zajistit složitější logistické služby.

Sledování zásilek

Dopravce FOFR můžete kontaktovat pomocí online formulářů nebo na zákaznické lince, která je vám neustále k dispozici. Pro přepravu mimo ČR je potřeba se registrovat. Vnitrostátní objednávky lze provádět bez registrace. Zásilky můžete sledovat pomocí online trackingu za použití referenčního čísla, které je vygenerováno při předání.

V naší recenzi na dopravu nesmíme zapomenout zmínit, že lidé často vyhledávají tohoto přepravce kvůli nízkým cenám, které za balíkové služby nabízí. Doporučujeme ale zavčas ověřit čas doručování, jelikož ne vždy dávají dopředu vědět. Balíky rovněž můžete vyzvednout na jednom z výdejních míst – depo Fofr najdete například v Brně a dalších větších městech.

Zajímavé odkazy

Kontakty

 • Zákaznický servis
 • E-mail: info@fofrcz.cz
 • Sídlo společnosti: RSC Logistics, logistické družstvo, Masarykovo nábřeží 2018/10, 120 00 Praha 2 – Nové Město

Hodnocení

7.5 Celkové hodnocení
Česká přepravní společnost

7.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
7.5
Jednání se zákazníkem
7
3.2Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3.7
Jednání se zákazníkem
2.8
Klady
 • možnost sledování zásilky
 • lze změnit termín doručení
Zápory
 • špatná komunikace
 • občas není dodržen termín pro doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Zdroje: www.firmy.cz

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

135 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Doruceny 2 kusy tezke zasilky, mela jsem velkou obavu jak to zvladnu sama,nebot mi padla pomoc pri vynosu a do panelaku je par schodu, ale prijel sympaticky pan Zboril a oba tezke kusy mi do schodu vynesl. Mockrat dekuji!!

  Klady: Zatim jedina zkusenost s timto prepravcem, ale pozitivni
  Zápory: nic
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. Reply
  Renata Bláhová 4.9.2023 v 11:10
  2
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  0

  Řidič dopravce měl velmi arogantní chování a vyžadoval, ať si pro zásilku přijedu na hlavní silnici a odmítal zásilku doručit po vedlejší asfaltové silnici. Nabídla jsem mu, že přijedu část cesty naproti, ať nemusí jezdit po užší, ale též asfaltové silničce do kopce. To odmítl a trval na příjezdu k hlavní silnici. Velmi arogantní a nesolidní jednání.

  Zápory: drahá doprava arogantní a nesolidní jednání
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. 5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dnes byla na adresu mých rodičů doručena zásilka z firmy Breno. Jednalo se o koberec o váze 12 kg. Chtěla bych touto cestou poděkovat oběma pánům, kteří zásilku doručily za jejich ochotu a mimořádný přístup. Jeden z pánů přepravců mi zatelefonoval 20 minut předem, dorazily na čas a koberec odnesly z dodávky až před dům. Žiji dlouhodobě v zahraničí a tak jsem byla velmi mile překvapena na jaké úrovni je český zákaznický servis 🙏😊. Tuto přepravní společnost doporučuji všem zákazníkům.

  Klady: Vynikající komunikace, rychlost, přesnost, ochota, obětavost
  Zápory: žádné
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. Reply
  Dana z Modřan 24.8.2023 v 21:18
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Velmi děkuji této společnosti za dodání nadrozměrné a těžké zásilky. Mluvím o depu ve Zdibech. Zásilka byla doručována do Modřan. Ráno v den rozvozu jsem dostala avízo, že je zboží na cestě. Pan řidič mi volal 40 minut před dodávkou a tak jsem volala kamarádovi SOS, aby nám pomohl s vynesením zboží do domu. Po příjezdu pana řidiče jsem nestačila zírat. Vyskočil z auta, popadl moje opravdu velmi těžké zboží a jen se zeptal, kam to chcete. Nebyl s ničím problém. Měl sílu jako BIVOJ. A vše s úsměvem. Mohli by si z něj vzít příklad všichni z TOPTRANSU. Pane Jílku, velmi děkujeme. Dana z Modřan

  Klady: Velmi dobrá komunikace s dispečerkou. Skvělý a ochotný řidič. Možnost sledování zásilky v aplikaci.
  Zápory: Po zkušenosti s jinými dopravci jsem měla nervy, jak to dopadne🥳
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. 5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Po přečtení zdejších zkušeností jsem se dopravy zboží touto společností mírně obávala. Vše ale proběhlo na jedničku! O zásilce jsem byla plně informovaná, dalo se lehce sledovat, kde se nachází. Nebyl problém změnit po dohodě datum doručení. Doručení proběhlo přesně v určený den, pan řidič byl velmi ochotný a příjemného jednání. Za mě vše v nejlepším pořádku!

  Klady: - informování zákazníka - ochotný pan řidič - rychlost dodání
  Zápory: - žádné
  Přínosný(3) Nepomohl(0)You have already voted this
 6. Nepochopím jak si někdo může nasmlouvat tohoto dopravce,zásilku 30 km doručují už 10 den a ještě nedorazila, paní na dispečinku mi řekla, že jí vypadlo 10 aut,to mu se říká profesionalita,neskutečné

 7. Nejhorší a nejdražší přepravní služba!!!! Nedoporučuji!!! Pro balík jsem si zajel 75km do depa a 75km zpět domů. Jinak by balík asi nikdy nepřišel.

 8. 1
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  40

  Dobrý den podruhé doručení od této firmy. A katastrofa.
  Na datum doručení rovnou zapomeňte. Dodržení lhůty nula.
  I když příjemný pan na telefonu tak bohužel když na zásilku čekám a nutně potřebují tak milí pan na telefonu mi je k ničemu. Pokaždé ověřeno u prodejce zásilka už u fofr firmy dva tři dny ale u mě zdaleka ne.

  Zápory: Absolutně nedodrží datum dodání. Až po urgenci se dočkáte
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 9. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dobrý den. zatím jsem se nesetkal s takovým dopravcem, který nedá vědět, že převzal zásilku.
  Po zavolání na eshop jsem zjistil, že zásilka už měla být dávno předána. Když už jsem dostal po několika dnech SMS od řidiče, nebylo mi sděleno ani v kolik hodin mi zásilka bude předána, takže jsem musel volat opět přepravci. Řidič se ozval slovem “no”, a sdělil, že zásilka bude předána dopoledne.
  Myslím že s fofrem to nemá nic společného. Budu lépe vybírat eshop který nemá přepravu Fofr.

  Zápory: Komunikace Čas dodání Už nikdy!!!!!!!!!
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 10. 5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Chci přidat kladnou recenzi na společnost FOFR z Ostravy. Dodávka z Karlových Varů do Ostravy byla přijata do depa v pondělí 26.6. ráno a doručena ve cca 13hod tentýž den na dodací adresu. Řidič velmi ochotně nabídl pomoc s přenesením zásilky do místa určení. Nemám, co bych vytkla…moc děkuji

  Přínosný(2) Nepomohl(0)You have already voted this
1 2 3 13

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo