FOFR

FOFR je česká přepraví společnost, která se zabývá doručováním zásilek, nadměrných nákladů a nebezpečného zboží. Rozváží kusové a balíkové zásilky. FOFR operuje v síti, která je složená z 8 renomovaných logistických společností.

fofr

Logo – FOFR

Představení dopravce

FOFR se specializuje převážně na Českou republiku, ale nabízí i možnost přepravy kusových zásilek i do zahraničí. Omezuje se však pouze na evropský prostor. Společnost vznikla v roce 2010, v současné době sídlí v Praze. Funguje jako aliance úzce spolupracujících ekonomických subjektů, přičemž každý jeden je odborníkem na určitou oblast přepravy. Díky tomu jsou jejich služby rychlé a spolehlivé. A pokud z nějakého důvodu nejsou schopni vyhovět, můžete využít služby FOFR spedice.

Přehled služeb

FOFR transport nabízí vnitrostátní přepravu kusových zásilek, mezinárodní přepravu kusových zásilek, přepravu nadměrných nákladů a ADR. Přeprava se děli na několik modulů v závislosti na objemu zásilky. Od toho se odvíjí cena a rychlost doručení.

Kromě klasické přepravy zásilek můžete využít FOFR kurýrní službu (i do zahraničí), paletovou přepravu, cisternovou přepravu a také sklady společnosti. FOFR nabízí spediční služby v případě, že se vaše zakázka nevejde do přepravní nabídky (váha, objem). Sami pro vás vyhledají náhradní přepravu u jednoho z partnerů. Na společnost se můžete obrátit i v případě, že potřebujete zajistit složitější logistické služby.

Sledování zásilek

Dopravce FOFR můžete kontaktovat pomocí online formulářů nebo na zákaznické lince, která je vám neustále k dispozici. Pro přepravu mimo ČR je potřeba se registrovat. Vnitrostátní objednávky lze provádět bez registrace. Zásilky můžete sledovat pomocí online trackingu za použití referenčního čísla, které je vygenerováno při předání.

V naší recenzi na dopravu nesmíme zapomenout zmínit, že lidé často vyhledávají tohoto přepravce kvůli nízkým cenám, které za balíkové služby nabízí. Doporučujeme ale zavčas ověřit čas doručování, jelikož ne vždy dávají dopředu vědět. Balíky rovněž můžete vyzvednout na jednom z výdejních míst – depo Fofr najdete například v Brně a dalších větších městech.

Zajímavé odkazy

Kontakty

 • Zákaznický servis
 • E-mail: info@fofrcz.cz
 • Sídlo společnosti: RSC Logistics, logistické družstvo, Masarykovo nábřeží 2018/10, 120 00 Praha 2 – Nové Město

Hodnocení

7.5 Celkové hodnocení
Česká přepravní společnost

7.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
7.5
Jednání se zákazníkem
7
3.1Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3.5
Jednání se zákazníkem
2.7
Klady
 • možnost sledování zásilky
 • lze změnit termín doručení
Zápory
 • špatná komunikace
 • občas není dodržen termín pro doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Zdroje: www.firmy.cz

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

114 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Hrozné, horší než Česká pošta, doručení zásilek jen dopoledne a strašné jednání se zákazníkem. Neochota se domluvit.

 2. Reply
  Michal Klimeš 9.3.2023 v 11:31
  2.5
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  100

  Chce se mi ZVRACET!!!?!!!!!

  Klady: 0
  Zápory: 3 zásilky = 3x problém. No comment. NEDOPORUČUJI!!!!!!! JEDNÁNÍ??? ASI JSEM JE OBTĚŽOVAL!!!!!!!???
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Velmi negativně hodnotím hrubé chování kurýrů. Takže tato firma naposledy. Nemám zapotřebí, aby tady troubil na celou vesnici, ačkoli už jsem věděla, že přijel, a řval po mě, proč si jako objednáváme, že nevylezu hned teď. Slušné jednání nula.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. Reply
  Taťána Chodurová 13.2.2023 v 12:07
  4
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  80

  Nepřesne určení dodání , žádný časový limit. Obal zboží promocen až na meterial. Asi stal ve vodě. Jedna část botníku tudíž promocena. Tuto společnost nikdy více. Řidič jinak ochotný a vstřícný.

  Klady: Rychlost doručení
  Zápory: Špatně zacházení s objednaným zbožím. Proto už nikdy více. Nebudu riskovat poškození objednaného zboží.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. 5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Super přepravce. Jednoduchá domluva při změně termínu vyzvednutí. Při doručení SMS došla včas a 5min před příjezdem řidič volal, že je na cestě. Myčku dovezl až do domu.

  Klady: vše na 100%
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 6. Komunikace nulová. Naposledy
  Zlatá zasilkovna

 7. Vážéní nikdy nepřebírejte od této přepravní společnosti ani málo poškozený obal vašeho zboží!! Tato společnost z Vás pak udělá hlupáky, že jste si obal zničili sami a zboží jste si poškodili Vy . to že jejich řidiči se chovají ke zboží které vám dováží jako dobytek je tvrdá realita !!!!

 8. Vřele nedoporučuji špatný přístup a zásilka doručena s prominutím pro psa??.Opravdu špatný

 9. Nedoporucuji, velmi negativni ukusenost 2x

 10. Katastrofa. Nedostal jsem e-mail, sms, nikdo nevolal, byl jsem doma a najednou jsem prý nebyl zastižen. Telefony absolutně neberou, i když slyším, že volají. Co bude nevím, ani dnes nic nevezou

1 2 3 11

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo