Kávovary Sencor

Kávovary Sencor mají elegantní design a špičkovou kvalitu. Disponují přehledným a velmi praktickým LED displejem, s jehož pomocí si jednoduše a rychle vyberete požadovaný druh nápoje, který chcete připravit. Výhodou je snadná a velmi komfortní údržba, což umožňuje možnost rozebrat vybrané kávovary na jednotlivé části.

Tyto přístroje jsou schopné dosáhnout tlaku až 19 barů, takže není problém připravit i espresso. Vyberou si nejen milovníci automatických presovačů, ale také ti, kteří upřednostňují překapávanou kávu či šálek kávy z klasického pákového kávovaru.

Všechny kávovary Sencor

Automatické kávovary Sencor

Na první pohled zaujmou nerezovým designem, který se hodí do každé domácnosti. Mají dotykový LED displej pro jednoduché ovládání a jejich šířka je pouze 180 mm.
Snadno je rozeberete na části, které je dokonce možné mýt v myčce a potom je jen lehce otřít. Kávovary v té nejvyšší kategorii jsou dokonce dodávány se 2 nádobami pro automatickou výrobu mléčné pěny.

Pákové kávovary Sencor

Rychlá a snadná příprava kávy je jejich prioritou, přičemž máte na výběr modely s pákou na páru, určené pro ruční výrobu napěněného mléka, nebo modely, u kterých je nádoba na automatickou přípravu mléčné pěny.

U pákových kávovarů Sencor je samozřejmostí nerezové provedení. Ve výbavě mají čerpadla, která jsou schopná vyvinout tlak v rozmezí od 15 do 20 barů. Tak je zajištěna intenzivní chuť i aroma kávy. Můžete je rozebrat na části, takže údržba je také velmi jednoduchá.

Kávovary Sencor pro překapávanou kávu

Jednoduše vložíte filtr, nasypete kávu, nalijete vodu a spustíte překapávání. U většiny modelů je filtr omyvatelný, takže se snadno udržují. Na výběr jsou různé tvary a barvy, proto si snadno vybere kdokoliv. Vedle kávy jsou schopné tyto překapávače připravit i jakýkoliv sypaný čaj. Díky nahřívací plotýnce je možné čaj i kávu možné udržovat neustále teplé.

O značce Sencor

Značka Sencor vznikla v roce 1969 v Japonsku. Na počátku to byly kazetové magnetofony, ale postupem času se sortiment rozvíjel. Navíc došlo k prodeji této značky české firmě Fast ČR, která provozuje síť prodejen Planeo Elektro.

V současné době jsou to zejména kuchyňské spotřebiče, které patří mezi produkty této značky k naprosté špičce. Kromě kávovarů, jsou to také například kuchyňské roboty, rychlovarné konvice atd.

Kávovary Sencor můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz a Mall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (110 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo