Kávovary Philips

Kávovary Philips jsou oblíbené nejen díky elegantnímu vzhledu, ale také díky schopnosti udržovat optimální tlak i teplotu. V současné době se společnost zaměřuje zejména na automatické kávovary, takže pokud v nějakém internetovém obchodě či kamenné prodejně narazíte na pákový přístroj, bude to pouze doprodej, nikoliv nabídka nového produktu.

Koupit můžete i překapávače, ale zásadní jsou jednoznačně kávovary. Tlak u čerpadla každého jednotlivého kávovaru Philips dosahuje 15 bar, což bohatě stačí, aby si člověk připravil doma svůj hrnek kávy/espressa, ale i jiných druhů.

Všechny kávovary Philips

Nejlepší kávovary Philips

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Philips EP 5447/90 96 % 18 899 Kč Zobrazit Expert.cz
2. Philips EP 3241/50 95 % 11 825 Kč Zobrazit Mall.cz
3. Philips EP 2231/40 95 % 11 329 Kč Zobrazit Tera.cz
4. Philips EP 2235/40 94 % 9 777 Kč Zobrazit Mall.cz
5. Philips EP2220/10 91 % 7 320 Kč Zobrazit Tera.cz

Co se týká objemu nádoby na vodu, ten se pohybuje v průměru kolem 1,8 l, záleží samozřejmě na modelu. Příkon může dosáhnout až 1 500 W. Potěší možnost využít již mletou kávu, což většinou u automatických kávovarů nebývá běžné.

Tento nizozemský výrobce si dává záležet na tom, aby pokryl poptávku všech zákazníků, ať už mají zájem o levné překapávače v ceně kolem 4 000 korun, nebo si pořídí plně automatický spotřebiče, jehož cena může přesáhnout i 30 000 Kč u těch nejdražších modelů.

Přestože kávovary Philips mají integrovány mlýnky s mlecími kameny, stejně jako konkurence, ovšem v tomto případě je jako materiál místo oceli použita keramika.

Oproti ocelovým však může dojít k nežádoucímu poškození, ovšem v současnosti už jsou používané komponenty z vysoce kvalitních materiálů, takže nehrozí nijak krátká životnost jednotlivých dílů i celého zařízení.

Produktové řady

Kávovary Philips můžete najít hned v několika produktových řadách. Nabízí se řady 1200, 2200, 3200, 4300 a 5400. Je dobré zmínit, že několik kávovarů z řad 2200 a 3200 získalo značku kvality od dTestu. Překapávače najdete pod označením Daily Collection. Série Xelsis, PicoBaristo a PicoBaristo Deluxe zase značí Philips Saeco.

Užitečné funkce

U kávovarů značky Philips narazíte také na spoustu šikovných funkcí, které potěší každého milovníka tohoto lahodného nápoje. Quick milk clean umožňuje vyčištění nádoby s mlékem pomocí stisknutí jednoho tlačítka.

MEMO zase upravuje délku extrakce kávových zrn, což se poté uloží do paměti přístroje. Filtr AquaClean chrání proti vodnímu kameni a LatteGo představuje pokročilý systém pro přípravu oblíbeného našlehaného mléka.

O značce Philips

Značka Philips vznikla roku 1891 a na samém začátku produkoval lampy a různé elektronické produkty. Postupem času se sortiment začal rozšiřovat, až doputoval do současnosti, kdy jsou produkty této značky nepostradatelnou součástí našeho trhu se spotřebiči.

Kávovary Philips jsou jasným důkazem toho, že společnost se snaží udržet krok se současnými trendy a požadavky spotřebitelů.

Kávovary Philips můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz a Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Přiznám se, že značku Philips jsem neměla nikdy ráda, protože mi jejich výrobky jednoduše nevyhovují, ať už designem nebo funkcemi. Ovšem nedávno jsem musela trochu přehodnotit svůj názor, když manžel donesl automatický kávovar Philips Series 5400 LatteGo EP 5444/50, který si těch 100 % na Heurece.cz opravdu zaslouží. Vypadá super, má nádherné zpracování, vynikající kvalitu a káva je snad nejlepší, co jsem kdy pila, takže mohu za sebe vřele doporučit.

Přidat komentář

Recenzer
Logo