Lednice Bosch

Pokud hledáte ledničku, která je posledním výkřikem módy i technologických pokroků, pak jsou spotřebiče Bosch tím pravým ořechovým. Každý model má své kladné stránky, a jakmile jej zabudujete do své domácnosti, bude šlapat jako dobře seřízený stroj. Lednice Bosch udržují potraviny dlouho čerstvé a i po několika dnech vypadají stále svěže a jsou si podobné stejně jako v den, kdy jste je ukládali dovnitř. Ovládání je vždy jednoduché a nijak vás neomezuje v používání lednice.

Všechny lednice Bosch

Lednice Bosch nejsou náročné ani na údržbu, za což můžeme poděkovat mnoha technologiím a funkcím, jako je například LowFrost, díky níž se námrazou v podstatě nemusíte skoro vůbec vzrušovat. Skladování potravin v lednicích Bosch ušetří váš čas a díky tomu, že jsou to v 99,9 % úsporné modely, které mají ty nejnovější technologie, tak i elektrickou energii.

O firmě

Společnost Bosch vznikla roku 1886 jako dílna pro jemnou mechaniku a elektrotechniku. U nás se poprvé vrhla na obchodování na konci 19. století a první oficiální pobočka se objevila v Praze roku 1920. Dokonce i v dnešní době se stále interesuje v oblasti automobilového průmyslu, výrobních závodech, průmyslové technice, spotřebním zboží a technice budov.

Pokud jde o zmíněné spotřební zboží, pak je Bosch jasným lídrem a specialistou v produkci domácích spotřebičů, a to jak velkých, tak malých. Pod touto značkou můžete v obchodech narazit na pračky, sušičky, myčky nádobí, lednice, mrazáky, kuchyňské roboty, varné desky, parní trouby, mikrovlnné trouby, kontaktní grily, odsavače par, kávovary, parní stanice, vysavače, mixéry a mnoho dalších.

Lednice Bosch můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Alza.cz

Recenze lednic Bosch

Cena / kvalita

Volně stojící kombinovaná lednička Bosch KGN39VL35 je naprosto dokonalým spotřebičem, který disponuje perfektními technologiemi, které prodlužují životnost a ...

Recenzer.cz
Logo