Cena / kvalita

Bosch KGN39VL35

Volně stojící kombinovaná lednička Bosch KGN39VL35 je naprosto dokonalým spotřebičem, který disponuje perfektními technologiemi, které prodlužují životnost a čerstvost potravin, hravě do ní uskladníte větší nákup čtyř až pětičlennou rodinu. Užitný objem činí 366 litrů, z čehož chladící část nabízí 279 litrů a mraznička 87 litrů.

Předností chladničky je energetická úspora díky třídě A++, přičemž roční spotřeba nepřesahuje 273 kWh. Co vás potěší, je tichý chod, který dosahuje maximální hranice 41 dB. Jak už je u značky Bosch běžné, může se spotřebič chlubit kvalitním zpracováním a velmi elegantním designem.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Technologie No Frost shromažďuje veškerou vlhkost do hlavního výparníku, takže se neusazuje ani uvnitř spotřebiče, ale ani na potravinách.

Speciální chladič stahuje teplo z chladící části a tím se lednice v pravidelných časových intervalech automaticky odmrazí. Výsledným snažením této technologie je fakt, že se ve vnitřním prostoru netvoří led, což prodlužuje čerstvost potravin i životnost spotřebiče.

Kvalitní osvětlení zajišťují LED diody s minimální spotřebou. Nechybí také funkce SuperMrazení, která se postará o tom, aby se potraviny, které jsou již v mrazáku, nerozmrazily, když se do něj vloží čerstvě nakoupené potraviny. Okamžitě poté, co lednice dosáhne požadované teploty, se automaticky přepne do běžného provozu. Podobně to funguje s funkcí superchlazení.

Systém Multi Airflow využívá ventilaci, aby byl rovnoměrně rozváděn studený vzduch do všech úrovní chladničky, jak v mrazicí, tak chladící části. Tím se zamezí kolísání teploty a potraviny si uchovají svou typickou chuť i aroma.

AirFresh Filter disponuje funkcí AntiBacteria, jež neutralizuje pachy v chladničce a tím likviduje bakterie, čímž je vzduch udržován v maximální čistotě. Filtr se navíc nemusí vůbec měnit. Vitafresh je technologie, která udržuje potraviny v čerstvé formě až třikrát déle než u běžných lednic.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Bosch
Zařazení:kombinovaná chladnička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:39 dB
Počet kompresorů:1
Zaměnitelné otevírání dvířek:ano
Mrazák:ano
Energetická třída:A++
Čistý objem chladničky:279 l
Čistý objem mrazáku:87 l
Spotřeba el. energie:273 kWh
Výška:203 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:66 cm

zpět k obsahu ↑

Fotografie

 

1x1.trans - Bosch KGN39VL35

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8 Hodnocení

Pokud hledáte dokonalou ledničku s mrazákem, pak máte jistě vítěze. Díky vynikajícím technologiím, které prodlužují trvanlivost čerstvých potravin, zbavují lednici zápachu, bakterií a tím i zamezují tomu, aby se potraviny, jež dovnitř vložíte, kazily, je skvělým pomocníkem do každé domácnosti. Za nás dáváme určitě palec nahoru. Podobně jako u lednice Beko RCSA 270 K20W, ale o ní už v další recenzi.

Design
9
Ovládání
8
Údržba
8
KLADY
 • tichá
 • pěkný design
 • prostorná
 • vnitřní řešení polic
ZÁPORY
 • není příliš hlučná, ale v jedné místnosti bychom s ní nespali
Napsat hodnocení

Více o této lednici Bosch najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz