Cena / kvalita

Bosch KGN39VL35

Volně stojící kombinovaná lednička Bosch KGN39VL35 je naprosto dokonalým spotřebičem, který disponuje perfektními technologiemi, které prodlužují životnost a čerstvost potravin, hravě do ní uskladníte větší nákup čtyř až pětičlennou rodinu. Užitný objem činí 366 litrů, z čehož chladící část nabízí 279 litrů a mraznička 87 litrů.

Předností chladničky je energetická úspora díky třídě A++, přičemž roční spotřeba nepřesahuje 273 kWh. Co vás potěší, je tichý chod, který dosahuje maximální hranice 41 dB. Jak už je u značky Bosch běžné, může se spotřebič chlubit kvalitním zpracováním a velmi elegantním designem.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Technologie No Frost shromažďuje veškerou vlhkost do hlavního výparníku, takže se neusazuje ani uvnitř spotřebiče, ale ani na potravinách.

Speciální chladič stahuje teplo z chladící části a tím se lednice v pravidelných časových intervalech automaticky odmrazí. Výsledným snažením této technologie je fakt, že se ve vnitřním prostoru netvoří led, což prodlužuje čerstvost potravin i životnost spotřebiče.

Kvalitní osvětlení zajišťují LED diody s minimální spotřebou. Nechybí také funkce SuperMrazení, která se postará o tom, aby se potraviny, které jsou již v mrazáku, nerozmrazily, když se do něj vloží čerstvě nakoupené potraviny. Okamžitě poté, co lednice dosáhne požadované teploty, se automaticky přepne do běžného provozu. Podobně to funguje s funkcí superchlazení.

Systém Multi Airflow využívá ventilaci, aby byl rovnoměrně rozváděn studený vzduch do všech úrovní chladničky, jak v mrazicí, tak chladící části. Tím se zamezí kolísání teploty a potraviny si uchovají svou typickou chuť i aroma.

AirFresh Filter disponuje funkcí AntiBacteria, jež neutralizuje pachy v chladničce a tím likviduje bakterie, čímž je vzduch udržován v maximální čistotě. Filtr se navíc nemusí vůbec měnit. Vitafresh je technologie, která udržuje potraviny v čerstvé formě až třikrát déle než u běžných lednic.

Parametry

Výrobce: Bosch
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 39 dB
Počet kompresorů: 1
Zaměnitelné otevírání dvířek: ano
Mrazák: ano
Energetická třída: A++
Čistý objem chladničky: 279 l
Čistý objem mrazáku: 87 l
Spotřeba el. energie: 273 kWh
Výška: 203 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 66 cm

Fotografie

 

Závěrečné hodnocení

8 Celkové hodnocení

Pokud hledáte dokonalou ledničku s mrazákem, pak máte jistě vítěze. Díky vynikajícím technologiím, které prodlužují trvanlivost čerstvých potravin, zbavují lednici zápachu, bakterií a tím i zamezují tomu, aby se potraviny, jež dovnitř vložíte, kazily, je skvělým pomocníkem do každé domácnosti. Za nás dáváme určitě palec nahoru. Podobně jako u lednice Beko RCSA 270 K20W, ale o ní už v další recenzi.

Design
9
Ovládání
8
Údržba
8
Klady
  • tichá
  • pěkný design
  • prostorná
  • vnitřní řešení polic
Zápory
  • není příliš hlučná, ale v jedné místnosti bychom s ní nespali
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této lednici Bosch najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo