Lednice Candy

Ledničky Candy patří k levnějším verzím těchto spotřebičů, ale to neznamená, že nižší cena představuje horší kvalitu, právě naopak. Všechny modely jsou vyráběny v elegantním a moderním designu a každý jednotlivý typ dostal do výbavy určité pokročilé technologie a praktické funkce, které vám usnadní a zpříjemní používání.

Všechny lednice Candy

Dá se říci, že téměř všechny lednice disponují systémem automatického odmrazování a také monitorování námrazy. Zaručeno je rovněž optimální skladování veškerých vložených potravin, bez ohledu na to, jestli jsou to čerstvě nakoupené potraviny nebo například zbytky od oběda.

Jaké provedení lednice Candy zvolíte, záleží jen na vás, ovšem na výběr máte americké, jednodvéřové, kombinované i monoklimatické. Nechybí oblíbené funkce jako No Frost, Nulová zóna, Super chlazení, Super mrazení, ale také vychytávky jako antibakteriální ochrana, držáky na lahve, přihrádka na vejce a podobně. Samozřejmostí je energetická třída A+ a vyšší.

O firmě Candy

Mnohdy zatracovaná italská společnost, která uvedla na trh první italskou pračku už v roce 1945, patří ke specialistům, který vyrábí spotřebiče velké bíle techniky pro praní, vaření, chlazení, sušení a mytí. Výrobky, které společnost Candy produkuje, pořídíte jako volně stojící i vestavné v moderním designu a vysoké kvalitě.

V nabídce jednotlivých prodejců najdete pračky, sušičky, případně kombinace obojího, dále ledničky, vinotéky, sporáky, mikrovlnné trouby, odsavače par, varné desky a další.

Lednice Candy můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz

Recenze lednic

Výhodný

Candy CCTOS 482 WH je volně stojích chladnička, která je naprosto dokonalá pro použití do menších domácností, kde není příliš moc místa, i když se dá využít i ...

Recenzer.cz
Logo