Výhodný

Candy CCTOS 482 WH

Candy CCTOS 482 WH je volně stojích chladnička, která je naprosto dokonalá pro použití do menších domácností, kde není příliš moc místa, i když se dá využít i v kancelářích či na chalupě, případně do hotelových apartmánů. Do hloubky má pouhých 50 centimetrů.

Součástí chladničky je i malý výparník IceBox, který má objem 10 litrů a hravě do něj naskládáte drobné potraviny, které zamrazíte do -6°C, což je jeho maximum. Chladící část má čistý objem 77 litrů, zatímco mrazící část 10 litrů. Hlučnost lednice je pouhých 42 dB. Candy CCTOS 482 WH patří do úsporné energetické třídy A+ s celoroční spotřebou 117 kWh.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Chladnička Candy CCTOS 482 WH má ve výbavě dvě skleněné police s bílým rámečkem, zásuvku na ovoce a zeleninu, také tři praktické přihrádky ve dvířkách, na uložení jogurtů, plechovek a menších sklenic. Vnitřní prostor je osvětlen pomocí LED diod. Ovládání chladničky je mechanické, stabilitu zajišťují nastavitelné nožičky.

Když budete ledničku kupovat, můžete si vybrat směr otevírání dvířek a podle toho i jejich instalaci. Manipulaci s dvířky umožňuje stabilní ergonomický úchyt z nerezu. Candy CCTOS 482 WH je velice lehoučká a proto je s ní snadné manipulovat. Díky funkci samostatného odmrazování ušetříte čas s čištěním, neboť lednice je naprosto bezúdržbová.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Candy
Zařazení:kombinovaná chladnička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:42 dB
Počet kompresorů:1
Zaměnitelné otevírání dvířek:ano
Mrazák:ano
Energetická třída:A+
Čistý objem chladničky:77 l
Čistý objem mrazáku:10 l
Spotřeba el. energie:117 kWh
Výška:85 cm
Šířka:48 cm
Hloubka:50 cm

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Candy CCTOS 482 WH

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8.5 Hodnocení
Malá a úsporná

Přestože je Candy CCTOS 482 WH malá a není v ní až tak moc prostoru, je ideální, pokud máte miniaturní kuchyň. Nemusíte jí odmrazovat, nedělá zbytečný rámus a ještě se dá pohodlně instalovat pod kuchyňskou linku. Kvalita je v tomto případě vyvážena přijatelnou cenou. Tato lednice se trochu podobá Gorenje N 6X2 NMX, o ní si můžete přečíst v samostatné recenzi.

Design
8.5
Ovládání
8.5
Údržba
8
KLADY
 • úsporná
 • tichý chod
 • velikost pro dva
 • poměr cena/výkon
ZÁPORY
 • menší odkládací horní plocha
Napsat hodnocení

Více o této lednici Candy najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz