Hisense RB3423D4AG2

V současné době už si ani život bez chladničky neumíme představit, protože potřebujeme někde uschovávat potraviny, které v teple podléhají rychlé zkáze a většina z nás má raději na pití chlazené nápoje. Jelikož je tak lednice součástí snad každé domácnosti jsou trhu tisíce modelů, z nichž každý již našel svého kupce, protože potřeby zákazníků jsou značně rozličné.

Pokud patříme mezi nenáročné uživatele pak nás jistě zaujmou cenově velmi výhodné lednice Hisense RB3423D4AG2, které nabízí skutečně jen to, co od základních modelů lednic očekáváme. Právě tento model jsme se rozhodli na pár dní otestovat v naší redakci.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Lednice skvěle zapadne do každé moderní kuchyně, její nerezové provedení je nadčasové, a navíc má variabilní dvířka, takže můžete sami volit mezi levou nebo pravou orientací dvířek. Lednice má čtyři skleněné police, díky nimž si můžete potraviny přehledně uložit. Její vnější rozměry pak odpovídají objemu 198 l.

Funkce

Jelikož se jedná o základní model je i výčet funkcí velmi strohý. Na druhou stranu v těchto parametrech lednice exceluje. Má velmi nízkou spotřebu elektrické energie, a tak se řadí mezi výrobky v energetické třídě A++.

Uživatele jistě potěší možnost nastavit si výkon lednice i mrazáku nezávisle, a navíc díky modernímu a kvalitnímu kompresu je provoz lednice až neuvěřitelně tichý.

Kromě toho má lednice spolehlivé těsnění, které zabrání proniknutí nečistot a bakterií, takže potraviny vydrží dlouho čerstvé a rovněž úsporné LED osvětlení vnitřku lednice je vítaným bonusem.

Náš test

Lednici jsme na týden umístili do naší redakce a rozhodli jsme se hodnotit, jak rychle chladí, jak je v reálu hlučná a pořídili jsme si i měřák na spotřebu energie.

Lednice je opravdu velmi tichá, což nás u tohoto typu lednice mile překvapilo, jen musíme konstatovat, že její velikost nebyla na svačiny naší redakce dostatečně velká. Takže je zřejmé, že bychom ji doporučovali spíše pro domácnosti o méně členech. Co se týče spotřeby, tak udávaná hodnota pod 0,6 kW za den opravdu sedí.

Parametry

Výrobce: Hisense
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 39 dB
Klimatická třída N – ST
Zaměnitelné otevírání dvířek: ano
Mrazák: ano
Energetická třída: A++
Čistý objem chladničky: 198 l
Čistý objem mrazáku: 66 l
Spotřeba el. energie: 204 kWh
Výška: 180 cm
Šířka: 55.4 cm
Hloubka: 56.6 cm

Fotografie

Hisense RB343D4AG2

Hisense RB343D4AG2

Závěrečné hodnocení

8.5 Celkové hodnocení

Tento základní model lednice od značky Hisense určitě můžeme doporučit pro domácnosti s méně členy, a hlavně s nenáročnými uživateli. Tomu však také odpovídá velmi nízká pořizovací cena, která jistě potěší. Za nás tato chladnička vyhrává zejména pro svůj moderní design.

Design
8.5
Ovládání
8.5
Údržba
8.5
Klady
  • poměr cena/výkon
  • pěkný vzhled
  • úsporná
  • tichá
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Datart.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Eliška Vachková – autor článku

Eliška Vachková – autor článku

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo