Cena / kvalita

Hisense RS670N4HW1

Snad žádná domácnost se dnes již neobejde bez ledničky, protože do ní ukládáme potraviny, které v teple podléhají rychlé zkáze. Navíc máme rádi nápoje a mnohé potraviny chlazené, protože lépe vynikne jejich chuť.

Velmi oblíbené jsou dnes takzvané americké lednice, které jsou dvoudvéřové a poskytují i větší rodině dostatek prostoru pro ukládání potravin. Navíc vypadají v interiéru velmi elegantně a hodí se do každé kuchyně.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Lednička Hisense RS670N4HW1 vypadá velice pěkně díky svému nadčasovému bílému provedení, navíc je doplněna zajímavými černými i nerezovými prvky. Velikost lednice odpovídá jejímu užitnému objemu. Skvěle zakomponovaný je i digitální displej s dotykovým ovládáním.

Vnitřní uspořádání lednice je docela šikovné, má pět poliček, má dvě zásuvky a tři praktické zásuvky ve dveřích. V mrazničce bychom uvítali více zásuvek, mraznička má pouze dvě, nebo nějakou zarážku, aby zmrzlé potraviny neměli tendenci vyklouznout ven.

Funkce

Uživatelé lednice jistě ocení dotykové ovládání na displeji, kde si snadno nastaví teplotu, jak pro ledničku, tak mrazák. Kromě nich, zde můžete ovládat i řadu dalších praktických funkcí. Současné lednice jsou velmi oblíbené pro svůj provoz bez námrazy, tuto funkci výrobci nazývají No Frost.

Lednice Hisense RS670N4HW1 disponuje dokonce funkcí Total No Frost, která zamezuje tvorbě namražených krystalků, jak v lednici, tak v mrazničce. Dalšími zajímavými funkcemi jsou pak funkce Super Freeze a Super Cool, díky kterým se potraviny rychle zmrazí, respektive zchladí.

Dalším plusem této lednice je pak antibakteriální úprava vnitřního povrchu lednice a spolehlivé těsnění. Kromě toho je pak samozřejmostí alarm, otevřených dveří, který vás po dvou minutách upozorní, že máte otevřené či špatně zavřené dveře od lednice či mrazáku.

Náš test

Lednici jsme se rozhodli vyzkoušet u nás v redakci, alespoň na týden, abychom mohli zhodnotit, jak funguje. Po zapnutí se nám lednice zdála velmi teplá, ale o této skutečnosti jsme již byli informováni, že se jedná o problém pouze u prvního zapnutí.

Akumulační dobu jsme nemohli přesně změřit, protože jsme odcházeli z redakce po pracovní době domů, ale můžeme říct, že nápoje, které jsme dali do lednice ráno již byly všechny studené. Co se týče hlučnosti, tak je lednice velmi tichá, což nás velmi potěšilo.

A spotřeba energie byla trochu vyšší, než je u amerických lednic obvyklé, ale energetické třídě A+ odpovídá. Objem ledničky bohatě stačil pro celou redakci, abychom si tam mohli uložit obědy a pití si dali chladit rovnou do mrazničky. Jen varovný tón nám přišel trochu tichý, ale na druhou stranu, aspoň nebude všem ostatním členům domácnosti hlásit noční návštěvu lednice.

Parametry

Výrobce: Hisense
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 43 dB
Klimatická třída ST,SN,N
Zaměnitelné otevírání dvířek: ne
Mrazák: ano
Energetická třída: A+
Čistý objem chladničky: 339 l
Čistý objem mrazáku: 177 l
Spotřeba el. energie: 411 kWh
Výška: 178.6 cm
Šířka: 91 cm
Hloubka: 64.3 cm

Fotografie

Hisense RS670N4HW1

Hisense RS670N4HW1

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Za velmi slušnou pořizovací cenu získáte nákupem této lednice pokročilejší model, s řadou praktických funkcí, které běžnému uživateli stačí. Lednička i mraznička jsou prostorné, designově pěkně zpracované a nemáme tomuto modelu, co vytknout, takže ji můžeme směle doporučit.

Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
Klady
  • poměr cena/výkon
  • snadné ovládání
  • velmi prostorná
  • tichá
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Datart.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Tak tahle lednička je fakt špička. Úžasně tichá, se spoustou prostoru a naprosto jednoduchým ovládáním. Jsme moc spokojení.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo