Lednice LG

Lednice LG jsou prostorné, stylové, mohou se pochlubit chytrými funkcemi a mnoha vychytávkami. Mezi mnoha typy, jež se na trhu pravidelně vyskytují, jsou velmi oblíbené například ledničky amerického typu, které vynikají nejnovějšími technologiemi jak pro chlazení potravin, tak zachování jejich čerstvosti a trvanlivosti.

Dostatek prostoru a pohodlné ukládání potravin dokonale pozvednou každou kuchyň. Navíc díky inovacím dnes můžete už pouhým poklepáním na lednici vidět její obsah, aniž byste museli otevírat dvířka a pouštět dovnitř teplý vzduch.

Z dalších typů jsou to kombinované chladničky s mrazákem nahoře či dole, jež si rovněž potrpí na moderní a elegantní design, pokročilé funkce pomáhající se zachováním čerstvých potravin a velký úložný prostor, kam se vejdou i objemnější láhve či větší kusy potravin.

Kromě výběru různých typů a pestré nabídky funkcí, se LG pyšní dokonalou technologií v podobě lineárního kompresoru LG, umožňující optimální chlazení, spolehlivost samotného spotřebiče a efektivitu během provozu.

Všechny lednice LG

zpět k obsahu ↑

O firmě LG

Značka LG, jež byla původně označována jako GoldStar spatřila světlo světa roku 1958, ovšem do podoby, v níž je známá dnes se proměnila až v roce 1995 a to díky expanzi na americký trh. Na počátku se zabývala výrobou praček, rádií, televizorů a také chladniček. Zlomem této společnosti byl první šedesátipalcový plazmový televizor v roce 1998, dále první internetová chladnička roku 2000 či mobilní telefony GSM v roce 2003.

Lednice LG

Lednice LG

LG si udržuje stabilní postavení na trhu a stále se zabývá výrobou televizí, audio a video zařízení, ale rovněž i mobilními telefony. Pokud jde o domácí spotřebiče, pak nabízí nejširší škálu chladniček, zejména tedy amerického typu, což jsou dvoudvéřové tzv. Sidy-by-side, jež vynikají velkým objemem.

Mimo to samozřejmě i klasické lednice. Co se týká ostatního sortimentu zboží, nechybí sušičky, pračky, mikrovlnné trouby, vysavače a také myčky nádobí. Ovšem to není vše, LG má také klimatizační jednotky, IT produkty atd.

zpět k obsahu ↑

Recenze lednic LG

Added to wishlistRemoved from wishlist 0

Chladnička LG GBB60SWGFS disponuje objemem 250 l v chladicí části a 93 l v té mrazicí, což stačí pro rodinu o 3 až 4 členech. Spotřeba elektrické energie činí ...

Added to wishlistRemoved from wishlist 0

Volně stojící kombinovaná chladnička LG GBB59PZJZS má na výšku 190 cm a celkový užitný objem 318 litů, z čehož 225 l náleží chladicí části a zbývajících 93 l ...

Added to wishlistRemoved from wishlist 1

Kombinovaná volně stojící chladnička s mrazákem dole LG GBB60PZEFS má dokonalé až přímo nadstandardní vybavení s mnoha vyspělými technologiemi. Nechybí ...