LG GBP32DSKZN

I přes rostoucí trend amerických chladniček je zde řada domácností, které si nemohou amerického giganta kvůli omezenému prostoru dovolit. Výrobci tak nezapomínají posunovat dále i modely běžných chladniček. Příkladem je LG GBP32DSKZN, kterou jsme se pro vás dnes rozhodli vyzkoušet.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Ač se jedná o běžnou kombinovanou chladničku jistě se stane ozdobou vaší kuchyně. Díky módnímu nerezovému barevnému zpracování a jednoduché linii zapadne do moderních i trochu retro interiéru. Umístění displeje na zevní ploše dveří vypadá velice přívětivě a působí jednoduše. I když má na výšku více než 2 metry nepůsobí jako nemotorný kolos, ale spíše jako obratný atlet.

Funkce a příslušenství

Oproti řadě starších modelů již tento LG GBP32DSKZN disponuje možností Wi-Fi připojení pro jednoduché připojení k vaší domácnosti. Kromě toho samozřejmě disponuje celou řadou již osvědčených funkcí.

Nechybí tak super chlazení, rychlé mrazení či funkce No Frost. Samozřejmostí je výkonný invertorový motor, který se postará o tichý chod a dlouhou životnost lednice. Pro rovnoměrné chlazení je lednice vybavena řadou otvorů. Díky tomu se v lednici daří lépe udržovat stálou teplotu, i když jsou dveře otevřené a potraviny tak vydrží déle.

Lednice je vybavena 4 poličkami, přihrádkou na vejce a speciální zásuvkou pro ukládání ovoce a zeleniny. Mraznička pak nabízí tři praktické zásuvky pro přehledné uložení pokrmů.

Zabezpečení

Lednici nechybí indikátor špatně zavřených nebo otevřených dveří se zvukovou signalizací, ale také možnost uzamknout lednici pomocí tlačítka lock, díky tomu vaše děti jen tak nepřenastaví vaše teploty. Dalším bezpečnostním prvkem je pak samotné Wi-Fi připojení, díky němuž dokáže vaše lednici odeslat notifikaci do vašeho telefonu.

Náš test

LG je podle nás skvělým výrobcem domácích spotřebičů a chladničky opravdu umí, zvědaví jsme byli zejména na možnosti, které nám aplikace ThinkQ nabídne s Wi-Fi připojením. A co jsme očekávali to jsme dostali, třeba zapnutí funkce super chlazení na dálku je velmi praktické.

Ani tak jsme však nezapomněli prověřit řadu funkcí a zejména pak hlučnost, která u lednic zajímá řadu lidí. Nechali jsme si v kanceláři lednici zapojenou dva dny a vůbec nás při práci nerušila, ale i když je poměrně tichá, do ložnice bychom ji nedoporučovali.

Tradičně jsme zkoušeli výkonost lednice a mrazáku tak, že jsme si do nich dali chladit pití a délka chlazení byla pro lednice značky LG odpovídající k ostatním modelům.

Parametry

Výrobce: LG
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 36 dB
Klimatická třída SN-T
Zaměnitelné otevírání dvířek: ano
Mrazák: ano
Energetická třída: E
Čistý objem chladničky: 277 l
Čistý objem mrazáku: 107 l
Spotřeba energie za rok: 257 kWh
Výška: 203 cm
Šířka: 59.5 cm
Hloubka: 68.2 cm
Smart: ano
Displej: ano
Oddělená regulace: ano
No frost: ano
Prázdninový režim: ano
Výrobník ledu: ne

Fotografie

lg gbp32dskzn

LG GBP32DSKZN

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Lednici LG GBP32DSKZN hodnotíme určitě kladně, lednička běží tiše, ovládání je jednoduché, propojení se síti Wi-Fi proběhlo zcela bez problémů. Kromě toho nabízí velký prostor, který ocení každá vícečlenná rodina.

Design
9.0
Ovládání
9.0
Údržba
9.0
Klady
  • tichá
  • design
  • prostorná
  • mobilní aplikace
  • poměr cena/výkon
  • jednoduché ovládaní
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Okay.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo