LG GBB72PZEFN

Bez chladničky si neumíme asi náš život ani představit, protože skladování potravin je bez ní prakticky nemožné, tedy pokud nechce člověk jíst jen konzervy. Velmi slušné hodnocení ze strany zákazníků má kombinovaná chladnička LG GBB72PZEFN, a tak jsme se ji rozhodli také vyzkoušet.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Jednoduchý design této kombinované chladničky LG ve stříbrném provedení skvěle pasuje do všech moderních kuchyní. Hladké linie tohoto modelu skvěle ladí i s ostatními spotřebiči v módní stříbrné nebo černé barvě. Ovládací panel je šikovně skryt, takže je vidět až po otevření dveří, a i když je lednice se svými rozměry opravdu unikátním obrem nepůsobí přehnaně robustně.

Funkce a příslušenství

Lednice disponuje intuitivním ovládáním pro jednoduché nastavení teplot, zapnutí funkce rychlého mražení či chlazení a samozřejmostí je pak i funkce No Frost proti námraze. Díky efektivní cirkulaci vzduchu jsou potraviny udržovány při stabilní teplotě i když máte zrovna otevřené dveře a tím je prodloužena jejich životnost.

Díky svému invertorovému motoru, který je již řadu let standardem pro lednice LG je lednice při svém provozu tichá, má nízkou energetickou spotřebu a měla by vydržet dlouhé roky.

Součástí vybavení lednice jsou pak police 3 skleněné police, stojánek na vejce, ale i police na láhve, které ocení jak vinaři, tak pivaři. Kromě těchto skleněných polic pak chladnička disponuje i dvěma speciálními zásuvkami na maso a ovoce a zeleninu.

Mraznička je pak vybavena 4 zásuvkami pro přehledné ukládání potravin. Velkou výhodou je pak možnost změny orientace dvířek bez nutného zásahu servisního pracovníka.

Bezpečnost

O bezpečnost se stará zejména upozornění na otevřené či špatně zavřené dveře chladničky. Zvukové znamení je poměrně hlasité a je možné jej slyšet i z vedlejší místnosti.

Náš test

Ono toho není na ledničce moc, co zkoušet, takže jsme ji zapojili a vyzkoušeli aspoň, jak rychle nám schladí nápoje a za jak dlouho zmrzne v mrazáku voda ve formičkách na led. Samozřejmě jsme spustili funkci rychlého chlazení i rychlého mrazení.

Nápoje byly studené, ale ne ledové asi za dvě hodiny, ale mrazák nás svou rychlostí opravdu překvapil, protože kostičky ledu byly za dvě hodinky úplně zmrzlé. Mezitím jsme si uvědomili, že lednička má velmi tichý chod, protože ani kolegyně, která měla ledničku prakticky vedle svého stolu, neměla pocit, že by ji při práci rušila.

Parametry

Výrobce: LG
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 36 dB
Klimatická třída SN-T
Zaměnitelné otevírání dvířek: ano
Mrazák: ano
Energetická třída: D
Čistý objem chladničky: 277 l
Čistý objem mrazáku: 107 l
Spotřeba energie za rok: 215 kWh
Výška: 203 cm
Šířka: 59.5 cm
Hloubka: 68.2 cm
Oddělená regulace: ano
Super chlazení: ano
No frost: ano
Displej: ano
Smart: ano

Fotografie

lg gbb72pzefn

LG GBB72PZEFN

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Tato lednice nadchne zejména velkým prostorem, který nabízí. Díky tomu ji vřele doporučujeme početným rodinám. Ačkoli má jen mírně rozšířené funkce jedná se jistě o model, který bude více než dostačující pro běžnou domácnost. Navíc její design opravdu pasuje do každého prostoru.

Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
Klady
  • tichá
  • prostorná
  • LED osvětlení
  • pěkný design
  • funkce No Frost
  • poměr cena/výkon
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Datart.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Pořídili jsme si tuhle lednici teprve nedávno, ale rozhodně to byla dobrá koupě. Je úplně tichá, takže neruší nás ani sousedy, navíc je v ní spousta místa a dobře chladí i mrazí. Dokonce i cena se mi zdála přiměřená.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo