LG GBB72PZEFN

Bez chladničky si neumíme asi náš život ani představit, protože skladování potravin je bez ní prakticky nemožné, tedy pokud nechce člověk jíst jen konzervy. Velmi slušné hodnocení ze strany zákazníků má kombinovaná chladnička LG GBB72PZEFN, a tak jsme se ji rozhodli také vyzkoušet.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Jednoduchý design této kombinované chladničky LG ve stříbrném provedení skvěle pasuje do všech moderních kuchyní. Hladké linie tohoto modelu skvěle ladí i s ostatními spotřebiči v módní stříbrné nebo černé barvě. Ovládací panel je šikovně skryt, takže je vidět až po otevření dveří, a i když je lednice se svými rozměry opravdu unikátním obrem nepůsobí přehnaně robustně.

zpět k obsahu ↑

Funkce a příslušenství

Lednice disponuje intuitivním ovládáním pro jednoduché nastavení teplot, zapnutí funkce rychlého mražení či chlazení a samozřejmostí je pak i funkce No Frost proti námraze. Díky efektivní cirkulaci vzduchu jsou potraviny udržovány při stabilní teplotě i když máte zrovna otevřené dveře a tím je prodloužena jejich životnost.

Díky svému invertorovému motoru, který je již řadu let standardem pro lednice LG je lednice při svém provozu tichá, má nízkou energetickou spotřebu a měla by vydržet dlouhé roky.

Součástí vybavení lednice jsou pak police 3 skleněné police, stojánek na vejce, ale i police na láhve, které ocení jak vinaři, tak pivaři. Kromě těchto skleněných polic pak chladnička disponuje i dvěma speciálními zásuvkami na maso a ovoce a zeleninu.

Mraznička je pak vybavena 4 zásuvkami pro přehledné ukládání potravin. Velkou výhodou je pak možnost změny orientace dvířek bez nutného zásahu servisního pracovníka.

zpět k obsahu ↑

Bezpečnost

O bezpečnost se stará zejména upozornění na otevřené či špatně zavřené dveře chladničky. Zvukové znamení je poměrně hlasité a je možné jej slyšet i z vedlejší místnosti.

zpět k obsahu ↑

Náš test

Ono toho není na ledničce moc, co zkoušet, takže jsme ji zapojili a vyzkoušeli aspoň, jak rychle nám schladí nápoje a za jak dlouho zmrzne v mrazáku voda ve formičkách na led. Samozřejmě jsme spustili funkci rychlého chlazení i rychlého mrazení.

Nápoje byly studené, ale ne ledové asi za dvě hodiny, ale mrazák nás svou rychlostí opravdu překvapil, protože kostičky ledu byly za dvě hodinky úplně zmrzlé. Mezitím jsme si uvědomili, že lednička má velmi tichý chod, protože ani kolegyně, která měla ledničku prakticky vedle svého stolu, neměla pocit, že by ji při práci rušila.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:LG
Zařazení:kombinovaná chladnička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:36 dB
Klimatická třídaSN-T
Zaměnitelné otevírání dvířek:ano
Mrazák:ano
Energetická třída:D
Čistý objem chladničky:277 l
Čistý objem mrazáku:107 l
Spotřeba energie za rok:215 kWh
Výška:203 cm
Šířka:59.5 cm
Hloubka:68.2 cm
Oddělená regulace:ano
Super chlazení:ano
No frost:ano
Displej:ano
Smart:ano

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - LG GBB72PZEFN

LG GBB72PZEFN

zpět k obsahu ↑

Vývoj ceny

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení

Tato lednice nadchne zejména velkým prostorem, který nabízí. Díky tomu ji vřele doporučujeme početným rodinám. Ačkoli má jen mírně rozšířené funkce jedná se jistě o model, který bude více než dostačující pro běžnou domácnost. Navíc její design opravdu pasuje do každého prostoru.

Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
KLADY
 • tichá
 • prostorná
 • LED osvětlení
 • pěkný design
 • funkce No Frost
 • poměr cena/výkon
Napsat hodnocení

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Datart.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz