LG GSL360ICEV

Volně stojící kombinovaná chladnička s mrazničkou LG GBP31DSLZN nabízí spoustu užitečných technologií i dost prostoru na ukládání veškerých potravin. Dá se říci, že lednici je možné zařadit do nižší a střední cenové kategorie. Však také chladící objem činí 234 litrů a mrazící celých 107 l. Je to perfektní chladnička pro čtyřčlennou rodinu.

KLADY
 • Tichý chod
 • Vynikající poměr cena/výkon
 • Slušná pořizovací cena
 • Velký vnitřní prostor
 • Fresh zóna

ZÁPORY
 • Chybějící nulová zóna
 • Kratší akumulační doba

Srdcem celého spotřebiče je vysoce kvalitní SMART invertorový lineární kompresor, který má záruku celých 10 let. Pokud se chystáte pořídit novou lednici, která zajistí dostatečnou čerstvost potravin. Roční spotřeba je pouhých 253 kWh, přičemž patří do energetické třídy E.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vzhled

Chladnička s mrazákem LG GBP31DSLZN má moderní a velmi elegantní provedení Dark Graphite, navíc je beznámrazová. Nerezový design ještě podtrhuje kapsové madlo a kovový dekor na policích. Co se týká dveří lednice, tak u nich stačí otevření jen do úhlu 90° a hravě se dají vyndat veškeré přihrádky.

Jsou přizpůsobeny tomu, že je nemusíte otvírat zcela dokořán a nebudou tak potřebovat tolik místa. Dá se říci, že lednice je nejen elegantní, ale také praktická. Její vzhled je totiž zároveň i funkční.

Disponuje přehledným displejem, LED osvětlením celého interiéru a navíc má i prakticky a chytře vyřešené zásuvky s přihrádkami. Uvnitř jsou 3 police z tvrzeného skla, dále držák na vejce a zásuvka tzv. Fresh Zone, kam se ukládá ovoce a zelenina, aby vydržela déle čerstvá.

Dokonce nechybí ochrana dveřního těsnění, díky níž nedochází k jeho deformaci a zároveň s tím brání výskytu plísní. Mrazák disponuj třemi zásuvkami, mezi nimiž je i Big Box a 1 policí.

Funkce

Udržení čerstvosti potravin je v dnešní době zásadní a k tomu může hravě pomoci moderní funkce DoorCooling. Ta totiž s pomocí speciálních průduchů zajišťuje rychlé chlazení, takže nedochází po otevření dveří k tak velkému vniknutí tepla a potraviny se tak lépe udržují během skladování v lednici čerstvé.

Technologie NatureFRESH zase pro změnu prodlužuje jejich trvanlivost i správnou chuť, neboť umí nastavit natolik optimální prostředí, že zůstává stálé a nemění se. Funkce LINEARCooling zajistí udržování stálé teploty uvnitř chladničky, takže nedochází k tak obrovským teplotním rozdílům.

Z dalších funkcí je dobré zmínit Total No Frost, díky čemuž je lednice zcela beznámrazová, Multi-AirFlow i prázdninový režim. Ovládání teploty je elektronické a nechybí ani signalizace, která ohlásí otevřené dveře.

Příslušenství

Mezi základní příslušenství se samozřejmě řadí police a šuplíky, což je v lednici určitě základ. Jinak je možné dokoupit různé vychytávky.

K nim patří například pohlcovače pachů, a to různého druhu. Stačí si vždy vybrat takový, který vám bude nejlépe vyhovovat. Samozřejmostí jsou také výrobníky na led, ať už klasické plastové nebo sáčkové.

Parametry

Výrobce: LG
Způsob umístění: kombinovaná lednice
Počet kompresorů: 1 ks
Hlučnost: 36 dB
Chladicí systém: Total NO FROST
Klimatická třída: SN/N/ST/T
Energetická třída: E
Akumulační doba: 16 hod.
Spotřeba energie za rok: 253 kWh
Čistý objem chladničky: 234 l
Počet polic chladničky: 3 ks
Šířka: 59,5 cm
Hloubka: 68,2 cm
Hmotnost: 72 kg
Výška: 186 cm
Čistý objem mrazáku: 107 l
Počet zásuvek mrazáku: 3 ks
Ventilátor: ano
Výrobník ledu: ne
No frost: ano
Displej: ano
Oddělená regulace: ano
Smart: ano

Fotografie

LG GBP31DSLZN

LG GBP31DSLZN

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Beznámrazová kombinovaná lednice s mrazákem LG GBP31DSLZN je ideální volbou pro čtyřčlennou domácnost. Patří k levnějším variantám, ale přesto nabízí mnoho užitečných funkcí. Rychlé mrazení, kvalitní invertorový kompresor/motor a rovněž signalizace dveří je velkou výhodou. Přestože chybí nulová zóna, má rozhodně tento spotřebič co nabídnout. Pokud jde o cenu, ta se pohybuje v rozmezí od 10 000 do 12 000 korun.

Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
Klady
 • pěkný design
 • poměr cena/výkon
 • poměrně tichá
 • prostorná
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Mall.cz.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo