Recenze Samsung RB30J3215SA

Samsung RB30J3215SA je kombinovaná volně stojící chladnička, která má bombastický objem celých 311 litrů, z toho 213 l dostala chladící část a 98 litrů mrazící. Snadno tak do takové lednice o výšce 178 centimetrů uložíte potraviny pro celou rodinu. Co určitě dostatečně oceníte, je prodloužená záruka 10 let na digitální invertorový kompresor, na kterém si dal výrobce opravdu záležet.

Mrazící výkon je parádních 13 kilogramů čerstvých potravin během 24 hodin. Samsung RB30J3215SA patří do energetické třídy A++ a její spotřeba elektrické energie činí 242 kWh za rok. Vzhledem k hlučnosti pouhých 40 dB je to maximálně tichý model.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Chladnička Samsung RB30J3215SA byla vyzbrojena spoustou větracích otvorů, které byly umístěny tak, aby se v každé části chladící části udržovala konstantní teplota. V praxi to znamená, že až v chladničce položíte potraviny kamkoliv, všude bude chlazeno stejně.

Speciální úložný prostor Fresh Zone byl navržen tak, aby uchoval ryby a maso při optimální teplotě, čímž zůstávají déle čerstvé, prodlužuje se jejich životnost a zachovají si přirozenou chuť. Poličky Easy Slide jsou řešeny tak, že se dají vysunout, takže i při zaplněné ledničce snadno dosáhnete i na potraviny, které jsou vzadu.

K vybavení lednice patří 4 police z tvrzeného sklad, 4 dveřní přihrádky + tzv. Grab´N Go Basket, dále 2 zásuvky na ovoce a zeleninu, kovový držák na víno, přihrádka na vejce a mléčné výrobky a 3 zásuvky v mrazáku s tvořítkem na led.

Dvířka jsou řešena technologií Easy Big Door Bin, což je velmi praktické provedení, díky kterému ušetříte spoustu prostoru, protože můžete dát lahve i plechovky do dvou řad a výšku poliček přizpůsobit podle potřeby a velikosti nápojů.

Mrazák má prakticky řešenou speciální přihrádku ve formě Full Open Box, což umožňuje snadný přístup ke všem uloženým potravinám díky úplnému otevření boxu. Samsung RB30J3215SA dostala LED osvětlení, které zajišťuje správnou barevnost jídla a nezkresluje jeho vzhled. Když má být jídlo třeba zeleno-červené s bílým dresinkem, tak také takové je.

Digitální a velmi moderní invertorový kompresor má celkově 7 rychlostních úrovní, které jsou aplikovány přesně podle aktuální potřeby chladničky Samsung RB30J3215SA. Samozřejmostí a nezbytností je automatické odmrazování.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Samsung
Zařazení:kombinovaná chladnička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:40 dB
Počet kompresorů:1
Zaměnitelné otevírání dvířek:ano
Mrazák:ano
Energetická třída:A++
Čistý objem chladničky:213 l
Čistý objem mrazáku:98 l
Spotřeba el. energie:122 kWh
Výška:178 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:66.8 cm

zpět k obsahu ↑

Fotografie

Samsung RB30J3215SA

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Pokud jste přemýšleli, proč si Samsung RB30J3215SA koupit, pak je nutno vyzdvihnout hlavní klady. Těmi je bezesporu Fresh Zone, technologie True No Frost s Multi Flow, digitální invertorový kompresor, který má záruku až 10 let, přehledný prostor ledničky díky vysouvací poličce Easy Slide Out. Potěší také, že je bezúdržbová, šetří energii a má tichý chod. Co víc si od ledničky přát? Možná ještě chybí funkce, díky níž by si lednička všechny potraviny skládala dovnitř sama, ale to už bychom asi chtěli moc. Tento model si od nás vysloužil oba palce nahoru. Samsung RB30J3215SA nás zaujala podobně jako BEKO RCSA240M20W.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
KLADY
 • velký vnitřní prostor
 • tichá
 • design
 • nízská spotřeba elektrické energie
ZÁPORY
 • žádné
Napsat hodnocení

Více o této lednici Samsung najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz