Lednice LG

Lednice LG jsou prostorné, stylové, mohou se pochlubit chytrými funkcemi a mnoha vychytávkami. Mezi mnoha typy, jež se na trhu pravidelně vyskytují, jsou velmi oblíbené například ledničky amerického typu, které vynikají nejnovějšími technologiemi jak pro chlazení potravin, tak zachování jejich čerstvosti a trvanlivosti.

Všechny lednice LG

Dostatek prostoru a pohodlné ukládání potravin dokonale pozvednou každou kuchyň. Navíc díky inovacím dnes můžete už pouhým poklepáním na lednici vidět její obsah, aniž byste museli otevírat dvířka a pouštět dovnitř teplý vzduch.

Z dalších typů jsou to kombinované chladničky s mrazákem nahoře či dole, jež si rovněž potrpí na moderní a elegantní design, pokročilé funkce pomáhající se zachováním čerstvých potravin a velký úložný prostor, kam se vejdou i objemnější láhve či větší kusy potravin.

Kromě výběru různých typů a pestré nabídky funkcí, se LG pyšní dokonalou technologií v podobě lineárního kompresoru LG, umožňující optimální chlazení, spolehlivost samotného spotřebiče a efektivitu během provozu.

O firmě LG

Značka LG, jež byla původně označována jako GoldStar spatřila světlo světa roku 1958, ovšem do podoby, v níž je známá dnes se proměnila až v roce 1995 a to díky expanzi na americký trh. Na počátku se zabývala výrobou praček, rádií, televizorů a také chladniček. Zlomem této společnosti byl první šedesátipalcový plazmový televizor v roce 1998, dále první internetová chladnička roku 2000 či mobilní telefony GSM v roce 2003.

LG si udržuje stabilní postavení na trhu a stále se zabývá výrobou televizí, audio a video zařízení, ale rovněž i mobilními telefony. Pokud jde o domácí spotřebiče, pak nabízí nejširší škálu chladniček, zejména tedy amerického typu, což jsou dvoudvéřové tzv. Sidy-by-side, jež vynikají velkým objemem.

Mimo to samozřejmě i klasické lednice. Co se týká ostatního sortimentu zboží, nechybí sušičky, pračky, mikrovlnné trouby, vysavače a také myčky nádobí. Ovšem to není vše, LG má také klimatizační jednotky, IT produkty atd.

Lednice LG můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (94 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

4 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Má někdo opravdu dobrou zkušenost s některým modelem ledniček LG? Mám tuto značku moc ráda a chtěla bych od nich i chladničku, jen si nemůžu vybrat. Předem díky.

  2. Dobrý den,mám problém, kombinované LGv mrazicím boxu mi namrzá voda,která se pak rozpouští a vyteká na podlahu.Rok mne manžel podezírá,že jsem netovřela dveře.Čím to je,prosím,může mi někdo poradit?Děkuji.

  3. Zrovna jsem koupil LG GBP62PZNBC vypadá nádherně v nerezu, ale bohužel má na bočním šedém panelu umístěný bílý papírový štítek 10×8 cm s čárovými kódy a S/N, který nelze sundat nebo přemístit bez ztráty záruky. Nedoporučuji jako samostatně stojící s viditelnou pravou stranou, což je zrovna můj případ.

  4. Manžel pořídil model LG GBP62DSNCN1, aniž bych něco tušila, protože se mě snažil překvapit. Musím uznat, že je to velmi krásná a dostatečně prostorná lednička, která nám plně vyhovuje. Bylo to nakonec velmi příjemné překvapení.

Přidat komentář

Recenzer
Logo