Beko CSA 240 M21X

Volně stojící chladnička Beko CSA 240 M21X, která má mrazák dole patří sice mezi tzv. prcky, protože na výšku má jen 153 centimetrů, přesto nabízí vcelku slušný objem chladící části a to 142 litrů, zatímco mrazící má 87 l.

Dnešní ledničky už dokážou zaručit potravinám bezpečné uložení i po delší dobu a prodloužit jejich trvanlivost. Na tom si ostatně zakládá i renomovaný výrobce kombinované chladničky Beko CSA 240 M21X, která hravě pojme potraviny pro středně velkou rodinu.

Co nedožene velikostí, to vynahradí úsporou elektrické energie, neboť patří do energetické třídy A++ a její roční spotřeba činí 245 kWh. Dalším plusem je velmi nízká hlučnost během provozu, což je velmi důležitý faktor, s ohledem na to, že chladnička v podstatě pracuje nonstop. Hlučnost nepřesahuje 40 dB, takže je maximálně tichá.

Zjistit nevýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Interiér chladničky tvoří 3 skleněné police, 1 objemný box určený na ovoce a zeleninu, široký boční držák na nápoje, 2 menší boční police a 3 objemné mrazicí boxy pro zamražené potraviny. Beko CSA 240 M21X dostala do výbavy antibakteriální štít, který zabrání vniknutí a tím i následnému šíření bakterií a plísní ve vnitřním prostoru lednice.

Díky tomu je zajištěna dlouhodobá čerstvost potravin, jejich chuť i delší trvanlivost. Perfektní přehled o všem, co je v lednici uloženo získáte díky LED osvětlení, jehož žárovky se zbytečně nezahřívají, jako je tomu u těch klasických, spoří energii a mají životnost po celou dobu fungování vašeho spotřebiče.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Beko
Zařazení:kombinovaná chladnička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:40 dB
Počet kompresorů:1
Zaměnitelné otevírání dvířek:ano
Mrazák:ano
Energetická třída:A+
Čistý objem chladničky:142 l
Čistý objem mrazáku:87 l
Spotřeba el. energie:245 kWh
Výška:153 cm
Šířka:54 cm
Hloubka:60 cm

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Beko CSA 240 M21X

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení

Co je malé, to je šikovné a o Beko CSA 240 M21X si to rozhodně dovolíme tvrdit. Ač nevyniká výškou, vynahrazuje to svou dokonalostí v podobě antibakteriální úpravy, minimální spotřeby a dostatečného prostoru. Jestliže nemáte na výšku v kuchyni tolik místa a nepotřebujete lednici pro tuny jídla, ale spíš hledáte spotřebič, který bude plnit svou funkci, ale potraviny tam budete mít jen v malém měřítku, máte jasného kandidáta. Kdo by chtěl úplného prcka, třeba na chalupu, může zkusit Candy CCTOS 482 WH, kterou jsme už v jedné recenzi také rozebírali.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
KLADY
 • bežná hlučnost
 • málá, ale prostorná
 • poměr cena/výkon
 • pěkný design
Napsat hodnocení

Více o této lednici Beko najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz