Recenze Beko RCSA 270 K20W

Beko RCSA 270 K20W je volně stojící kombinovaná chladnička, která vyniká nejen dostupnou cenou, ale také elegantním designem, který leckomu přijde trochu minimalistický. Kromě praktických funkcí, je zárukou ekonomického provozu, ostatně patří do energetické třídy A+ a její roční spotřeba činí 257 kWh.

Není to sice žádný velikán, neboť měří pouhých 171 centimetrů, ale přesto nabízí dostatečný prostor, který činí 175 litrů v chladící části a 87 l v té mrazící. Vzhledem k tomu, že je poměrně tichá, hlučnost činí jen 40 dB, hodí se i do panelových bytů. Svou kapacitou je naprosto dostačující jak pro páry, tak rodiny o třech členech. Mrazící kapacita je 4 kg potravin za 24 hodin.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Dveře ledničky jsou vyrobeny z kvalitního lakovaného plechu, takže jsou odolné a snadno se udržují. Beko RCSA 270 K20W má zapuštěná madla ošetřená speciální antibakteriální vrstvou, ta se stará o udržení ideálního prostředí uvnitř chladničky. Ostatně antibakteriální úpravu dostalo i těsnění, díky čemuž se nemusíte bát vzniku jakýchkoliv plísní a zároveň bylo zcela minimalizováno riziko vniknutí nežádoucích bakterií mezi potraviny.

Prostor chladící části je vybaven čtyřmi poličkami, na jejichž výrobu bylo použito tvrzené sklo, dále transparentní zásuvka určená na ovoce a zeleninu, čtyři výškově nastavitelné poličky ve dvířkách, které se dají použít i jako stojánek na nápoje. Mrazící část má k dispozici dvě střední transparentní zásuvky a jednu velkou.

LED osvětlení umožňuje kontrolu celého interiéru při nízké energetické náročností a téměř žádnému vyprodukovanému teplu ze žárovek. Z funkcí potěší automatické odmrazování, takže vám odpadne neustále manuální odstraňování námrazy, což vám uspoří moře času. Při výpadku proudu má Beko RCSA 270 K20W akumulační dobu až 16 hodin.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Beko
Zařazení:kombinovaná chladnička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:40 dB
Počet kompresorů:1
Zaměnitelné otevírání dvířek:ano
Mrazák:ano
Energetická třída:A+
Čistý objem chladničky:175 l
Čistý objem mrazáku:87 l
Spotřeba el. energie:257 kWh
Výška:171 cm
Šířka:54 cm
Hloubka:60 cm

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Recenze Beko RCSA 270 K20W

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení

Pokud nepotřebujete zbytečně velkou lednici, když jste sami nebo třeba jen ve dvou, Beko RCSA 270 K20W vám poslouží velmi dobře. Je tichá, spoří energii, bakterie si na vás nepřijdou, respektive na vaše potraviny. Vnitřní prostor je příjemně rozdělen, máte tam dostatek poliček i místo na nápoje, navíc je chladnička vybavena základními a velmi důležitými funkcemi, není zbytečně drahá a nemusíte jí odmrazovat. Rozhodně nás potěšila, stejně jako například Gorenje N 6X2 NMX, jejíž recenzi zde naleznete také.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
KLADY
 • cena
 • mnoho funkcí
 • kvalitné provedení
 • tichá
ZÁPORY
 • úspora
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této lednici Beko najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

1 komentář
 1. Reagovat
  Jana Bocková 19.11.2019 v 18:07

  Hodně velké zklamání,po desíti dnech lednice úplně odešla.

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz