Beko RCSA 300 K30XP

Kombinovaná volně stojící chladnička Beko RCSA 300 K30XP zaujme na první pohled svým elegantním a zcela jednoduchým minimalistickým designem. Se svou výškou 181 cm má kapacitu chladicí části 204 litrů, zatímco co mrazáku se vejde 87 l, to je dostačující prostor pro tříčlennou až čtyřčlennou rodinu.

Lednice Beko RCSA 300 K30XP není nijak hlučná, její hlučnost nepřekračuje 40 dB. Roční spotřeba elektrické energie se pohybuje kolem 227 kWh, což tento spotřebič řadí do energetické třídy A++, tedy druhé nejlepší v úspornosti. V případě, že by došlo k náhlému výpadku proudu, je akumulační doba 16 hodin, zatímco mrazicí výkon je 3,5 kg/24 hodin.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Pro začátek je dobré zmínit speciální antibakteriální vrstvu, kterou jsou ošetřena madla a těsnění lednice, čímž je zcela eliminován přenos nežádoucích bakterií a plísní do vnitřního prostoru lednice. Nehrozí tak jejich přenos na potraviny.

V chladicí části má Beko RCSA 300 K30XP 4 poličky z tvrzeného skla, dále transparentní zásuvku na zeleninu či ovoce a 4 výškově nastavitelné poličky ve dvířkách, ze kterých se dá udělat i stojan na nápoje. Mrazicí část obsahuje 3 transparentní zásuvky. Vnitřní interiér lednice Beko RCSA 300 K30XP osvětluje úsporné LED osvětlení, které produkuje jen minimum tepla.

Díky automatickému odmrazování, vnitřních částí chladničky není nutné náročné čištění. Voda se na stěnách odmrazí a potom odteče do sběrné nádoby. Z této nádoby pak putuje do odčerpávací trubice. Stačí jen použít navlhčený hadřík a povrch interiéru i skleněné police otřít.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Beko
Zařazení:kombinovaná chladnička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:40 dB
Počet kompresorů:1
Zaměnitelné otevírání dvířek:
Mrazák:ano
Energetická třída:A++
Čistý objem chladničky:204 l
Čistý objem mrazáku:87 l
Spotřeba el. energie:227 kWh
Výška:181 cm
Šířka:54 cm
Hloubka:60 cm

zpět k obsahu ↑

Fotografie

 

1x1.trans - Beko RCSA 300 K30XP

zpět k obsahu ↑

Návod – Beko RCSA 300 K30XP ke stažení

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8.5 Hodnocení

Chladnička Beko RCSA 300 K30XP má velmi pěkný design a úsporný provoz. Kapacita je dostačující pro běžnou domácnost. Dá se říci, že je to kvalitní lednice za velmi přijatelnou cenu, která sice nedisponuje nějakými extra technologiemi, ale vaše potraviny s ní budou naprosto v bezpečí. Určitě ale není na škodu, porovnat lednici Beko RCSA 300 K30XP s modelem od jiného výrobce, například Electrolux EN 3201MOW.

Design
8.5
Ovládání
8.5
Údržba
9
KLADY
 • prostorná
 • tichý chod
 • poměr cena/výkon
 • pěkný design
ZÁPORY
 • příliš velké přihrádky na dveřích
Napsat hodnocení

Více o této lednici Beko najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz