Electrolux EN 3201MOW

Volně stojící kombinovaná chladnička Electrolux EN 3201MOW nabízí elegantní design, kvalitní zpracování a vysokou spolehlivost. Díky spotřebě nepřesahující 231 kWh za rok, se řadí mezi úspornější modely a je zařazena do energetické třídy A++, takže vám ještě spoří finance i v průběhu používání.

Maximální hlučnost dosahuje 40 dB, což znamená, že patří k tišším modelům a nebude vás rušit, ať jí umístíte kamkoliv. Pokud jde o kapacitu, ta je dostačující pro středně velkou i větší rodinu, protože čistý objem chladničky činí 194 litrů a v mrazicí části máte 109 l.

Mrazicí výkon u ledničky Electrolux EN 3201MOW dostal celkem 4 hvězdičky, to je nejvyšší mrazicí třída, kdy teplota dosahuje -18°C a potraviny je možné skladovat dlouhodobě. V průběhu 24 hodin zvládne zamrazit cca 4 kilogramy čerstvě vložených potravin, což je s ohledem na jiné modely kombinovaných chladniček průměr. Akumulační doba je 20 hodin, takže při výpadku proudu vydrží potraviny zamražené zcela bez problémů.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Kombinace Electrolux EN 3201MOW má k dispozici tři skleněné police s rámem (lištou), praktickou drátěnou polici určenou na skladování lahví, dále dva transparentní šuplíky na ovoce a zeleninu a úsporný stojan na lahve, který je jednoduše zasunutý pod skleněnou policí a hravě do něj uložíte až 5 lahví s nápoji.

Přehled o všem, co se v lednici děje zajišťuje energeticky úsporné LED osvětlení. V mrazáku najdete 3 transparentní plastové boxy (zásuvky), z nichž jeden má pouze poloviční hloubku. Systém LowFrost zajišťuje bezúdržbový provoz celé lednice. Ovládání je mechanické a můžete si tak vše nastavit přesně jak potřebujete.

Pokud je uvnitř chladničky vyšší teplota, upozorní vás na to zvukový a vizuální alarm. Další výhodou je možnost změnit směr otevírání dvířek, takže se dá lednička umístit i tam, kde by běžný model s pevným závěsem dveří nešel. Stabilitu spotřebiče podporují nastavitelné nožičky, takže je možné přizpůsobit instalaci chladničky i v případě křivé podlahy.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Electrolux
Zařazení:kombinovaná chladnička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:40 dB
Počet kompresorů:1
Zaměnitelné otevírání dvířek:ano
Mrazák:ano
Energetická třída:A++
Čistý objem chladničky:194 l
Čistý objem mrazáku:109 l
Spotřeba el. energie:231 kWh
Výška:174,5 cm
Šířka:59,5 cm
Hloubka:64,7 cm

zpět k obsahu ↑

Fotografie

 

1x1.trans - Electrolux EN 3201MOW

zpět k obsahu ↑

Návod – Electrolux EN3201MOW ke stažení

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení

Nepatří sice k modelům nadupaným inovativními technologiemi, přesto si vysloužila kladné hodnocení, neboť nabízí maximální úsporu energie, tichý chod, dostatečný prostor pro ukládání potravin, praktické boxy na ovoce i zeleninu, které vše uchovají déle čerstvé a také mnoho místa na lahve a další potraviny. Rozhodně s koupí tohoto modelu nešlápnete vedle, protože co nenabízí ve formě technologií a systémů, vynahradí na poli praktického využití. Zkuste Electrolux EN 3201MOW porovnat s modelem Samsung RB37J5018SA.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
KLADY
 • skvělý poměr kvalita/cena
 • jednoduchá změna otvírání dveří, ale musí být na to dva
 • velký mrazák
ZÁPORY
 • častěji spíná chlazení
Napsat hodnocení

Více o této lednici Electrolux najdete na oficiální stránce výrobce.

Tento model lednice nakoupíte výhodně v Euronics.cz.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz