Electrolux EN 3201MOW

Volně stojící kombinovaná chladnička Electrolux EN 3201MOW nabízí elegantní design, kvalitní zpracování a vysokou spolehlivost. Díky spotřebě nepřesahující 231 kWh za rok, se řadí mezi úspornější modely a je zařazena do energetické třídy A++, takže vám ještě spoří finance i v průběhu používání.

Maximální hlučnost dosahuje 40 dB, což znamená, že patří k tišším modelům a nebude vás rušit, ať jí umístíte kamkoliv. Pokud jde o kapacitu, ta je dostačující pro středně velkou i větší rodinu, protože čistý objem chladničky činí 194 litrů a v mrazicí části máte 109 l.

Mrazicí výkon u ledničky Electrolux EN 3201MOW dostal celkem 4 hvězdičky, to je nejvyšší mrazicí třída, kdy teplota dosahuje -18°C a potraviny je možné skladovat dlouhodobě. V průběhu 24 hodin zvládne zamrazit cca 4 kilogramy čerstvě vložených potravin, což je s ohledem na jiné modely kombinovaných chladniček průměr. Akumulační doba je 20 hodin, takže při výpadku proudu vydrží potraviny zamražené zcela bez problémů.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Kombinace Electrolux EN 3201MOW má k dispozici tři skleněné police s rámem (lištou), praktickou drátěnou polici určenou na skladování lahví, dále dva transparentní šuplíky na ovoce a zeleninu a úsporný stojan na lahve, který je jednoduše zasunutý pod skleněnou policí a hravě do něj uložíte až 5 lahví s nápoji.

Přehled o všem, co se v lednici děje zajišťuje energeticky úsporné LED osvětlení. V mrazáku najdete 3 transparentní plastové boxy (zásuvky), z nichž jeden má pouze poloviční hloubku. Systém LowFrost zajišťuje bezúdržbový provoz celé lednice. Ovládání je mechanické a můžete si tak vše nastavit přesně jak potřebujete.

Pokud je uvnitř chladničky vyšší teplota, upozorní vás na to zvukový a vizuální alarm. Další výhodou je možnost změnit směr otevírání dvířek, takže se dá lednička umístit i tam, kde by běžný model s pevným závěsem dveří nešel. Stabilitu spotřebiče podporují nastavitelné nožičky, takže je možné přizpůsobit instalaci chladničky i v případě křivé podlahy.

Parametry

Výrobce: Electrolux
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 40 dB
Počet kompresorů: 1
Zaměnitelné otevírání dvířek: ano
Mrazák: ano
Energetická třída: A++
Čistý objem chladničky: 194 l
Čistý objem mrazáku: 109 l
Spotřeba el. energie: 231 kWh
Výška: 174,5 cm
Šířka: 59,5 cm
Hloubka: 64,7 cm

Fotografie

 

Návod – Electrolux EN3201MOW ke stažení

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Nepatří sice k modelům nadupaným inovativními technologiemi, přesto si vysloužila kladné hodnocení, neboť nabízí maximální úsporu energie, tichý chod, dostatečný prostor pro ukládání potravin, praktické boxy na ovoce i zeleninu, které vše uchovají déle čerstvé a také mnoho místa na lahve a další potraviny. Rozhodně s koupí tohoto modelu nešlápnete vedle, protože co nenabízí ve formě technologií a systémů, vynahradí na poli praktického využití. Zkuste Electrolux EN 3201MOW porovnat s modelem Samsung RB37J5018SA.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
Klady
  • skvělý poměr kvalita/cena
  • jednoduchá změna otvírání dveří, ale musí být na to dva
  • velký mrazák
Zápory
  • častěji spíná chlazení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této lednici Electrolux najdete na oficiální stránce výrobce.

Tento model lednice nakoupíte výhodně v Euronics.cz.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo