LG GBB60SWGFS

Chladnička LG GBB60SWGFS disponuje objemem 250 l v chladicí části a 93 l v té mrazicí, což stačí pro rodinu o 3 až 4 členech. Spotřeba elektrické energie činí ročně 178 kWh, což spotřebič řadí do energetické třídy A+++. S hlučností do maximálních 37 dB se řadí k tišším modelům.

Má úžasný design v bílém provedení. Mrazicí výkon je 10 kg / den, zatímco akumulační doba je 16 hodin, což se hodí, pokud vypadne proud.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Volně stojící lednička LG GBB60SWGFS má invertorový lineární kompresor, který uspoří až 32 % energie. Jeho předností je dlouhá životnost i optimální řízení teploty, což udržuje jejich delší čerstvost. Zásuvka FRESH Balancer umožňuje nastavení požadované úrovně vlhkosti podle toho, jestli do lednice ukládáte ovoce nebo zeleninu.

Pomocí posuvného tlačítka si nastavíte optimální klima a je vystaráno. Zásuvka FRESH Converter je trochu jiná, neboť dovoluje nastavení zcela odlišné teploty od zbytku lednice. Hravě se v ní uskladní různé druhy potravin a třeba maso, zelenina nebo ryby si zachovají veškeré živiny a vydrží mnohem déle čerstvé.

Nechybí NatureFRESH, což je systém, který vhání do vnitřního prostoru lednice chladný vzduch prostřednictvím několika průduchů. Ten je pak rovnoměrně distribuován do celého interiéru, navíc má o 76 % vyšší účinnost, než tomu bylo u starší alternativy tohoto systému Semi No Frost.

Uvnitř LG GBB60SWGFS  najdete 3 police, přičemž tu jednu můžete ve dvou krocích sklopit tak, že se vám do lednice vejde třeba hodně vysoký hrnec nebo podnos s poklopem. Radost vám udělá luxusní držák, který má kapacitu na 5 lahví vína.

Ve dvířkách je prostorná police na lahve, police na skleničky, plechovky či mléčné výrobky. Také máte k dispozici dva boxy na čerstvé ovoce, zeleninu, maso a ryby a v mrazáku 3 prostorné šuplíky, z čehož je střední zvětšený, aby do něj bylo možné uskladnit i větší potraviny. Třeba celý krocan a podobně.

Samozřejmostí je vnitřní LED osvětlení s maximální úsporností elektrické energie, dětský zámek, který brání dítěti nastavit jinou teplotu, dveřní alarm upozorňující na nedovření dveří a také možnost zaměnit závěs dveří, což umožňuje umístění lednice do každé kuchyně a přizpůsobení se prostoru.

Dále je tu funkce Total no Frost, takže není nutné chladničku odmrazovat, Bioshield představuje ošetření těsnění dveří antibakteriálním činidlem, to zabraňuje tvorbě a růstu plísní a tím předchází deformaci těsnění. Problémy s ledničkou řeší LG Smart Diagnosis, což je inteligentní diagnostika, umožňující komunikaci chladničky se zákaznickou linkou společnosti LG, aby došlo ke zjištění případné závady. Následně je pak nabídnuto okamžité řešení.

Parametry

Výrobce: LG
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 37 dB
Počet kompresorů: 1
Zaměnitelné otevírání dvířek: ano
Mrazák: ano
Energetická třída: A+++
Čistý objem chladničky: 250 l
Čistý objem mrazáku: 93 l
Spotřeba el. energie: 178 kWh
Výška: 201 cm
Šířka: 59,5 cm
Hloubka: 65 cm

Fotografie

Návod – LG GBB60SWGFS ke stažení

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Lednička LG GBB60SWGFS má rozhodně co nabídnout, ať už je to nízká hlučnost, dokonalá cirkulace chladného vzduchu, velký prostor či praktické uspořádání vnitřního prostoru. Nemusíte jí odmrazovat, sama si řekne, co má za problém, když něco nefunguje, tak jak má a ještě šetří vaší peněženku díky nízké spotřebě. Rozhodně tento model stojí za vaši pozornost. Neváhejte porovnat LG GBB60SWGFS s modelem od jiného výrobce, třeba Beko RCSA 240 M20W, jejíž recenzi zde rovněž najdete.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
Klady
  • nízká hlučnost
  • dobré zpracování
  • úsporná
  • prostorná
Zápory
  • displej neukazuje aktuální teplotu, ale pouze nastavení termostatu
  • nemá osvětlený mrazák
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této lednici LG najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Lednička LG GBB60SWGFS se nemusí odmrazovat, a ještě má různé užitečné zásuvky a funkce. Báječná je sklápěcí police, protože tak člověk do lednice dostane i větší kousky. Skvěle chladí i mrazí a je v ní dostatek místa i pro nás čtyři, takže spokojenost zaručena.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo