LG GBB60PZEFS

Kombinovaná volně stojící chladnička s mrazákem dole LG GBB60PZEFS má dokonalé až přímo nadstandardní vybavení s mnoha vyspělými technologiemi. Nechybí lineární kompresor, který zaručuje velkou spolehlivost. Navíc má naprosto tichý chod, neboť hlučnost dosahuje pouhých 37 dB.

Energetická spotřeba je velmi nízká, protože chladnička patří do nejúspornější třídy A+++, k čemuž přispívá i LED osvětlení. Maximální roční spotřeba dosahuje jen 178 kWh. Díky užitnému objemu 343 litrů je chladnička ideální pro uskladnění potravin zhruba čtyřčlenné rodiny. Na kompresor je výrobcem poskytována záruka 10 let.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

LG GBB60PZEFS má tu výhodu, že díky technologii Total No Frost se nemusíte otravovat s odmrazováním, ušetříte díky ní za energii a ještě si můžete být jisti, že chlazení bude rovnoměrné. Díky funkci Multi Air Flow je zajištěna efektivní cirkulace chladného vzduchu, čímž nedochází k teplotním odchylkám jak v chladící tak mrazicí části. Technologie Smart Diagnosis vám během 20 sekund dokáže identifikovat všechny problémy, které v ledničce nastanou.

Ukládat potraviny je možné do tří výškově nastavitelných poliček z tvrzeného skla. K uložení nápojů slouží praktický držák na 5 lahví. Ovoce a zelenina, případně i ryby s masem lze uložit do průhledných zásuvek s funkcí Fresh Converter. Tyto prostory se snadno čistí a je v nich stálá teplota. Zásluhou funkce Zero Clearance hravě otevřete každou zásuvku již ve chvíli, kdy jsou dveře otevřené v úhlu 90°C. Mraznička disponuje třemi mrazicími přihrádkami s průhlednými čely boxů pro lepší přehled o tom, jaký je obsah.

Aktuální teplota i nastavení zobrazuje přehledný LED displej. Lednice má madla, která jsou velmi praktická, neboť vypadají jako kapsa, takže se dobře otevírají. Díky alarmu otevřených dveří už nikdy nezapomenete ledničku zavřít a nebudete tak dovnitř pouštět zbytečné teplo. Dveřní těsnění zabraňuje tvoření plísní, navíc je chráněno proti deformaci.

Parametry

Výrobce: LG
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 37 dB
Počet kompresorů: 1
Zaměnitelné otevírání dvířek: ano
Mrazák: ano
Energetická třída: A+++
Čistý objem chladničky: 250 l
Čistý objem mrazáku: 93 l
Spotřeba el. energie: 178 kWh
Výška: 201 cm
Šířka: 59,5 cm
Hloubka: 65 cm

Fotografie

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení
Objemná a tichá

Co tak říci závěrem? LG GBB60PZEFS je dokonalá, má pěkný nadčasový design a díky volitelnému závěsu dveří jí můžete umístit prakticky kamkoliv. O všem vás informuje přehledný LED displej. Má velmi tichý a úsporný provoz, perfektně chladí i mrazí. Nemusí se odmrazovat a ještě má dokonale zajištěnu cirkulaci vzduchu, co víc si od kombinované chladničky přát. Nás tedy rozhodně nadchla a dáváme jí palec nahoru za skvělou výbavu i technologie. Podobně nás potěšila také Beko CSA 365 K30X, kterou jsme rozebírali v další recenzi.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
8.5
Klady
  • tichá
  • velký mrazák
  • beznámrazová
  • pěkný design
Zápory
  • změna výšky polic
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této lednici LG najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo