Recenze Samsung RB37J5018SA

Volně stojící chladnička s mrazákem dole Samsung RB37J5018SA má čistý objem chladicí části 267 litrů, zatímco u mrazáku je to 98 l. To je dostačující pro středně velkou rodinu, zhruba o 4 členech, ale i jednotlivce či páry, kteří si dělají větší zásoby potravin. Díky minimální spotřebě elektrické energie, která ročně činí pouhých 173 kWh, patří do energetické třídy A+++, tedy do té nejúspornější.

Co potěší je naprosto tichý chod, takže v podstatě ani nebudete vědět, že nějakou lednici máte, protože hlučnost nepřekračuje 37 dB. Akumulační doba při výpadku proudu je 18 hodin a mrazící kapacita je slušných 13 kg potravin za 24 hodin.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Lednice Samsung RB37J5018SA má velkou výhodu a to, že nepotřebuje, abyste jí rozmrazovali, za což můžete poděkovat technologii True No Frost. Dlouhodobou čerstvost ryb a sýrů zajišťuje unikátní zásuvka FreshZone, kam můžete vložit také syrové maso. Tato zásuvka má optimální teplotu a všechny potraviny, které do ní vložíte, budou stále čerstvé, jako když je donesete z obchodu.

Pokud jde o vybavení vnitřního prostoru, máte k dispozici 3 skleněné poličky, kovový držák na lahve, zásuvku FreshZone, zeleninový box, 4 menší a 2 široké boční poličky. V mrazáku jsou 3 mrazící Full Open boxy, ty je možné vysunout až úplně do konce. Interiér si můžete přizpůsobit podle potřeby, takže si uděláte bez problémů prostor pro lahve, jež mají atypický tvar či velikost. Interiér je osvětlen LED osvětlením, to je maximálně úsporné a má dlouhou životnost.

Optimální vlhkost uvnitř lednice má na starost technologie Twin Cooling Plus. To co na chladničce Samsung RB37J5018SA potěší ze všeho nejvíc je maximální prostor a to venku i uvnitř. Zůstávají zachovány běžné venkovní rozměry, ale stěny uvnitř jsou tenké, takže se o hodně zvětšuje objem a tím lednice získala více úložného prostoru. Za to vše vděčí technologii Spacemax.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Samsung
Zařazení:kombinovaná chladnička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:37 dB
Počet kompresorů:1
Zaměnitelné otevírání dvířek:ano
Mrazák:ano
Energetická třída:A+++
Čistý objem chladničky:267 l
Čistý objem mrazáku:98 l
Spotřeba el. energie:173 kWh
Výška:201 cm
Šířka:59,5 cm
Hloubka:67,5 cm

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Recenze Samsung RB37J5018SA

zpět k obsahu ↑

Návod – Samsung RB37J5018SA_EF ke stažení

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Samsung RB37J5018SA nabízí maximální prostor, perfektní chlazení, optimální teplotu pro choulostivé druhy potravin a ještě nepotřebuje odmrazovat. Má variabilní úložný prostor, je úžasně tichá a ještě nám spoří peníze díky minimální spotřebě energie. Co víc si od kvalitní lednice vlastně přát? Možná ještě, aby sama nakupovala. Za nás dáváme oba palce nahoru. Zkuste Samsung RB37J5018SA porovnat třeba s LG GBB60SWGFS.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
KLADY
 • prostorná
 • tichá
 • záruka 10 let na kompresor
 • beznámrazový systém lednice i mrazáku
ZÁPORY
 • hluboké poličky ve dveřích
Napsat hodnocení

Více o této lednici Samsung najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz