Samsung RB37J5018SA

Volně stojící chladnička s mrazákem dole Samsung RB37J5018SA má čistý objem chladicí části 267 litrů, zatímco u mrazáku je to 98 l. To je dostačující pro středně velkou rodinu, zhruba o 4 členech, ale i jednotlivce či páry, kteří si dělají větší zásoby potravin. Díky minimální spotřebě elektrické energie, která ročně činí pouhých 173 kWh, patří do energetické třídy A+++, tedy do té nejúspornější.

Co potěší je naprosto tichý chod, takže v podstatě ani nebudete vědět, že nějakou lednici máte, protože hlučnost nepřekračuje 37 dB. Akumulační doba při výpadku proudu je 18 hodin a mrazící kapacita je slušných 13 kg potravin za 24 hodin.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Lednice Samsung RB37J5018SA má velkou výhodu a to, že nepotřebuje, abyste jí rozmrazovali, za což můžete poděkovat technologii True No Frost. Dlouhodobou čerstvost ryb a sýrů zajišťuje unikátní zásuvka FreshZone, kam můžete vložit také syrové maso. Tato zásuvka má optimální teplotu a všechny potraviny, které do ní vložíte, budou stále čerstvé, jako když je donesete z obchodu.

Pokud jde o vybavení vnitřního prostoru, máte k dispozici 3 skleněné poličky, kovový držák na lahve, zásuvku FreshZone, zeleninový box, 4 menší a 2 široké boční poličky. V mrazáku jsou 3 mrazící Full Open boxy, ty je možné vysunout až úplně do konce. Interiér si můžete přizpůsobit podle potřeby, takže si uděláte bez problémů prostor pro lahve, jež mají atypický tvar či velikost. Interiér je osvětlen LED osvětlením, to je maximálně úsporné a má dlouhou životnost.

Optimální vlhkost uvnitř lednice má na starost technologie Twin Cooling Plus. To co na chladničce Samsung RB37J5018SA potěší ze všeho nejvíc je maximální prostor a to venku i uvnitř. Zůstávají zachovány běžné venkovní rozměry, ale stěny uvnitř jsou tenké, takže se o hodně zvětšuje objem a tím lednice získala více úložného prostoru. Za to vše vděčí technologii Spacemax.

Parametry

Výrobce: Samsung
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 37 dB
Počet kompresorů: 1
Zaměnitelné otevírání dvířek: ano
Mrazák: ano
Energetická třída: A+++
Čistý objem chladničky: 267 l
Čistý objem mrazáku: 98 l
Spotřeba el. energie: 173 kWh
Výška: 201 cm
Šířka: 59,5 cm
Hloubka: 67,5 cm

Fotografie

Návod – Samsung RB37J5018SA_EF ke stažení

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Samsung RB37J5018SA nabízí maximální prostor, perfektní chlazení, optimální teplotu pro choulostivé druhy potravin a ještě nepotřebuje odmrazovat. Má variabilní úložný prostor, je úžasně tichá a ještě nám spoří peníze díky minimální spotřebě energie. Co víc si od kvalitní lednice vlastně přát? Možná ještě, aby sama nakupovala. Za nás dáváme oba palce nahoru. Zkuste Samsung RB37J5018SA porovnat třeba s LG GBB60SWGFS.

9Naše hodnocení
Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
9.3Hodnocení čtenářů
Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
Klady
 • prostorná
 • tichá
 • záruka 10 let na kompresor
 • beznámrazový systém lednice i mrazáku
Zápory
 • hluboké poličky ve dveřích
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této lednici Samsung najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Tento model mám už 3 roky a slouží dobře, má funkci No frost a není moc hlučná.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. 4.3
  Design
  80
  Ovládání
  90
  Údržba
  90

  Dobrý den mám tuto lednici. V posledni dobe se mi ale hromadi voda pod spodnim šuflikem na zeleninu. Chci se zeptat jestli je to normalni nebo jestli je nejaky problem???

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
  • Dobrý den, měl jsem stejný problém po pěti letech provozu této lednice. Nakonec jsem byl přes Samsung podporu přesměrován na servisní středisko. Tam mi paní poradila, abych případně ušetřil přes 1000 Kč za výjezd technika (její slova), vypnout lednici na 12 hodin a nechat pořádně vyschnout. Chladnička pár dní běží a louže už se pod spodním šuplíkem nehromadí.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo