Bosch SMV46KX01E

Vestavná myčka nádobí Bosch SMV46KX01E se pyšní kapacitou 13 sad nádobí a energetickou třídou A++, což zaručuje velmi efektivní a levný provoz. Ostatně odhadovaná roční spotřeby činí 262 kWh a 10 litrů vody při běžné zátěži a normálním mycím cyklu. Co potěší je účinnost sušení i mytí třídy A.

Díky nízké hlučnosti, která je pouhých 46 dB, nehrozí, že byste rušili sousedy nebo ostatní členy domácnosti. Když ještě zvolíte odložený start, tak může myčka pracovat, když nejste doma a nebude rušit ani vás. S ohledem na kapacitu je tento spotřebič vhodný do středně velké domácnosti o třech až čtyřech členech. O chod myčky se stará velmi výkonný a odolný motor EcoSilence DriveTM, díky kterému je zajištěna nízká spotřeba energie, vody i hlučnost.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Bosch SMV46KX01E disponuje proplachovací technologií ActiveWater, ta zajišťuje maximální účinnost i ekologické oplachování, aby byl výsledek mytí perfektní. Na výběr máte celkem 6 mycích programů, jež dosahují skvělých výsledků a zanechávají nádobí zcela čisté.

Intenzivní program 70°C je skvělý na hodně ušpiněné hrnce s pánvemi, program auto 45-65°C se hodí na smíšené nádobí. Pokud budete chtít využít úsporné mytí, tak poslouží program Eco 50°C, naopak zase hodně rychlé mytí umožňuje program hodinový 65°C. Program sklo 40°C je určen pro perfektní záři skleniček.

Skvělou vychytávkou je program péče o zařízení, ten sám udrží myčku ve skvělém stavu i když se bude používat každý den. Z přídavných funkcí je dobrá HygienaPlus, garantující antibakteriální mytí, kdy se pomocí vyšších teplot při sušení odstraňuje až 99,9 % bakterií i jejich zárodků.

To uvítáte, zejména když si myčku pořídíte jako rodina s dětmi. Funkce VarioSpeed plus je dobrá při nedostatku času, neboť za nejkratší možnou dobu umyjete i usušíte veškeré potřebné nádobí, s jedním tlačítkem můžete zkrátit dobu mytí téměř o 66 %. Extra sušení zvládne usušit i špatně schnoucí nádobí.

Myčka Bosch SMV46KX01E má dobrou výbavu, jako zasouvatelnou zásuvku VarioDrawer je dokonalou pomůckou na ukládání příborů a drobnějších kuchyňských potřeb.

Pro zajištění bezpečnosti, aby nedošlo k otevření myčky během mycího cyklu, ať už omylem či ze strany dítěte, má Bosch SMV46KX01E k dispozici InfoLight, což je červený světelný bod vyzařující na podlahu, který svítí, dokud je myčka v chodu. Systém AquaStop zabraňuje vytopení kuchyně a praktický dávkovací asistent zajistí rovnoměrné rozmístění mycího prostředku v celém interiéru myčky.

Parametry

Výrobce: Bosch
Zařazení: vestavná myčka nádobí
Způsob umístění: vestavné
Hlučnost: 46 dB
Účinnost mytí: A
Počet programů: 6
Spotřeba vody: 9.5 l
Energetická třída: A++
Roční spotřeba el. energie: 262 kWh
Výška: 81,5 cm
Šířka: 59,8 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 37 kg
Aqua Stop: ano
Auto program: ano
Odložený start: ano
Intenzivní program: ano

Fotografie

bosch smv46kx01e

Bosch SMV46KX01E

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Vestavná myčka Bosch SMV46KX01E nás zaujala tichým provozem, dostatečně velkým prostorem a jednoduchým ovládáním. Velkou výhodou je samostatná zásuvka na příbory. Programová nabídka sice není tak bohatá, ale pro běžnou domácnost naprosto dostačující. Co potěší je možnost zkrátit programy a také antibakteriální mytí. Celkově nás tato myčka velmi potěšila, ale pokud chcete srovnání, podívejte se na Bosch SMV25AX01E, jejíž recenzi zde rovněž najdete.

9Naše hodnocení
Design
9.5
Ovládání
9
Údržba
9
9.8Hodnocení čtenářů
Design
10
Ovládání
10
Údržba
9.5
Klady
 • tichý provoz
 • prostorná
 • hygienické mytí
 • výškově nastavitelný horní koš
Zápory
 • program pro rychlé mytí chybí
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této myčce Bosch najdete na stránkách výrobce zde.

 

Nejprodávanější myčky nádobí

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 4.8
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  90

  Myčku mám už přes rok a stále funguje.

  Klady: je tichá design hodně programů jednoduché ovládání
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. 5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Vybrali jsme bosch díky kladným recenzím, myčku máme teprve pár dní a jsme spokojeni, eco program má nízkou spotřebu vody i energie a nádobí je krásně umyté :-)

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo