Myčky nádobí Candy

Myčky Candy se všeobecně těší velkému zájmu, zejména díky příznivým cenám, za které se dají pořídit. Z obecného hlediska se pohybují v energetických třídách A+ až A+++, takže seženete i ty nejúspornější.

Vestavné myčky jsou ve většině případů plně integrované. Kapacita myček nádobí se pohybuje zhruba od 6 sad nádobí až do velmi slušných šestnácti, což už je opravdu hodně kusů nádobí. Co se týká programů, tam je nabídka průměrná od 5 do 12 programů, takže je z čeho vybírat.

Všechny myčky Candy

S hlučností to sice není žádná sláva, ale zase se najdou i tiché modely, takže je to v podstatě standard. Jinak jsou myčky nádobí Candy vyzbrojeny mnoha funkcemi a technologiemi.

Každá vyniká něčím jiným, ale když to vezmeme všeobecně, tak můžete narazit na Express mytí, ochranu proti přetečení, Super Silent (hlučnost dosahuje maximálně 43 dB), technologie Smart Touch, Aquastop, odložený start, Smart Sensor System, Maxi Plates, ochrana proti úniku vody, Ultra rychlý program a mnoho dalších.

O firmě Candy

Psal se rok 1945, když spatřila světlo světa úplně první italská pračka z rukou Edena Fumagalliho. Čas plynul a značka Candy si postupně upevnila postavení coby specialisty na výrobu velkých bílých spotřebičů – praček, myček, sušiček i chladniček.

Když došlo ke spojení s firmami La Sovrana, která podnikala v sektoru vaření, Kelvinator Italia orientovanou na chladničky a mrazničky, ale také Kelvinatorem America, dostala se značka Candy v podstatě do celého světa. Zajímavé je, že k nám se propracovala až v roce 2000. Vedle bílé techniky pořídíte také vinotéky, sporáky, mikrovlnné trouby, varné desky, odsavače par a mnoho dalších spotřebičů.

Myčky nádobí Candy můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo