Recenze Candy CDP 6S3TAW-S

Volně stojící myčka Candy CDP 6S3TAW-S je ideálním pomocníkem pro velkou rodinu, vmáčkne se do ní totiž až 16 sad nádobí, což je parádní kapacita a přitom má myčka běžné rozměry. Díky velkému vnitřnímu prostoru se dá do myčky naskládat všechno potřebné nádobí, a to nejen talíře, příbory či hrnky, ale dokonce i velké hrnce, pánve a mísy. Výrobce tvrdí, že se do myčky vejde celkem 201 kusů nádobí ve třech koších nebo 184 kusů ve dvou koších.

Energetická třída je A+++, přičemž odhadovaná roční spotřeba se pohybuje kolem 244 kWh, tedy asi 0,85 kWh na jeden mycí cyklus. Pokud jde o vodu, tam je myčka rovněž úsporná, potřebuje totiž jen 10 litrů vody na jedno mytí, tedy zhruba 2880 l za celý rok, to je oproti ručnímu mytí maximální úspora. Candy CDP 6S3TAW-S je poměrně tichá, hlučnost totiž dosahuje pouhých 43 dB.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Myčka nádobí Candy CDP 6S3TAW-S má ve výbavě 12 programů, jako třeba intenzivní program 75 °C, univerzální program 60 °C, program Eco 45 °C i režim předmytí, zároveň s tím můžete využít 7 různých teplot, ale také 6 stupňů změkčování vody. Velmi potěšující je také Hygienic 75°C, který pomocí antibakteriální a sterilizační funkce odstraní až 99,9 % bakterií, což je praktické zejména pokud potřebujete důkladně umýt dětské nádobí atd.

Všechny potřebné funkce nastavíte pomocí dotykového ovládání Smart Sensor Systém s multifunkčním displejem, na kterém se zobrazují důležité údaje. Nastavitelný horní koš umožňuje jednoduchou manipulaci s nádobím, i když je koš zcela naplněný. Samozřejmostí je možnost odloženého startu a to až o 23 hodin, systém AquaStop bránící únikům vody, ale i kontrolka stavu soli a leštidla. Myčka Candy CDP 6S3TAW-S je zabezpečena proti zanesení a to trojitým samočisticím nerezovým mikrofiltrem. Světelné kontrolky upozorní na nedostatek soli či leštidla.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Candy
Zařazení:volně stojící myčka nádobí
Způsob umístění:
Hlučnost:43 dB
Účinnost mytí:A
Počet programů:12
Spotřeba vody:10 l
Energetická třída:A+++
Roční spotřeba el. energie:244 kWh
Výška:85 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:60 cm
Hmotnost:42.25 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

candy-cdp-6s3taw-s

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8.5 Hodnocení

Pokud máte u některých myček pocit, že se do nich nevejde dostatek nádobí, s Candy CDP 6S3TAW-S to rozhodně nehrozí, protože se do ní vleze 16 sad nádobí. Výběr programů je dostatečný, účinně myje i suší, obsluha je jednoduchá a chod tichý. Nádobí je perfektně čisté i při použití krátkého programu o délce 30 minut. Nízká spotřeba je příjemným bonusem. Jestli si ale nejste jistí, můžete se podívat i na jiné myčky, například Beko DFN 26321 W.

Design
8
Ovládání
8.5
Údržba
8.5
KLADY
 • výběr programů
 • pojme hodně nádobí
 • tichá
 • rychlý program
ZÁPORY
 • velmi citlivý displej
Napsat hodnocení

Více o této myčce Candy najdete na stránkách výrobce zde.

 

Nejprodávanější myčky nádobí

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz