TOP produkt

Beko DFN 26321 W

Tentokrát jsme se zaměřili na volně stojící myčku nádobí Beko DFN 26321 W, která má kapacitu pro 13 sad nádobí, což je při šířce 60 cm hodně slušné. U tohoto spotřebiče je nejvíce potěšující poměr cena/výbava, kdy za velmi příznivou cenu získáte to, co má konkurence za mnohem vyšší pořizovací cenu.

Myčka patří do energetické třídy A++ a na jeden mycí cyklus spotřebuje 0,94 kWh, přičemž roční odhadovaná spotřeba elektrické energie činí 262 kWh, zatímco maximální spotřeba vody na jeden cyklus je 10 l, roční pak 2800 litrů.

Pozadu nezůstává ani třída účinnosti mytí a sušení, která je jak jinak než A. Hlučnost je parádních 46 dB, takže se nemusíte bát, že by vás či vaše sousedy myčka během své činnosti jakkoliv rušila. Bonusem je vysoce spolehlivý invertorový motor, který je charakteristický svou maximální spolehlivostí.

Vybavení a funkce

Myčka nádobí Beko DFN 26321 W dostala do výbavy systém WaterSafe, který chrání před přetečením myčky. Samozřejmostí je příborová přihrádka s vlastním mycím ramenem, což zaručuje efektivní mytí příborů, šálků a dalších drobnějších kousků nádobí.

Díky systému Acrobat můžete podle libosti měnit výšku horního koše i v případě, že je úplně plný. Program Auto funguje na systému inteligentních senzorů, jež hlídají znečištění nádobí a podle toho pak zvolí ideální mycí program i ostatní parametry, takže je dosaženo maximální kvality mytí při minimální spotřebě elektrické energie.

Program Quick & Clean patří k nejrychlejším programům na mytí nádobí vůbec. Zvládne totiž umýt celý obsah myčky během 58 minut s výsledkem mytí AAA, což je super. Speciální antibakteriální těsnění brání šíření nežádoucích bakterií v interiéru myčky, čímž je zajištěna 100 % hygienická čistota.

K dispozici máte celkem 6 programů s možností odloženého startu. Nastavení myčky Beko DFN 26321 W zobrazuje přehledný a velmi moderní LCD displej umístěný na čelní straně.

Parametry

Výrobce: Beko
Zařazení: volně stojící myčka nádobí
Způsob umístění:
Hlučnost: 46 dB
Účinnost mytí: A
Počet programů: 6
Spotřeba vody: 10 l
Energetická třída: A++
Roční spotřeba el. energie: 262 kWh
Výška: 85 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost:

Fotografie

Beko DFN 26321 W

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Myčka Beko DFN 26321 W je naprosto vyhovujícím spotřebičem, který zvládne rychle, šetrně a hlavně s maximální účinností umýt všechno vaše nádobí bez jediné chybičky. Nastavitelná výška roštů je velkým plusem, stejně jako snadné ovládání a mnoho vychytávek, včetně odloženého startu. Invertorový motor s desetiletou zárukou je takovým malým bonusem, spolu s tichým chodem a nízkou spotřebou. Za nás rozhodně palec nahoru. Můžete porovnat s myčkou Beko DIS 26010, jejíž recenzi tu také najdete.

9.5Naše hodnocení
Design
8.5
Ovládání
9.5
Údržba
9
2.6Hodnocení čtenářů
Design
2.5
Ovládání
5
Údržba
0.5
Klady
 • snadné ovládání
 • změna výšky roštů
 • šuplík i koš na příbory
Zápory
 • krátký program hůře myje
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této myčce Beko najdete na stránkách výrobce zde.

Nejprodávanější myčky nádobí

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Reply
  Lukáš Řezníček 5.10.2022 v 7:12
  1.8
  Design
  50
  Ovládání
  50
  Údržba
  10

  Tento turecký stroj mám třetím rokem. A proto, že je již podruhé pokažený tak jde z domu. Poprvé selhal motor a to v záruce. Skoro dva měsíce jsme myli v dřezu. Nyní asi elektronika protože jednou jede podruhé ne. Každopádně čekání na opraváře deset dní byl poslední hřebíček do rakve tohoto krámu. Mimojine se myčce rozpadají tlacitka okolo displeje. Nový díl cca 500kc. Myla uspokojivě. Při větším naplnění kvalita umytí šla dolů.

  Klady: Tichá, slušný design. Při částečném naplnění Dobře myla.
  Zápory: Co psát o krámu. Sype se a servis tudíž nestíhá
  Přínosný(1) Nepomohl(1)You have already voted this
 2. 0.8
  Design
  0
  Ovládání
  50
  Údržba
  0

  Dobrý den. Podobný problém. Myčka funkční, ale koš zrezlý. Opadaný plast. Talíře už také nemám o co opřít.l když je myčka Beko jiný typ. Kozlová Jaroslava

  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. dobry den jsem strasne nastvana na mycku bekodf6838 protoze kose v mycce po pouzivani nevim 4roky na obou dvou kosich vystoupla rez a operadla na talire postupne upadavaji tak jeste tak par tydnu a nebudu mit o co oprit talire proto mycku beko uz ne s pozdravem NOVOTNA VERA

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo