TOP produkt

Beko DFN 26321 W

Tentokrát jsme se zaměřili na volně stojící myčku nádobí Beko DFN 26321 W, která má kapacitu pro 13 sad nádobí, což je při šířce 60 cm hodně slušné. U tohoto spotřebiče je nejvíce potěšující poměr cena/výbava, kdy za velmi příznivou cenu získáte to, co má konkurence za mnohem vyšší pořizovací cenu.

Myčka patří do energetické třídy A++ a na jeden mycí cyklus spotřebuje 0,94 kWh, přičemž roční odhadovaná spotřeba elektrické energie činí 262 kWh, zatímco maximální spotřeba vody na jeden cyklus je 10 l, roční pak 2800 litrů.

Pozadu nezůstává ani třída účinnosti mytí a sušení, která je jak jinak než A. Hlučnost je parádních 46 dB, takže se nemusíte bát, že by vás či vaše sousedy myčka během své činnosti jakkoliv rušila. Bonusem je vysoce spolehlivý invertorový motor, který je charakteristický svou maximální spolehlivostí.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Myčka nádobí Beko DFN 26321 W dostala do výbavy systém WaterSafe, který chrání před přetečením myčky. Samozřejmostí je příborová přihrádka s vlastním mycím ramenem, což zaručuje efektivní mytí příborů, šálků a dalších drobnějších kousků nádobí.

Díky systému Acrobat můžete podle libosti měnit výšku horního koše i v případě, že je úplně plný. Program Auto funguje na systému inteligentních senzorů, jež hlídají znečištění nádobí a podle toho pak zvolí ideální mycí program i ostatní parametry, takže je dosaženo maximální kvality mytí při minimální spotřebě elektrické energie.

Program Quick & Clean patří k nejrychlejším programům na mytí nádobí vůbec. Zvládne totiž umýt celý obsah myčky během 58 minut s výsledkem mytí AAA, což je super. Speciální antibakteriální těsnění brání šíření nežádoucích bakterií v interiéru myčky, čímž je zajištěna 100 % hygienická čistota.

K dispozici máte celkem 6 programů s možností odloženého startu. Nastavení myčky Beko DFN 26321 W zobrazuje přehledný a velmi moderní LCD displej umístěný na čelní straně.

Parametry

Výrobce: Beko
Zařazení: volně stojící myčka nádobí
Způsob umístění:
Hlučnost: 46 dB
Účinnost mytí: A
Počet programů: 6
Spotřeba vody: 10 l
Energetická třída: A++
Roční spotřeba el. energie: 262 kWh
Výška: 85 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost:

Fotografie

Beko DFN 26321 W

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Myčka Beko DFN 26321 W je naprosto vyhovujícím spotřebičem, který zvládne rychle, šetrně a hlavně s maximální účinností umýt všechno vaše nádobí bez jediné chybičky. Nastavitelná výška roštů je velkým plusem, stejně jako snadné ovládání a mnoho vychytávek, včetně odloženého startu. Invertorový motor s desetiletou zárukou je takovým malým bonusem, spolu s tichým chodem a nízkou spotřebou. Za nás rozhodně palec nahoru. Můžete porovnat s myčkou Beko DIS 26010, jejíž recenzi tu také najdete.

Design
8.5
Ovládání
9.5
Údržba
9
Klady
  • snadné ovládání
  • změna výšky roštů
  • šuplík i koš na příbory
Zápory
  • krátký program hůře myje
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této myčce Beko najdete na stránkách výrobce zde.

Nejprodávanější myčky nádobí

Podobné články, co by vás mohly zajímat

1 komentář
  1. dobry den jsem strasne nastvana na mycku bekodf6838 protoze kose v mycce po pouzivani nevim 4roky na obou dvou kosich vystoupla rez a operadla na talire postupne upadavaji tak jeste tak par tydnu a nebudu mit o co oprit talire proto mycku beko uz ne s pozdravem NOVOTNA VERA

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo