Výhodný

Beko DFS 28020 W

Kompaktní volně stojící myčka Beko DFS 28020 W se vmáčkne do malých a středně velkých domácností, za což vděčí své šířce, která je pouhých 45 cm. Kapacita myčky je až 10 sad nádobí, přičemž během jednoho mycího cyklu spotřebuje jen 9 litrů vody, tedy 2520 l ročně. Má nízkou spotřebu elektrické energie díky zařazení v úsporné třídě A++, za rok je to slušných 211 kWh.

Účinnost mytí i sušení je třídy A, což je ideální. Hlučnost dosahuje maximálních 46 dB, takže patří k tišším modelům, k čemuž přispívá také spolehlivý BLDC motor, který je tzv. bezkartáčový.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

K dispozici má Beko DFS 28020 W celkem 8 různých programů a k tomu 5 přídavných funkcí. Díky funkci odloženého startu může myčka pracovat i v případě, že vůbec nejste doma. Maximálně šetrná je ke sklu, ať už skleničkám či ostatnímu skleněnému nádobí.

Systém WaterSafe zajišťuje maximální bezpečnost proti poškození spotřebiče, neboť zabraňuje úniku vody do myčky tím, že se v případě potřeby sama automaticky vypne.

S poloviční náplní můžete klidně mýt nádobí, i když není myčka zcela zaplněná. Přehledný LCD displej vás informuje o všem potřebném, včetně indikace množství soli a leštidla. Z programů je skvělý například Mini 30, Předmytí, Eco 50 či Quick & Clean. Speciální antibakteriální těsnění brání šíření bakterií uvnitř myčky.

Parametry

Výrobce: Beko
Zařazení: volně stojící myčka nádobí
Způsob umístění:
Hlučnost: 46 dB
Účinnost mytí: A
Počet programů: 8
Spotřeba vody: 9 l
Energetická třída: A++
Roční spotřeba el. energie: 211 kWh
Výška: 85 cm
Šířka: 45 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 45 kg

Fotografie

beko dfs-28020-w

Závěrečné hodnocení

8.5 Celkové hodnocení

Myčka Beko DFS 28020 W má tichý chod, disponuje velkým vnitřním prostorem, jednoduše se obsluhuje a dosahuje perfektních výsledků mytí i sušení, neboť nádobí je opravdu pěkně umyté, a to i při použití krátkého programu o délce 30 minut. Programová nabídka je vyhovující, stejně jako různé funkce. Tato myčka má rozhodně co nabídnout. Pro srovnání se podívejte na recenzi myčky Beko DIS 26010.

Design
8
Ovládání
8.5
Údržba
9
Klady
  • tichý chod
  • poměr cena/výkon
  • celkem velký vnitřní prostor
Zápory
  • do vrchního koše se díky tvarování hůře rovnají hrníčky
  • poměrně hlučná
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této myčce Beko najdete na stránkách výrobce zde.

Nejprodávanější myčky nádobí

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Reply
    Alena Pacalová 9.11.2018 v 11:47

    Po dvou letech užívání rezivějí koše,jelikož jsem zjistila až po záruční době nelze reklamovat,doporučuji prodlouženou záruční dobu ,kde by byla možnost tuto vadu reklamovat

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo