Cena / kvalita

Beko DSS 28020 X

Vestavná myčka nádobí Beko DSS 28020 X je vhodná zejména pro jednotlivce či středně velkou rodinu s maximálně třemi až čtyřmi členy. Po jejím zakomponování do kuchyňské linky získáte praktického pomocníka, který spotřebuje na jeden mycí cyklus jen 9 litrů vody, tedy 2520 l za rok, což je oproti ručnímu mytí opravdu úžasná úspora. Kapacita myčky je na 10 sad nádobí, přičemž odhadovaná roční spotřeba elektrické energie činí 211 kWh.

Pokud jde o účinnost mytí a sušení, ty dosahují třídy A. Díky šířce 45 cm jí vmáčknete i do malé kuchyně. Hlučnost myčky Beko DSS 28020 X je pouhých 46 dB, za což vděčí tichému a velmi spolehlivému invertorovému motoru ProSmart, který je oblíbený pro svou vyšší mechanickou odolnost, celkovou životnost i regulaci.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Myčka Beko DSS 28020 X zaujme zejména skvělým poměrem výkon/cena. Nechybí WaterSafe+ zabraňující úniku vody, s poloviční náplní není nutné čekat na naplnění celé kapacity myčky.

Celkově máte k dispozici 8 spolehlivých programů. Funkce Fast+ zkracuje programy, navíc vás potěší možnost odloženého startu. Mechanický systém Glass Care, je určen pro šetrné mytí skla a senzor zašpinění měří stupen znečištění vody.

Program Quick & Clean patří k nejrychlejším programům, díky kterému umyjete celou náplň myčky za 58 minut. Program Mini 30 myčky je ideální pokud myjete jen lehce znečištěné nádobí a sklo, jeho délka je pouhých 3O minut a vystačí si s teplotou 35°, takže nádobí bude čisté a přitom ušetříte čas i energii.

Samozřejmostí dětská pojistka a také vodní senzor, který podle tvrdosti, teploty a znečištění vody nadávkuje mycí prostředek. Beko DSS 28020 X má také samočisticí filtr EvenClean, multifunkční výsuvný koš i výškově nastavitelný koš Acrobat. Vzhledem k tomu, že se jedná o vestavnou myčku, vás překvapí displej, na kterém se zobrazuje čas a další důležité údaje.

Parametry

Výrobce: Beko
Zařazení: vestavná myčka nádobí
Způsob umístění: vestavné
Hlučnost: 46 dB
Účinnost mytí: A
Počet programů: 8
Spotřeba vody: 9 l
Energetická třída: A++
Roční spotřeba el. energie: 211 kWh
Výška: 82 cm
Šířka: 45 cm
Hloubka: 54.8 cm
Hmotnost: 45 kg

Fotografie

beko-dss-28020-x

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

S vestavnou myčkou Beko DSS 28020 X pořídíte tichý, ale velmi šikovný spotřebič, který i při krátkých programech a nižší teplotě umyje i vysuší každý kousek nádobí naprosto dokonale. Ovládání je jednoduché a díky automatickému programu zcela bezproblémové. Myčka je skvělá do malé kuchyně. Pokud byste chtěli srovnání s jiným modelem, můžete si přečíst recenzi k Beko DSN 28330 X.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
Klady
  • jednoduché ovládání
  • poměr cena/výkon
  • krátký program
  • tichá
  • malá
Zápory
  • návod
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této myčce Beko najdete na stránkách výrobce zde.

 

Nejprodávanější myčky nádobí

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo