Cena / kvalita

Beko DSS 28020 X

Vestavná myčka nádobí Beko DSS 28020 X je vhodná zejména pro jednotlivce či středně velkou rodinu s maximálně třemi až čtyřmi členy. Po jejím zakomponování do kuchyňské linky získáte praktického pomocníka, který spotřebuje na jeden mycí cyklus jen 9 litrů vody, tedy 2520 l za rok, což je oproti ručnímu mytí opravdu úžasná úspora. Kapacita myčky je na 10 sad nádobí, přičemž odhadovaná roční spotřeba elektrické energie činí 211 kWh.

Pokud jde o účinnost mytí a sušení, ty dosahují třídy A. Díky šířce 45 cm jí vmáčknete i do malé kuchyně. Hlučnost myčky Beko DSS 28020 X je pouhých 46 dB, za což vděčí tichému a velmi spolehlivému invertorovému motoru ProSmart, který je oblíbený pro svou vyšší mechanickou odolnost, celkovou životnost i regulaci.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Myčka Beko DSS 28020 X zaujme zejména skvělým poměrem výkon/cena. Nechybí WaterSafe+ zabraňující úniku vody, s poloviční náplní není nutné čekat na naplnění celé kapacity myčky.

Celkově máte k dispozici 8 spolehlivých programů. Funkce Fast+ zkracuje programy, navíc vás potěší možnost odloženého startu. Mechanický systém Glass Care, je určen pro šetrné mytí skla a senzor zašpinění měří stupen znečištění vody.

Program Quick & Clean patří k nejrychlejším programům, díky kterému umyjete celou náplň myčky za 58 minut. Program Mini 30 myčky je ideální pokud myjete jen lehce znečištěné nádobí a sklo, jeho délka je pouhých 3O minut a vystačí si s teplotou 35°, takže nádobí bude čisté a přitom ušetříte čas i energii.

Samozřejmostí dětská pojistka a také vodní senzor, který podle tvrdosti, teploty a znečištění vody nadávkuje mycí prostředek. Beko DSS 28020 X má také samočisticí filtr EvenClean, multifunkční výsuvný koš i výškově nastavitelný koš Acrobat. Vzhledem k tomu, že se jedná o vestavnou myčku, vás překvapí displej, na kterém se zobrazuje čas a další důležité údaje.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Beko
Zařazení:vestavná myčka nádobí
Způsob umístění:vestavné
Hlučnost:46 dB
Účinnost mytí:A
Počet programů:8
Spotřeba vody:9 l
Energetická třída:A++
Roční spotřeba el. energie:211 kWh
Výška:82 cm
Šířka:45 cm
Hloubka:54.8 cm
Hmotnost:45 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Beko DSS 28020 X

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

S vestavnou myčkou Beko DSS 28020 X pořídíte tichý, ale velmi šikovný spotřebič, který i při krátkých programech a nižší teplotě umyje i vysuší každý kousek nádobí naprosto dokonale. Ovládání je jednoduché a díky automatickému programu zcela bezproblémové. Myčka je skvělá do malé kuchyně. Pokud byste chtěli srovnání s jiným modelem, můžete si přečíst recenzi k Beko DSN 28330 X.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
KLADY
 • jednoduché ovládání
 • poměr cena/výkon
 • krátký program
 • tichá
 • malá
ZÁPORY
 • návod
Napsat hodnocení

Více o této myčce Beko najdete na stránkách výrobce zde.

 

Nejprodávanější myčky nádobí

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz