Beko DTC 36810 W

Máte málo času? Nebaví vás mýt nádobí, leštit skleničky a drhnout pekáče? Nejlepším řešením je pořídit si myčku na nádobí. Ušetříte nejen čas, ale i vodu. Výhodou je i malá spotřeba elektrické energie. Výrobek patří do řady A+ a má tichý provoz.

Myčka Beko DTC 36810 W je vhodná do menších kuchyní a pro domácnosti s méně členy. Hodí se také do menších firem, či na chalupu. Tento produkt se řadí mezi větší stolní myčky.

Vyrábí se i mnoho menších stolních myček na 4 sady nádobí. Odpadne vám hodně práce a čas můžete strávit třeba rodinou, či jinými činnostmi. Vyzkoušíme za vás tento model a zhodnotíme jeho praktičnost a funkčnost.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Výrobek, ač je relativně malý – 60 x 55 x 50 cm, skýtá překvapivě dost vnitřního prostoru. Tato myčka je vhodná až na 8 sad nádobí na jedno umytí… Není problém umýt i pekáček, či menší hrnce. Obsahuje dva prostorné koše a košík na příbory.

Produkt má přehledný LCD display v pravém horním rohu, kde se dotykově ovládá. Tato myčka se vyrábí v elegantní bílé barvě. Novinkou je, že vnitřek tohoto produktu je osvětlen.

zpět k obsahu ↑

Funkce

Beko DTC 36810 W disponuje šesti programy. Eco 50 – šetřící spotřebu vody a energie. Standardní program je nejvíce klienty využíván. Intensive 70 – pro mytí hodně znečištěného nádobí, jako jsou zaschlé zbytky, či připečené nádobí. 90minutový – do hodiny a půl máte umyto a usušeno. GlassCare – pro mytí a leštění skla a též je tu program Předmytí – pro oplach nádobí a příborů.

Do těchto myček je nejvhodnější použít kapsle jako mycí prostředek. Ručně se přidává sůl a leštěnka. Nezapomeňme, že výrobek má funkci odloženého startu a to 0,5 – 24 hodin. Průměrná spotřeba vody je 8 litrů na jedno umytí.

zpět k obsahu ↑

Náš test

Do myčky jsme vložili skleničky, dezertní misky, skleněné talíře a příbory. Byli jsme překvapeni, kolik se vešlo tohoto nádobí do drátěných košů. Přidali jsme leštidlo a mycí kapsli. Spustili jsme program GlassCare a vyčkali jsme na výsledek. Po umytí jsme vyndali obsah myčky a vše bylo dobře umyté, suché, vyleštěné. A bez kapek na skle.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Beko
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:49 dB
Účinnost mytí:A
Počet programů:6
Spotřeba vody:8 l
Energetická třída:A+
Roční spotřeba el. energie:205 kWh
Displejano
Výška:60 cm
Šířka:55 cm
Hloubka:50 cm
Hmotnost:25.5 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Beko DTC 36810 W

Beko DTC 36810 W

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení
Myčka je vhodná do menších kuchyní

K tomuto produktu jsme obdrželi srozumitelný návod, informace o údržbě a manuál k programům. Líbilo se nám osvětlení a prostornost této menší myčky. S testem jsme byli spokojeni, a proto můžeme tento produkt doporučit. Cenově je myčka Beko DTC 36810 velmi příznivá. Dá se pořídit do šesti tisíc korun. Pro menší domácnosti o 2-3 lidech je tato myčka plně dostačující a lze jí umístit téměř kamkoliv. Jen jedna věc nám vadila a to, že výrobek má krátký přívodní kabel. Lidé jsou koumáci a věříme, že i s tímto problémem si dokážou poradit.

Design
9.0
Ovládání
9.0
Údržba
9.0
KLADY
 • tichý chod myčky
 • poměr cena/výkon
 • snadné ovládání
 • pěkný design
Napsat hodnocení

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Electroworld.

Nejprodávanější myčky nádobí

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz