Beko DSN 28330 X

Vestavná myčka Beko DSN 28330 X je mezi spotřebiči tohoto druhu opravdu skvostem. Pro začátek zaujme úžasným designem, jednoduchými geometrickými liniemi a naprosto minimalistickými ovládacími prvky. Bílý lakovaný kov se snoubí s nerezovým panelem v horní části myčky.

Energetickou náročnost ovlivňuje inovativní invertorový motor, který přispívá k nízké spotřebě elektrické energie, díky čemuž se Beko DSN 28330 X řadí do energetické třídy A+++, tedy té nejúspornější, ostatně odhadovaná roční spotřeba je 234 kWh.

Použitím speciálního dolního ramene AquaIntense je minimální i spotřeba vody, která na jeden mycí cyklus nepřekračuje množství 10 litrů. Myčka Beko DSN 28330 X patří k velmi tichým modelům s hlučností maximálních 44 dB.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Beko DSN 28330 X disponuje celkem 8 mycími programy. Potěší vás technologie GlassShield, jež používá senzory, které během mycího procesu brání poškození skleniček a dalšího skleněného nádobí. Program Quick & Clean zvládne všechno nádobí vložené do myčky umýt i usušit za pouhých 58 minut, což je opravdu rekordní čas.

Díky systému Acrobat je možné měnit výšku horního koše, i když je zcela zaplněn. Radost vám udělá extra sušení Steam Gloss, stejně jako antibakteriální těsnění, které brání šíření nežádoucích bakterií i jejich zárodků. Nechybí ani příborová přihrádka či možnost odloženého startu. Samozřejmostí je systém WaterSafe+, který brání úniku vody v případě poruchy či výpadku proudu.

Parametry

Výrobce: Beko
Zařazení: vestavná myčka nádobí
Způsob umístění: vestavné
Hlučnost: 44 dB
Účinnost mytí: A
Počet programů: 8
Spotřeba vody: 10 l
Energetická třída: A+++
Roční spotřeba el. energie: 234 kWh
Výška: 82 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 43 kg

Fotografie

beko-dsn-28330-x

Závěrečné hodnocení

8.5 Celkové hodnocení

Celkově nás vestavná myčka Beko DSN 28330 X potěšila tichým chodem, velmi zajímavými funkcemi, nízkou spotřebou vody i úsporou elektrické energie. Nádobí je čisté, nikde žádné šmouhy a skleničky úžasně lesklé. Skvělý je posuvný horní koš, ale také koš na příbory. Za nás určitě dáváme oba palce nahoru. Neváhejte porovnat s myčkou Beko DSS 28020 X.

8.5Naše hodnocení
Design
8.5
Ovládání
8
Údržba
8.5
5.3Hodnocení čtenářů
Design
8
Ovládání
6
Údržba
2
Klady
 • tichá
 • pěkný design
 • spotřeba vody
 • vnitřní osvětlení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této myčce Beko najdete na stránkách výrobce zde.

 

Nejprodávanější myčky nádobí

Podobné články, co by vás mohli zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
 1. 2.65
  Design
  80
  Ovládání
  60
  Údržba
  20

  Beko dsn 28330x z roku 2016. 4 roky používáno na 50%. Poslední 2 roky plné nasazení ukončeno totální poruchou řídícího modulu u displeje. Černý displej vše KO! Zasmrděl smd tranzistor a kdoví co ještě. Nový ŘM za 2500 Kč bez práce :(.
  Záruka 2 roky s možností prodloužení na 5 let a pak se to p***** pod heslem Zeměkoule na jedno použití. Meziroční růst výroby odpadů…..

  Klady: Dobrá účinnost mytí. Nízká spotřeba. Dobré ovládání.
  Zápory: Po 6letech nastala "mozková mrtvice", zapůsobila změnu na elektroodpad. Nepomohla ani přepěťová ochrana.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo