Beko DSN 28330 X

Vestavná myčka Beko DSN 28330 X je mezi spotřebiči tohoto druhu opravdu skvostem. Pro začátek zaujme úžasným designem, jednoduchými geometrickými liniemi a naprosto minimalistickými ovládacími prvky. Bílý lakovaný kov se snoubí s nerezovým panelem v horní části myčky.

Energetickou náročnost ovlivňuje inovativní invertorový motor, který přispívá k nízké spotřebě elektrické energie, díky čemuž se Beko DSN 28330 X řadí do energetické třídy A+++, tedy té nejúspornější, ostatně odhadovaná roční spotřeba je 234 kWh.

Použitím speciálního dolního ramene AquaIntense je minimální i spotřeba vody, která na jeden mycí cyklus nepřekračuje množství 10 litrů. Myčka Beko DSN 28330 X patří k velmi tichým modelům s hlučností maximálních 44 dB.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Beko DSN 28330 X disponuje celkem 8 mycími programy. Potěší vás technologie GlassShield, jež používá senzory, které během mycího procesu brání poškození skleniček a dalšího skleněného nádobí. Program Quick & Clean zvládne všechno nádobí vložené do myčky umýt i usušit za pouhých 58 minut, což je opravdu rekordní čas.

Díky systému Acrobat je možné měnit výšku horního koše, i když je zcela zaplněn. Radost vám udělá extra sušení Steam Gloss, stejně jako antibakteriální těsnění, které brání šíření nežádoucích bakterií i jejich zárodků. Nechybí ani příborová přihrádka či možnost odloženého startu. Samozřejmostí je systém WaterSafe+, který brání úniku vody v případě poruchy či výpadku proudu.

Parametry

Výrobce: Beko
Zařazení: vestavná myčka nádobí
Způsob umístění: vestavné
Hlučnost: 44 dB
Účinnost mytí: A
Počet programů: 8
Spotřeba vody: 10 l
Energetická třída: A+++
Roční spotřeba el. energie: 234 kWh
Výška: 82 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 43 kg

Fotografie

beko-dsn-28330-x

Závěrečné hodnocení

8.5 Celkové hodnocení

Celkově nás vestavná myčka Beko DSN 28330 X potěšila tichým chodem, velmi zajímavými funkcemi, nízkou spotřebou vody i úsporou elektrické energie. Nádobí je čisté, nikde žádné šmouhy a skleničky úžasně lesklé. Skvělý je posuvný horní koš, ale také koš na příbory. Za nás určitě dáváme oba palce nahoru. Neváhejte porovnat s myčkou Beko DSS 28020 X.

8.5Naše hodnocení
Design
8.5
Ovládání
8
Údržba
8.5
5.3Hodnocení čtenářů
Design
8
Ovládání
6
Údržba
2
Klady
 • tichá
 • pěkný design
 • spotřeba vody
 • vnitřní osvětlení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této myčce Beko najdete na stránkách výrobce zde.

 

Nejprodávanější myčky nádobí

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Eliška Vachková – autor článku

Eliška Vachková – autor článku

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. 2.65
  Design
  80
  Ovládání
  60
  Údržba
  20

  Beko dsn 28330x z roku 2016. 4 roky používáno na 50%. Poslední 2 roky plné nasazení ukončeno totální poruchou řídícího modulu u displeje. Černý displej vše KO! Zasmrděl smd tranzistor a kdoví co ještě. Nový ŘM za 2500 Kč bez práce :(.
  Záruka 2 roky s možností prodloužení na 5 let a pak se to p***** pod heslem Zeměkoule na jedno použití. Meziroční růst výroby odpadů…..

  Klady: Dobrá účinnost mytí. Nízká spotřeba. Dobré ovládání.
  Zápory: Po 6letech nastala "mozková mrtvice", zapůsobila změnu na elektroodpad. Nepomohla ani přepěťová ochrana.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo