Beko DSN 28330 X

Vestavná myčka Beko DSN 28330 X je mezi spotřebiči tohoto druhu opravdu skvostem. Pro začátek zaujme úžasným designem, jednoduchými geometrickými liniemi a naprosto minimalistickými ovládacími prvky. Bílý lakovaný kov se snoubí s nerezovým panelem v horní části myčky.

Energetickou náročnost ovlivňuje inovativní invertorový motor, který přispívá k nízké spotřebě elektrické energie, díky čemuž se Beko DSN 28330 X řadí do energetické třídy A+++, tedy té nejúspornější, ostatně odhadovaná roční spotřeba je 234 kWh.

Použitím speciálního dolního ramene AquaIntense je minimální i spotřeba vody, která na jeden mycí cyklus nepřekračuje množství 10 litrů. Myčka Beko DSN 28330 X patří k velmi tichým modelům s hlučností maximálních 44 dB.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Beko DSN 28330 X disponuje celkem 8 mycími programy. Potěší vás technologie GlassShield, jež používá senzory, které během mycího procesu brání poškození skleniček a dalšího skleněného nádobí. Program Quick & Clean zvládne všechno nádobí vložené do myčky umýt i usušit za pouhých 58 minut, což je opravdu rekordní čas.

Díky systému Acrobat je možné měnit výšku horního koše, i když je zcela zaplněn. Radost vám udělá extra sušení Steam Gloss, stejně jako antibakteriální těsnění, které brání šíření nežádoucích bakterií i jejich zárodků. Nechybí ani příborová přihrádka či možnost odloženého startu. Samozřejmostí je systém WaterSafe+, který brání úniku vody v případě poruchy či výpadku proudu.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Beko
Zařazení:vestavná myčka nádobí
Způsob umístění:vestavné
Hlučnost:44 dB
Účinnost mytí:A
Počet programů:8
Spotřeba vody:10 l
Energetická třída:A+++
Roční spotřeba el. energie:234 kWh
Výška:82 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:57 cm
Hmotnost:43 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Beko DSN 28330 X

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8.5 Hodnocení

Celkově nás vestavná myčka Beko DSN 28330 X potěšila tichým chodem, velmi zajímavými funkcemi, nízkou spotřebou vody i úsporou elektrické energie. Nádobí je čisté, nikde žádné šmouhy a skleničky úžasně lesklé. Skvělý je posuvný horní koš, ale také koš na příbory. Za nás určitě dáváme oba palce nahoru. Neváhejte porovnat s myčkou Beko DSS 28020 X.

Design
8.5
Ovládání
8
Údržba
8.5
KLADY
 • tichá
 • pěkný design
 • spotřeba vody
 • vnitřní osvětlení
Napsat hodnocení

Více o této myčce Beko najdete na stránkách výrobce zde.

 

Nejprodávanější myčky nádobí

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz