Recenze Bosch SMI46KS01E

Vestavná myčka nádobí Bosch SMI46KS01E má kapacitu 13 sad nádobí a využívat jí mohou jednotlivci, páry, ale i početnější domácnosti o čtyřech až pěti členech. Díky hlučnosti, která nepřekračuje 46 dB, je tato myčka dokonale tichá a nikdy vás během svého mycího cyklu neruší. Navíc může klidně pracovat i v noci a nebude obtěžovat ani vaše sousedy.

Účinnost mytí je třídy A se spotřebou vody 9,5 litrů na jeden cyklus. Pro účinnost sušení platí rovněž třída A. Roční spotřeba elektrické energie činí 262 kWh, čímž se myčka nádobí Bosch SMI46KS01E řadí do energetické třídy A++.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Myčka Bosch SMI46KS01E je poháněna výkonným a velmi odolným motorem EcoSilence DriveTM, díky kterému je zajištěn tichý provoz a nízká spotřeba energie i vody. Zásuvka VarioDrawer umožňuje svou flexibilitou uložení příborů i drobných kuchyňských potřeb a tím maximální využití celého jejího prostoru. K dispozici je celkem 6 programů (intenzivní 70°C, auto 45-65°C, Eco 50°C, sklo 40°C, hodinový 65°C + předmytí) a 5 mycích teplot.

Dávkovací asistent se postará o to, že tableta vklouzne do malé záchytné misky, kde je přímým a přesně mířeným proudem vody okamžitě rozpuštěna. Tím se mycí prostředek dostane do celého prostoru myčky, a nádobí bude rovnoměrně umyto, takže z myčky vyjde úplně čisté, aniž by hrozilo, že najdete nerozpuštěnou tabletu někde na dně myčky.

Horní koš je výškově nastavitelný a to, i když je zcela zaplněn a vysunutý, což je umožněno díky systému RackMatic. Stačí jen stisknout páčky po stranách koše a přenastavit si jeho výšku celkem do 3 různých úrovní. Snadno tak do koše vmáčknete i velké hrnce a jiné objemnější nádobí.

Technologie ActiveWater využije každou kapku vody tím, že optimalizuje filtrační technologii, rychleji ohřeje vodu a zajistí její cirkulaci po celé myčce díky vyššímu výkonu čerpadla. Myčka nádobí Bosch SMI46KS01E má ve výbavě režim varioSpeed Plus, s jehož pomocí se zkracuje doby mytí nádobí až o 66 %. Během minimální doby tak umyjete velké množství nádobí.

Uvítáte funkci HygienaPlus, která je perfektní na mytí takového nádobí, jež má vysoké požadavky na hygienu, ať už jde o nádobí pro děti, alergiky atd. Jakmile dojde cyklus myčky do fáze oplachování, teplota se zvýší na 70°C ay to po dobu 10 minut.

Tím dochází k likvidaci až 99 % všech nežádoucích bakterií a mikrobů. Systém AquaStop, který zahrnuje dvouvrstvou hadici, bezpečnostní ventil a podlahovou vanu, je zárukou 100 % ochrany proti škodám, které by mohla způsobit voda.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Bosch
Zařazení:vestavná myčka nádobí
Způsob umístění:vestavné
Hlučnost:46 dB
Účinnost mytí:A
Počet programů:6
Spotřeba vody:9.5 l
Energetická třída:A++
Roční spotřeba el. energie:262 kWh
Výška:81,5 cm
Šířka:59,8 cm
Hloubka:57,3 cm
Hmotnost:37 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

Bosch SMI46KS01E

zpět k obsahu ↑

Zajímají vás detaily? Přečtěte si Návod – Bosch SMI46KS01E

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8 Hodnocení

Myčka Bosch SMI46KS01E splňuje v podstatě vše, co se od spotřebičů této značky očekává. Je tichá, snadno se instaluje i ovládá, a nádobí myje i suší na výbornou. Potěší šuplík na příbory i automatické vypnutí myčky po skončení cyklu, navíc si vnitřní prostor přizpůsobíte podle vlastních potřeb. Rozhodně si zaslouží oba palce nahoru. Porovnejte s jinou myčkou stejné značky jako například Bosch SMS 46GI05E.

Design
8.5
Ovládání
8
Údržba
8
KLADY
 • tichá
 • snadná instalace
 • šuplík na příbory
 • myčka se po skončení programu sama vypne
ZÁPORY
 • zadní nožička by mohla jít více vysunout
 • plastová vana
 • zpracování by mohlo být kvalitnější
 • montážní návod
Napsat hodnocení

Více o této myčce Bosch najdete na stránkách výrobce zde.

Nejprodávanější myčky nádobí

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz