Cena / kvalita

Bosch SMV25AX01E

Vestavná myčka Bosch SMV25AX01E má plně integrovaný panel a hodí se do jakéhokoliv interiéru. Kapacita myčky je slušných 12 sad nádobí, takže dostačující pro tří až čtyř člennou domácnost. Pod kapotou se skrývá vysoce kvalitní a velmi spolehlivý motor EcoSilence Drive, který je charakteristický úsporností a tichým chodem.

Ostatně průměrná spotřeba vody na jedno umytí nádobí, respektive jeden mycí cyklus je 9,5 litrů vody, zatímco roční spotřeba elektrické energie činí 258 kWh. K úspoře přispívá také zařazení v energetické třídě A++, tedy druhé nejlepší. Velkým plusem je také nízká hlučnost, která dosahuje maximálně 44 dB, takže se dá říci, že o myčce ani nebudete vědět, když bude pracovat.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Bosch SMV25AX01E nabízí 5 mycích programů ve 3 různých teplotách, takže si poradí i s připálenou pánví a podobně. Pro úsporné a inteligentní mytí jakéhokoliv nádobí jsou k dispozici systémy AquaSenzor či LoadSenzor, které zvládnou rozeznat množství vloženého nádobí i míru znečištění a tomu pak přizpůsobit optimální parametry mytí, ať už množství vody nebo její teplotu.

Bezpečnostní systém AquaStop zabraňuje případnému vytopení sousedů, pokud by došlo k nečekané poruše myčky, a to díky dvouvrstvé přívodové hadici, bezpečnostnímu ventilu a plovákovému spínači.

Technologie šetrné péče o sklo se postará o co nejcitlivější zacházení s každou jednotlivou skleničkou. Nechybí ani červený bod InfoLight, který se po celou dobu mytí promítá na zem a ohlašuje tak, že je myčka v chodu.

Bosch SMV25AX01E má také hydraulický systém ActiveWater, což je speciální proplachovací technologie zajišťující maximální využití celého množství vody až do poslední kapičky.

Funkce VarioSpeed Plus zkracuje dobu mytí až o 66 %, na konec programu pak upozorňuje zvuková signalizace. Ovládání myčky je jednoduché, rychlé a zcela intuitivní pomocí tlačítek na horní straně dvířek. Elektronický ukazatel informuje v případě nedostatku soli a leštidla. Velmi praktický je i speciální systém Auto 3v1, který rozpozná druh pracího prostředku, který jsme použili a tomu automaticky přizpůsobit mytí.

Parametry

Výrobce: Bosch
Zařazení: vestavná myčka nádobí
Způsob umístění: vestavné
Hlučnost: 48 dB
Účinnost mytí: A
Počet programů: 5
Spotřeba vody: 9.5 l
Energetická třída: A++
Roční spotřeba el. energie: 258 kWh
Výška: 81,5 cm
Šířka: 59,8 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 32 kg
Aqua Stop: ano
Auto program: ano
Intenzivní program: ano
FuzzyLogic: ano

Fotografie

bosch smv25ax01e

Bosch SMV25AX01E

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Vestavná myčka Bosch SMV25AX01E zaujme zejména tichým chodem. Programová nabídka je trochu chudší, ale na standardní mytí to postačí. Různé vychytávky její používání ulehčují, zvlášť ochrana proti vytopení nebo proplachovací technologie. Bezpečnostní prvky také nechybí, ani šetrná péče o sklo, takže za nás určitě malý palec nahoru vztyčíme. Možná vás o něco více zaujme Bosch SMV46KX01E, která je na tom o trochu lépe.

9Naše hodnocení
Design
9.5
Ovládání
9
Údržba
9
10Hodnocení čtenářů
Design
10
Ovládání
10
Údržba
10
Klady
 • tichá
 • dobře suší
 • košíček na příbory
Zápory
 • horší vnitřní uspořádání
 • trny jsou na pevno - nejsou sklopné
 • chybí odložený start
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této myčce Bosch najdete na stránkách výrobce zde.

 

Nejprodávanější myčky nádobí

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. 5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Myčka myje tiše a dobře, ale chybí mi ještě kratší program než jen 60 minutový.

  Klady: snadné ovládání
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo