Albi

Albi je česká firma, která se proslavila deskovými hrami vlastní produkce. Kdo by dnes neznal Osadníky z Katanu nebo Carcasonne. Tím ale sortiment nekončí. Albi cílí především na zábavu a pobavení – jejich motto zní: „Malý dárek pro velkou radost“, a tak zde najdete vše od dárkových předmětů po netradiční bytové doplňky.

Albi

Logo – Albi

Představení e-shopu

Společnost Albi, oficiální název ALBI Česká republika a.s., vznikla již v roce 1993. Založili ji Antonín Kokeš a Jaromír Kovařík, přičemž v čele firmy je od roku 2003 pouze pan Kokeš. Na českém trhu je tato firma považovaná za největšího prodejce her, dárkových předmětů a přání. Čechami to ale nekončí, firma úspěšně expandovala také na Slovensko a do Polska.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Na Albi.cz můžete pořídit deskové hry pro děti, rodinu i večery s přáteli nebo s partnerem. Ať už raději testujete vědomosti, plánujete složité strategie nebo hledáte nenáročné odreagování, v Albi jsou připraveni na vše. V nabídce jsou rovněž puzzle a hlavolamy od klasiky ježka v kleci po zcela nové možnosti, jak si namáhat mozek.

Co se týče dárkového sortimentu, tak zde seženete dárečky a přání na míru pro speciální příležitosti, svátky či jen tak pro pobavení vás a vašich blízkých včetně legračních dekorací a oblečení. Najdete zde také vzdělávací interaktivní hry pro děti. Albi cílí jak na nejmenší, tak na dospělé. Nabídka je proto opravdu široká, avšak stále věrná původními konceptu – zábavě.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Albi.cz má kromě neustále aktualizovaného e-shopu také 27 značkových prodejen po celé republice. Zákazníci se mohou přidat do klubu deskovářů, kde za splněné úkoly získají přístup k testování nových her. Dále Albi najdete na vlastním kanále YouTube, který funguje jako forma podpory a pomoci při hraní deskových her.

Od 500 Kč je doprava zdarma a při nákupu nad 2000 Kč dostanete jako dárek jednu z nabízených her. Obchod nabízí slevu studentům a učitelům, kteří se prokážou průkazem ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE. Platit můžete při převzetí na dobírku nebo kartou online. Pro doručení si můžete vybrat mezi dopravci PPL, Českou poštou či přivezením zboží na Zásilkovnu.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
 • Získáte dopravu zdarma při nákupu nad 500 Kč
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Bankovní převodem
 • Platební karta
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9.5 Hodnocení
Prodejce her, hraček a doplňků

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9
9.7Hodnocení uživatelů
Přehlednost obchodu
9.7
Jednání se zákazníkem
9.8
Kvalita sortimentu
9.8
KLADY
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
 • rychlé doručení
 • komunikace
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

1 komentář
 1. Reagovat
  Lucie B. 26.10.2020 v 18:35
  4.3
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  80
  Kvalita sortimentu
  80

  Velice dlouhá doba doručení. Čekala jsem na svojí zásilku 10 dní než mi přišla.

  KLADY: přiznivé ceny široký sortiment
  ZÁPORY: dlouhá doba dodání
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz