BLUETOUCH

V obchodě Bluetouch pořídíte elektrické koloběžky a elektrokola. Nakoupíte zde online nebo osobně v showroomu v Praze. Na e-shopu Bluetouch.cz najdete kromě kompletního katalogu zboží i blog s články a aktuality ze světa elektrokoloběžek, akční a zlevněné produkty, nebo seznam služeb servisu. O novinky se s vámi Bluetouch podělí nejen na e-shopu, ale i na svých sociálních sítích.

BLUETOUCH

Představení e-shopu

Společnost Bluetouch, s.r.o. funguje na českém trhu už 11 let. Inspirací k uvedení elektrokoloběžek a elektrokol na český, slovenský a maďarský trh byli cesty provozovatelů do zemí východní Asie. Zde Bluetouch svá elektrovozítka i vyrábí a dohlíží na kvalitu výroby. Zákazníci, kteří v obchodě Bluetouch již nakoupili, ve svých recenzích chválí rychlost doručení zboží a ochotu personálu.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V sortimentu zboží obchodu Bluetouch najdete silné a výkonné, lehké městské elektrokoloběžky a elektrokoloběžky pro děti. K dispozici jsou náhradní díly na jednotlivé typy koloběžek a příslušenství jako jsou protiskluzové pásky, držáky na mobilní telefony, ochranné návleky, bezpečnostní zámky, sedačky či helmy. Zobrazenou nabídku koloběžek si vyfiltrujete podle kritérií jako výkon motoru, typ brzd, odpružení, maximální rychlosti, kapacity baterie nebo nosnosti.

Pokud jde o elektrokola, pořídíte zde modely značky Ruff Cycles. Vyberete si z modelů Biggie, Lil´Buddy nebo The Ruffian. K elektrokolům dokoupíte příslušenství jako jsou náhradní duše, stupačky, gripy, blatníky, brašny nebo nosiče. V nabídce Bluetouch najdete také elektrické motorky. Stylové choppery Glider značky Bluetouch najdete na e-shopu v sekci E-choppery. Pro seniory nebo osoby se sníženou mobilitou dále Bluetouch nabízí výkonný elektrický vozík ve stylu motorky, Rid-e, který můžete po odpojení pohonné jednotky používat i jako mechanický invalidní vozík.

Služby a ostatní

Elektrokoloběžky Bluetouch jsou kompletovány profesionálními techniky. Jakýkoliv pokus o rozebrání a samostatnou opravu stroje může způsobit poškození elektrokoloběžky a zrušit tak záruku výrobce. Pro servis elektroběžek a elektrokol proto zajeďte do servisního střediska Bluetouch v Praze, kde vám nezbytný servis provedou. V současné době využijete akce na repase baterií nebo přezutí pneumatik. Do servisu Bluetouch je potřeba se objednat, a pokud nejste z Prahy, Bluetouch pro vaši elektrokoloběžku zařídí i dopravu.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Platba na splátky
 • Bankovní převod
 • Dobírka

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce elektrokoloběžek a elektrokol

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • přehledný web
 • kvalita zboží
 • ochota
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo