Castorama

Castorama je řetězec hobbymarketů. Na e-shopu Castorama.pl najdete kompletní nabídku sortimentu zboží, odkaz na věrnostní program Castopro nebo aktuální leták s produkty ve slevě a v akci. Dále pak inspiraci, rady a články ohledně zahrady, stavby nebo dílny spolu s přehledem nabízených služeb. K dispozici je i vyhledávač prodejen či newsletter, ve kterém vám Castorama představí novinky v sortimentu. Ty najdete i na sociálních sítích obchodu Castorama.

Castorama

Představení e-shopu

První hobbymarket Castorama vznikl v roce 1969, blízko města Lille, ve Francii. O 20 let později, v roce 1989, provozuje Castorama ve Francii již 80 obchodů. Dnes je Castorama součástí anglické společnosti Kingfisher plc, která ji odkoupila společně s pobočkami obchodů řetězce Brico Dépôt, dříve odnoží společnosti Castorama. V obchodech Castorama dnes nakoupíte ve Francii a v Polsku. Zákazníci, kteří zde již nakoupili, ve svých recenzích chválí výběr zboží a ceny.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V katalogu zboží nakoupíte zahradní nábytek, bazény, sekačky a traktory, pokojové a venkovní rostliny, brány a ploty, zavlažovací systémy, postřikovače, kypřiče, trampolíny a další produkty ze sekce Zahrada. Záložka Kuchyně vám nabídne pracovní desky, dřezy, kuchyňské baterie, digestoře, topné desky, trouby, myčky a další spotřebiče, nebo lišty, skříně a kuchyňský nábytek. Do koupelny pořídíte vany, sprchové kouty, skříňky a umyvadla, dávkovače mýdla, koše na prádlo, toalety, regály, dveře nebo věšáky a držáky. Nakoupíte zde i osvětlení a elektroinstalační materiál, nejrůznější nářadí do dílny a garáže, dřevo a dřevěné desky, izolaci, obklady, silikony a lepidla, nebo nátěry, barvy, panely, tapety či impregnace a spoustu dalšího materiálu, doplňků či dekorací.

Služby a ostatní

Doplňkovým službami pro zákazníky jsou Castorive či Castorent. Díky Castorive nakoupíte, aniž byste museli vystoupit z auta. Zboží objednané přes internet či telefon vám naloží pracovníci obchodu přímo do auta či dodávky. Na vybraných pobočkách využijete i službu Castorent, kdy si proti kauci a za nízký poplatek vypůjčíte nářadí, které zrovna potřebujete. Při nákupech využijete i věrnostní program Castopro. Výhody věrnostního programu najdete na stránkách Castorama.pl.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

  • Doručení na adresu

Platební možnosti

  • Platební karta/Hotově
  • Bankovní převod
  • Dobírka

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Hobbymarket

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
Klady
  • široký sortiment
  • rychlost doručení
  • přehledný web
  • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo