Jíme zdravě

Internetový obchod Jíme zdravě je plný zajímavých námětů a receptů na zdravé vaření. Dozvíte se nejen důležité informace o zdravých surovinách a získáte inspiraci, ale můžete zde kromě kuchařských knih zakoupit i doplňky stravy pro vaše zdraví, psychickou pohodu a krásu.

Jíme zdravě

Představení e-shopu

E-shop Jíme zdravě vznikl ze studentského projektu a rozvinul se v prosperující firmu provozovanou společností VERDON CAPITE s.r.o. sídlem v Praze 2. E-shop je dílem lidí různých profesí (lékař, biochemička, kuchař, grafik, fotograf a další), které spojuje vášeň pro zdravé a dobré vaření.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V první sekci webových stránek „Chci vařit“ si vyselektujete recepty dle několika kritérií – podle denní doby, recepty z kuchařek nebo recepty podle surovin. V receptech podle denní doby naleznete návody na chutné snídaně, svačiny, obědy, večeře, zdravé mlsání, polévky, saláty a přílohy, nápoje, pomazánky, vánoční, vegetariánské, veganské, bezlepkové a bezlaktózové pokrmy.

V receptech z kuchařek se můžete nechat inspirovat z knih Jíme zdravě s dětmi, Jíme zdravě ze spíže, Jíme zdravě na podzim, Jíme zdravě do 30 minut nebo například v Grilovacím speciálu. V receptech podle surovin se kromě námětu na jídla, která z nich můžete vytvořit, dočtete zajímavosti a zdravotní benefity o každé z těchto surovin a proč ji do svého jídelníčku zařadit. Ve druhé sekci „Obchod“ si můžete zakoupit kuchařské knihy, doplňky stravy, plátěné tašky a videokurzy.

Služby a ostatní

S prémiovým členstvím, které vám e-shop umožňuje vyzkoušet zdarma, získáte mnoho bonusů a funkcí navíc – stovky receptů ze všech kuchařek, videokurzy, recepty na uvaření z ingrediencí, které právě máte v lednici nebo ve spíži, oblíbené recepty dostupné offline, aplikace a web bez reklam, týdenní plánovač jídel, vybrané recepty přímo pro vás, chytrý nákupní seznam atd.

V horní části webu naleznete novinky a produkty za akční ceny. Dle recenzí na internetu jsou zákazníci obchodu spokojení s jeho službami, recepty i zbožím. Obchod umožňuje vrácení nepoužitého zboží až do 30 dní. Vaši objednávku vám dopraví Česká pošta, Balíkovna nebo Zásilkovna. Zaplatit můžete online bankovním převodem, kartou, dobírkou nebo službou Twisto (objednávku zaplatíte až po 14 dnech společnosti Twisto).

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • Twisto

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Prodejce kuchařek a online receptů

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
Klady
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • přehledný web
 • kvalita zboží
 • online recepty
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
 1. Koupil jsem přípravek spánkový komplex, naprosto neúčinný, NEKUPOVAT!!!

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo