Ladylab je internetový obchod zaměřený na ženy, které se chtějí udržet ve formě nebo jsou v redukčním režimu. Ladylab nabízí spalovače tuku s originální recepturou, které je proslavily, ale i další produkty ze sportovní výživy např. protein, l-carnitin a další.

Při nákupu se můžete v případě dotazů obrátit na zákaznickou podporu, kde vám rádi poradí ohledně výběru vhodného doplňku stravy.

1x1.trans - Ladylab

Logo – Ladylab

 

Představení e-shopu

Ladylab je známý především díky spalovačům tuku, avšak v jejich sortimentu toho najdete mnohem víc. Kromě prodeje sportovní výživy se zabývají také nutričním poradenstvím, lze zakoupit knihu s připravenými jídelníčky nebo zažádat o sestavení jídelníčku na míru.

Na jejich stránkách najdete odkaz na blog s recepty, videa (cvičení doma nebo v posilovně), tipy pro zdravý životní styl nebo příběhy o proměnách žen, které se rozhodly s pomocí Ladylab zhubnout přebytečná kila (např. formou měsíční výzvy).

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

V sortimentu Ladylab najdete například protein, BCAA, kolagen (mořský pro krásu i hovězí na klouby), spalovače tuku, ale také praktické shakery, oblečení nebo cvičební pomůcky. V sekci Zdravé mlsání pořídíte oříšková másla, kaše a ořechy, sirupy, sušené maso, marmelády či sladkosti.

Sekce Detox a regenerace zase nabízí široký výběr doplňků stravy a vitamínů, které vám pomohou s hubnutím a očištěním organismu. Pokud byste chtěli za nákup na Ladylab ušetřit, doporučujeme vám využít slevový kód. Ty jsou k dostání na slevových portálech na internetu.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Ladylab funguje pouze jako eshop, nemají žádné kamenné prodejny, a tak si zboží nemůžete vyzvednout osobně. Pokud však zvolíte jako dopravce Zásilkovnu, budete mít levnější poštovné.

Dopravu dále zprostředkovává společnost DPD, Ladylab a Česká pošta. Dopravu zdarma v současnosti nenabízí. Platit můžete hotově nebo kartou na dobírku, bankovním převodem a online kartou přes zabezpečenou platební bránu.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • PayU
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

10 Hodnocení
Obchod zaměřený na ženy

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
KLADY
 • komunikace a ochota
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • příznivé ceny
 • balení
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz