Ladylab je internetový obchod zaměřený na ženy, které se chtějí udržet ve formě nebo jsou v redukčním režimu. Ladylab nabízí spalovače tuku s originální recepturou, které je proslavily, ale i další produkty ze sportovní výživy např. protein, l-carnitin a další.

Při nákupu se můžete v případě dotazů obrátit na zákaznickou podporu, kde vám rádi poradí ohledně výběru vhodného doplňku stravy.

ladylab

Logo – Ladylab

 

Představení e-shopu

Ladylab je známý především díky spalovačům tuku, avšak v jejich sortimentu toho najdete mnohem víc. Kromě prodeje sportovní výživy se zabývají také nutričním poradenstvím, lze zakoupit knihu s připravenými jídelníčky nebo zažádat o sestavení jídelníčku na míru.

Na jejich stránkách najdete odkaz na blog s recepty, videa (cvičení doma nebo v posilovně), tipy pro zdravý životní styl nebo příběhy o proměnách žen, které se rozhodly s pomocí Ladylab zhubnout přebytečná kila (např. formou měsíční výzvy).

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V sortimentu Ladylab najdete například protein, BCAA, kolagen (mořský pro krásu i hovězí na klouby), spalovače tuku, ale také praktické shakery, oblečení nebo cvičební pomůcky. V sekci Zdravé mlsání pořídíte oříšková másla, kaše a ořechy, sirupy, sušené maso, marmelády či sladkosti.

Sekce Detox a regenerace zase nabízí široký výběr doplňků stravy a vitamínů, které vám pomohou s hubnutím a očištěním organismu. Pokud byste chtěli za nákup na Ladylab ušetřit, doporučujeme vám využít slevový kód. Ty jsou k dostání na slevových portálech na internetu.

Služby a ostatní

Ladylab funguje pouze jako eshop, nemají žádné kamenné prodejny, a tak si zboží nemůžete vyzvednout osobně. Pokud však zvolíte jako dopravce Zásilkovnu, budete mít levnější poštovné.

Dopravu dále zprostředkovává společnost DPD, Ladylab a Česká pošta. Dopravu zdarma v současnosti nenabízí. Platit můžete hotově nebo kartou na dobírku, bankovním převodem a online kartou přes zabezpečenou platební bránu.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • PayU

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Obchod zaměřený na ženy

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
 • komunikace a ochota
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • příznivé ceny
 • balení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo