Internetový obchod Krmeni.cz je e-shopem, který se zabývá specializovaným prodejem a distribucí krmení a výživy pro domácí mazlíčky, zejména kočky, psy a další druhy.

Velké množství kvalitních a výživných produktů, které každého domácího mazlíčka jistě potěší, si můžete vybírat a objednávat na přehledných stránkách e-shopu, kde najdete opravdu všechno nebo můžete navštívit jednu ze dvou kamenných prodejen v ČR. Záruka kvality a spokojenosti zákazníků je pro tento internetový obchod samozřejmostí už mnoho let a vždy se snaží potěšit své zvířecí zákazníky.

1x1.trans - Krmení

logo Krmeni.cz

Představení e-shopu

Internetový obchod Krmeni.cz je e-shopem, jenž na české trhu působí už od roku 1992. Firma se stále zabývá krmením pro domácí mazlíčky a tato oblast je velmi baví. Stále se rozrůstá a každou chvíli přichází s něčím novým pro naše zvířecí kamarády.

Během své 28leté existence se firma stala ověřeným a spolehlivým prodejcem krmiv pro zvířata. Nabídka se neustále rozšiřuje a je doplňována o nejnovější kousky. E-shop si získal celou řadu spokojených zákazníků, kteří zde velmi rádi nakupují pro své zvířecí miláčky.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Nabídka internetového obchodu Krmeni.cz je široká a vybere si zde každý, kdo touží po dobrém krmivu pro svého zvířecího miláčka. V nabídce e-shopu se objevují produkty vysoké kvality za rozumné ceny. V široké nabídce tak najdete například krmiva pro psy, kočky, hlodavce, ptáky, ryby, hospodářská zvířata, teraristiku a další.

Z konkrétních produktů zde objevíte krmiva pro psy, pamlsky, steliva (steliva pro kočky), misky, vitaminy, hračky, dietní krmiva, kosmetiku a mnoho dalšího např. (obojky pro psy) . Nabídka e-shopu je opravdu obsáhlá a stránky jsou navíc krásně a velmi přehledně vytvořené.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Internetový obchod Krmeni.cz působí v rámci České republiky, nicméně jeho služby zasahují také do zahraničí. V rámci dopravy je možné využít služeb několika dopravců nebo navštívit jednu z prodejen po celé České republice. E-shop má obrovské možnosti dopravy a plateb, takže každý si zde může vybrat přesně to, co mu vyhovuje.

Při nákupu nad 749 Kč je doprava zdarma. E-shop disponuje více jak 5000 položkami. K velkým výhodám e-shopu patří veterinární poradna, kvalitní zákaznický servis, věrnostní program, velké množství produktů, možnost osobního odběru nebo řada exkluzivních akcí a slev.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně slevový kód nenabízí
 • Získáte dopravu zdarma při nákupu nad 749 Kč
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Bankovní převod
 • Platební karta
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Prodejny

 • Národní 479, 542 32 Úpice, tel: +420 737 051 520
 • Třída ČSA 216, 500 00 Hradec Králové, tel: +420 495 518 659
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuální pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9.5 Hodnocení
E-shop s potřebami pro domácí mazlíčky

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
9.8Hodnocení uživatelů
Přehlednost obchodu
9.8
Jednání se zákazníkem
9.9
Kvalita sortimentu
9.9
KLADY
 • spolehlivost a komunikace
 • rychlost dodání
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

2 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Lada Ševcikova 28.1.2021 v 16:45
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Dnes mi přišlo zrní pro aru 15 kg Avicentra delux a jsem moc spokojená. Velmi kvalitní zrní za super cenu. Už budu objednávat jen u vás.

  KLADY: Kvalita, rychlé a bezproblémové dodání, cena.
  ZÁPORY: Žádné
  (0) (0)You have already voted this
 2. Reagovat
  Tereza 28.10.2020 v 15:55
  4.65
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  90

  Tento e-shop využívám opakovaně a pokaždé jsem spokojená.

  KLADY: spokojenost přehledný web široký sortiment
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz