Lentiamo.cz je internetový obchod, který pro zákazníky otevřel také jednu kamennou prodejnu v Praze. Jde o úspěšný projekt, který obdržel již několik certifikátů za kvalitu a zákaznický servis. Lentiamo jsou jedním z největších prodejců kontaktních čoček v Evropě.

Přejít do e-shopu

Kromě toho zde najdete i veškeré nezbytné příslušenství a doplňky. Firma provozuje také online blog se zajímavostmi a tipy ze světa optiky.

lentiamo

Logo – Lentiamo

Představení e-shopu

Obchod Lentiamo založili Vlastimil Vývrů a Martin Bláha. E-shop byl spuštěn roku 2008. Již zpočátku se zaměřili na prodej kontaktních čoček a příslušenství od ověřených značek jako je Acuvue, SofLens, PureVision a dalších. Zákazníci se k firmě dlouhodobě vrací. Ta od svého založení rozeslala již 2,5 milionů zásilek a obsloužila statisíce zákazníků.

web lentiamo

Web lentiamo.cz

Přehled sortimentu

Na Lentiamo pořídíte dioptrické kontaktní čočky, barevné čočky, roztoky, oční kapky, pouzdra na čočky a oční kosmetiku. Kromě čoček a nezbytného příslušenství obchod nabízí rovněž sluneční a nově i dioptrické brýle. Rovněž zde seženete atraktivní modely brýlí na počítač, které využijete jak doma, tak v kanceláři.

Kromě standardního prodeje naleznete zboží ve slevách a akčních nabídkách. Na internetových portálech jsou rovněž k dostání slevové kupóny, s kterými ušetříte nemalé částky. Pro zákazníky je připraven věrnostní Bonusový program, v rámci kterého můžete měnit body za dárky zdarma.

Služby a ostatní

Platit lze při převzetí zboží na prodejně v Praze 1, bankovním převodem, přes službu PayPal, Apple Pay nebo na elektronickou fakturu. Dále obchod přijímá poukázky benefitních programů Benefit plus, Galler Beta, Edenred a Benefity.

Přepravu zajišťují společnosti GLS a Česká pošta. Můžete rovněž využít vyzvednutí zboží na výdejních místech PPL, GLS Parcel Shop a také v lékárnách po celé republice.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

Výdejní místa

 • Zenklova 15, 180 00 Praha 8 – Libeň
 • Klapkova 14/20, 180 00 Praha 8 – Kobylisy
 • Osadní 774/35, 170 00 Praha 7 – Holešovice

Kariéra

 • Aktuální pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Specialista na kontaktní čočky

10Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
9.9Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.8
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
Klady
 • komunikace
 • kvalita zboží
 • rychlost doručení
 • široký sortiment
 • přehledný web
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. První nákup jsem uskutečnila v kamenné prodejně, protože jsem potřebovala poradit. Jinak už pravidelně objednávám přes e-shop a pohoda.

 2. Nutně jsem potřebovala nové kontaktní čočky a díky lentiamo.cz sem je sehnala během krátké doby. Využila jsem toho, že máme kamennou prodejnu v Praze.

 3. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  E-shop má kvalitní čočky a profesionální zákaznický servis.

  Klady: komunikace rychlost doručení přehledný web kvalita
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo