Lightinthebox

Internetový obchod Lightinthebox je jedním z mnoha čínských obchodů nabízejících širokou škálu zboží. Umožní vám na jednom místě levně nakoupit oblečení, elektroniku, vybavení pro dům, zahradu a vaše hobby.

Lightinthebox

Představení e-shopu

Lightinthebox je globální online maloobchodní společnost založená v roce 2007 v Číně, která dodává produkty přímo spotřebitelům po celém světě. Zákazníci zde mají možnost výběru z deseti tisíců lifestylových produktů za výhodné ceny.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Stěžejními produkty nabízenými e-shopem je dámské a pánské oblečení, oblečení pro děti, bundy, trička, pyžama, plavky, doplňky atd. Pořídíte zde však také chytré hodinky, chytré náramky, psí oblečky, sportovní vybavení, světla a osvětlení, sluchátka, projektory, počítače a další zboží. Eshop má líbivou grafiku a přehlednou strukturu, která hledání produktů zjednodušuje.

Služby a ostatní

Jaká je výhoda nákupů na Lightinthebox? Nízké ceny, slevy, exkluzivní akce, moderní kousky, atraktivita produktů, rozmanitý výběr a rozhraní přizpůsobené českým uživatelům. Díky optimálnímu marketingu vám e-shop nabízí přednostně produkty vytipované právě pro vás. Obchod každý den přidává 1 000 nových položek. S aplikací obchodu můžete získat slevu až 30 %. Využít můžete také online uživatelskou podporu a možnost sledování zásilky.

Pro zájemce o spolupráci obchod nabízí affiliate program. Před odsouhlasením objednávky se zaměřte na cenu poštovného – pokud s jeho výší nesouhlasíte, objednávku nepotvrzujte. Mezi kladnými recenzemi najdete i recenze negativní, ve kterých si zákazníci stěžují na dlouhou dodací lhůtu (dodání může trvat od několika dnů do několik týdnů až měsíců), nevyhovující kvalitu zboží, neodpovídající velikosti a na špatnou komunikaci s eshopem.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Bankovní převod
 • Platební karta
 • PayPal
 • Google Pay
 • Apple Pay

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9 Celkové hodnocení
Zahraniční e-shop

Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9
Klady
 • široký sortiment
 • přehledný web
 • příznivé ceny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
 1. Reply
  Radka Víchová 30.3.2023 v 7:44

  Mám problém s úhradou zboží. Nepodařilo se mi nakoupit. Nevím,kde je chyba.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo