Lightinthebox

Internetový obchod Lightinthebox je jedním z mnoha čínských obchodů nabízejících širokou škálu zboží. Umožní vám na jednom místě levně nakoupit oblečení, elektroniku, vybavení pro dům, zahradu a vaše hobby.

Lightinthebox

Představení e-shopu

Lightinthebox je globální online maloobchodní společnost založená v roce 2007 v Číně, která dodává produkty přímo spotřebitelům po celém světě. Zákazníci zde mají možnost výběru z deseti tisíců lifestylových produktů za výhodné ceny.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Stěžejními produkty nabízenými e-shopem je dámské a pánské oblečení, oblečení pro děti, bundy, trička, pyžama, plavky, doplňky atd. Pořídíte zde však také chytré hodinky, chytré náramky, psí oblečky, sportovní vybavení, světla a osvětlení, sluchátka, projektory, počítače a další zboží. Eshop má líbivou grafiku a přehlednou strukturu, která hledání produktů zjednodušuje.

Služby a ostatní

Jaká je výhoda nákupů na Lightinthebox? Nízké ceny, slevy, exkluzivní akce, moderní kousky, atraktivita produktů, rozmanitý výběr a rozhraní přizpůsobené českým uživatelům. Díky optimálnímu marketingu vám e-shop nabízí přednostně produkty vytipované právě pro vás. Obchod každý den přidává 1 000 nových položek. S aplikací obchodu můžete získat slevu až 30 %. Využít můžete také online uživatelskou podporu a možnost sledování zásilky.

Pro zájemce o spolupráci obchod nabízí affiliate program. Před odsouhlasením objednávky se zaměřte na cenu poštovného – pokud s jeho výší nesouhlasíte, objednávku nepotvrzujte. Mezi kladnými recenzemi najdete i recenze negativní, ve kterých si zákazníci stěžují na dlouhou dodací lhůtu (dodání může trvat od několika dnů do několik týdnů až měsíců), nevyhovující kvalitu zboží, neodpovídající velikosti a na špatnou komunikaci s eshopem.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9 Celkové hodnocení
Zahraniční e-shop

Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9
Klady
 • široký sortiment
 • přehledný web
 • příznivé ceny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Eliška Vachková – autor článku

Eliška Vachková – autor článku

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Chtěl jsem si objednat avizovanou polokošili, naprosto nefunguje kontakt – košík…. Nebo je to opravdu tak složité, že to nelze pochopit…?
  Josef Špidla

 2. Reply
  Radka Víchová 30.3.2023 v 7:44

  Mám problém s úhradou zboží. Nepodařilo se mi nakoupit. Nevím,kde je chyba.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo