Tamaris nabízí obuv, doplňky a nově i oblečení. Zaměřuje se výhradně na ženy. Působí ve více než 70 zemích po celém světě. Nakoupit můžete online na eshopu z katalogu nebo si obuv přijďte vyzkoušet do jedné z kamenných prodejen.

Zákazníci, kteří se na eshopu přihlásí k odběru newsletteru, získají exkluzivní přístup ke zboží ve výprodeji. Tamaris je aktivní na sociálních sítích. Na firemních profilech získáte informace o nejnovějších akcích, slevách a módních tipech.

1x1.trans - Tamaris

Logo – Tamaris

Představení e-shopu

Tamaris patří do holdingu německé firmy Wortmann Group. Tato značka se snaží skloubit kvalitu a rozumnou cenu. Hlavním mottem Tamaris je nadčasovost, ovšem produkty se vždy drží posledních módních trendů. První značková prodejna byla otevřena v roce 2005 v Berlíně. Od té doby firma expanduje plynulým tempem vpřed.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

V pestré nabídce zboží pořídíte boty k nejrůznějším příležitostem. Do kanceláře polobotky a lodičky. Na pláž pantofle a sandály. Pro běžné nošení tenisky nebo baleríny. Na zimu zase populární kozačky. Použité materiály jsou zárukou kvality a příjemného nošení.

Kromě kousků ze syntetiky značka prodává kožené výrobky a výrobky z odolných přírodních textilií. Do sortimentu zboží patří nejen boty, ale také šperky, peněženky, batohy a kabelky. Ač Tamaris vsází zejména na neutrální barvy, najdete u nich i několik výstřednějších kousků.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Výrobky značky Tamaris najdete v každém větším obuvnictví. V Praze například na více než dvaceti místech. Jestli se vám nechce na kamennou prodejnu, nevadí. Ať už kupujete jeden pár anebo celou kolekci, platíte za dopravu vždy pouhých 25 Kč.

Pokud doma zjistíte, že vám boty nesedí, můžete zboží bezplatně vrátit. Logistickým partnerem je Česká pošta a přepravní společnost DHL. Platit se dá online kartou, nebo přes platební bránu PayPal. Slevové kódy naleznete na slevových portálech.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • PayPal
zpět k obsahu ↑

Prodejny

Tamaris prodejny v Praze

Tamaris prodejny v dalších městech

zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

10 Hodnocení
Prodejce obuvi, doplňků a oblečení

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
KLADY
 • komunikace a spolehlivost
 • přehledný web
 • kvalita zboží
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • kamenné prodejny
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz